Однозначно дає відповідь що путін нападе на Європу якщо захопить Україну чи навіть її частину.
Говорить про потенційну можливість появи дронів управляємих штучним інтелектом, для яких не потрібні будуть сотні операторів.
Мда...
У нас теж є ’наработкі’, це гонка озброєнь. І Берлінська завжди виступала в своїх промовах ’обережним песимістом’ в контраст з загальноприйнятим медіа настроєм. Можете сприймати її як аналог Портнікова серед військових. Вона так робить не для того, щоб показати, що у нас все хєрово і треба здаватися, а для стимуляції наших власних технологій. Вона про це і сама неодноразово казала.
До речі ось презентація нашого AI дрона на полі бою від Стерненка -
Карамелінка• 24 марта 2024
Об нападении рф и бр на страны Балтии куча видео от аналитиков с разъяснениями почему. Берлинская тоже их смотрит по ходу и выдает потом отсебятину.
Ответ дляКарамелінка
Люди, ви чи в школі історію не вчили. Такі режими як путінський тільки і тримаються що на пабєдах. Не Україна, так Берлін. Йому похєр
Ответ дляДаксо
Так вони ж наче з Притулою були?
Ответ для_Анна_83
Достаточно послушать кацпского царя, чтобы понимать что будет дальше. Он прямым текстом всем объявил, что ига будет вдолгую. Десятилетия. Уверена, что не только Украина ему интересна
а где он возьмет столько людей, чтобы воевать с 700-миллионной Европой?
Карамелінка• 24 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А я о чем сейчас? Это ж вы Берлинскую притянули. А путин, если что, Германии уже предъяву кинул признать ВОВ геноцидом. Хотя с Германией уже давным давно все решили и репарации Германия выплатила.
Ответ дляlilu1990
Вони не для цього й призначені
Правильно, ці дрони літають максимум на 10-12 км. Яким чином вони стануть вундерваффе? Мені також не дуже зрозуміло. Тим більше у війні завжди так - зявляється щось нове, а потім досить швидко винаходять цьому протидію. Це називається війна меча і щита.
Єдина зброя, від якої немає захисту - ядерна.
Ответ дляlilu1990
Терором. Суть не у контролі і не в територіях а в пабєдах на яких і тримається режим
А какие были победы после 1945 у совка? Если вы пишете, что режим держался ’только на победах’ (предположу, что это мантра от этой берлинской, которую вы сюда притянули)
Ответ дляДаксо
Позиції можна штурмувати ними відтісняючи противника
Промислові об´єкти з допомогою дрг