Поросенка• 23 марта 2024

Завтракаю. А вы?

Настроения нет. С утра уже кучу дел переделала. Отписалась от всех каналов а Телеге и Вайбере, а то уже крыша едет от сирен и новостей. Очень страшно, девочки ((
И решила сесть поесть "красівоє", в смысле яркое))) А шО у вас?
Танго утрьох• 23 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
На первых двух фото убила б рожу , а на последнем - зацеловала. Ну как они так могут 😀
Чего убила б?((( Гаденыш ,но люблю любым

Анютины ласки• 23 марта 2024
у меня кето+интервальное- завтрак в 12.00
Стефанія• 23 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Яйця, сир, кава, як завжди нічого особливого.
А тортик какой?
Танго утрьох• 23 марта 2024
Ответ дляАнютины ласки
А что будет на завтрак на Кето?
vikohka• 23 марта 2024
Ответ дляПросто болталка
Держите рыжего)
какоe чудо!
DianaBibizyana• 23 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В мене інтервальне до 10 ранку. Але буду зайнята, аж в 11.30 сніданок. А їсти хочу ВЖЕ
А у меня интервалка тоже, сейчас период что завтрак начинается в 15:00))
Стефанія• 23 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Пока читала как раз подошло и мне время завтракать ( после приема таблеток).
Вот мой завтрак
А покажите вашу скатерть,пожалуйста!
ЖаннаНеАгузарова• 23 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Дай боже завтра тоже, а з недiлi кожен день.
Амінь
Анютины ласки• 23 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
А что будет на завтрак на Кето?
овощная смесь рудь весняна+яйцо,кусочек рыбы+мягкий сыр. На десерт сырник с кокосовой мукой)

Тишком_нишком• 23 марта 2024
Кофе без сахара, творог со сметаной, круасан, кусочек вареной колбасы
ПешитеБесАшипок• 23 марта 2024
Плекаю думи• 23 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Завтрак это как раз должен быть полноценный приём пищи, а никак не кофе. Ну так у здоровых людей в норме. Тут на советчице всегда почему-то пытаются убедить, что это нормально, если с утра ничего не лезет, только кофе, ещё и пытаются выставить больными тех, у кого аппетит с утра есть
Вы видели ужины, которые многие дамы тут выставляют? Во первых ужинают они после 20-00. Во вторых, по виду, это не ужин леди, а обед крепкого мужика после физической работы. Естественно, что после такого ночного обжиралова на утро кусок в горло не лезет. В обед что то перекусят, а на ночь опять таз еды. Получается замкнутый круг.
Zelenkа• 23 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Не понимаю, как поедание травы связано с элитностью 😀
Так завжди фукають на таку їжу, як у автора і пишуть про руколу😁
Це ж давня тут традиція 😆
Фиона Шрековна• 23 марта 2024
Ответ дляСтефанія
А тортик какой?
Домашній бісквіт з фруктами і крем чіз
Тишком_нишком• 23 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Та сфоткають один раз той бутер з лососем і авокадо, і тягають з теми в тему, як вимпєл😁
Я часто открываю галерею в телефоне и любуюсь им. Эхх
Пожмаковна• 23 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Це ж давня тут традиція 😆
І ще писати, що тієї їжі вистачить на цілий день на трьох мужиків😁🤣
Zelenkа• 23 марта 2024
Ответ дляПожмаковна
Да-да, бачили ми в гостях цих мужиків-малоєжок😁
Вероятненько• 23 марта 2024
Тарілку більше взяти не можна?
Навалено всього і відразу
Однозначно• 23 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Не погоджусь. Чому зранку має бути апетит? Ми ж вночі відпочиваємо, витрачаємо мінімум енергії та й ШКТ теж сповільнюється. Звідки одразу після пробудження взятися апетиту? Мені як мінімум 1-2 години після пробудження потрібно щоб зголодніти, а іноді навіть 3 години. До речі каву я зранку пити не можу, мені до сніданку потрібна велика чашка чаю з лимоном. А каву вже потім можна, наприклад після обіду

Плекаю думи• 23 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Так а где им жрать то, если дома листиком травы и зернышком кукурузы кормят?!
Zelenkа• 23 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Ага, і тому завжди стоїть черга таких у ларьки з шавухою😁
Божий одуванчик• 23 марта 2024
Ответ дляПоросенка
Я бы тоже не ела. Но диклофенак, к сожалению, нужно после еды.
В новостях обстрелы😭
🔥Горить російський нафтопереробний завод в місті Новокуйбишевськ Самарської області.

Вже традиційно, ранок у Бєлгороді завдяки путіну починається не з кави, а з сирени та вибухів.

❗️Теракт у москві – це помста за Афганістан, Чечню та Сирію від ІДІЛ, – NYT та CBS.

Аналітики кажуть, що ІДІЛ-К (підрозділ організації в Афганістані) останні два роки «зациклився» на росії, за війни в мусульманських державах. Американські посадовці попереджали про це кремль не лише публічно, а й у приватних розмовах.

Кількість загиблих під час атаки на російський ’Крокус Сіті Холл’ зросла до 82 осіб

Кацапи повідомляють, що затримали двоє підозрюваних у Брянській області. Вони громадяни Таджикистану.

🔥Москалі діляться враженнями від нічної бавовни на Оскольському електрометалургічному комбінаті на Бєлгородщині

За офіційною версією без пошкоджень, місцеві з цим не дуже згодні.

Це останні новини. Яка з них вас так збентежила?
Оля_с_киркою• 23 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
В мене кава була з сиром і манго в´яленим.
Апетит відбили , ще години на 3 своїм ’красівоє’.
О так,кава і сир з в´яленим манго- це краса!!!! Куди ж там картоплі. Господи, де ви такі беретесь неадекватні
Однозначно• 23 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Та ну! Де ви таке бачили 🤷‍♀️ Можу про себе сказати - повечеряла десь о сьомій 4 вареника з картоплею, рибна котлета та салат з капусти та огірка. Потім десь о 10 зʼїла яблуко. Зараз ще в ліжку, їсти не хочеться.
А взагалі то я вечеряю раніше, то вчора пізно повернулися.
Золота орда• 23 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Что там не так? Нормальная еда, зажрались уже дамы.
Особенно с такими ценами... 0орошо,хоть вообще ещё еда есть. Неизвестно,что завтра будет...
Божий одуванчик• 23 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Краса і ´красівоє´ кацапською - це різні речі. Очевидно, авторка це все запиває соком дари кубані і запитує ´а шО у вас?´
Плекаю думи• 23 марта 2024
Ответ дляZelenkа
За шаурмой стоит процентов 30 мужиков, у которых вторая любимая половинка решила, что семья будет питаться осознано и их выбор веганство.
Однозначно• 23 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Я вдома іноді на сніданок роблю так звану ПП-шавуху. Тут на фото з мазіком, а смачніше з натуральним йогуртом. Нещодавно звичайний сир закінчився і я зробила з брі, теж смачно.
Zelenkа• 23 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Треба запустити флешмоб з шаурмою в темах про сніданки 😂
Однозначно• 23 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Ми іноді теж можемо всією родиною купити шаурму. Є 2 точки в місті, де нам подобається. Це буває пару раз на рік і нічого поганого в цьому не бачу