24 марта в 00:34

По якому принципу в Телеграмі..

...відображається активність контактів?
Наприклад:перелік контактів.Першими йдуть ті хто онлайн зараз,і по спадаючій.
Серед них люди у яких в активності вказано ´недавно´.
Наприклад:Настя-12 хв тому,Андрій-годину тому,Оля-недавно,Юра-22 березня,Гліб-недавно.
А інші просто йдуть по алфавіту.
То ці люди недавно були в діалозі зі мною?(Оля,Гліб)чи вказан їх приблизний час в мережі взагалом?
Сподіваюсь висловилась не плутанно😅😓
Хто розбирається,будь ласка,підкажіть.Дуже треба🙏
Уравнобешенная 24 марта в 00:39
’недавно’ это значит, что у них скрыто когда они были
1 5
МЧСница 24 марта в 00:40
недавно це -вони були в мережі недавно, а чого неконкретно ’недавно’ бо в них приховано коли вони бувають в мережі, тому у них недавно, а не 12 хв. назад чи 1 годину назад
1 1
Новорічна пальма 24 марта в 00:45
Не знаю про що мова. В мене в закрепах важливі, нижче чати і ті хто написав. Є таке, що писаки сидять поміж чатів, тяжко потім знайти якщо немає спливаючих повідомлень.