Тракторні війська• 23 марта 2024
Вишиванка рубкою - чи не сиплеться рубка?
Дівчата, купила давно заготовку, ниткою не осилила, думаю про рубку.
Хтось вишивав чеською рубкою? Вона не дуже неоднорідна за розміром? Не ріже нитку? Може в 2 нитки треба вишивати? Чи варто зв´язуватися?
Пишущаяся• 23 марта 2024
Рубка цікавіше виглядає ніж бісер, хоча розмір відрізняється. Просто вибирайте візуально більш-менш однаковий під час вишивки.