lilu1990• 24 марта 2024

Хто дивився інтерв´ю Берлінської?

Однозначно дає відповідь що путін нападе на Європу якщо захопить Україну чи навіть її частину.

Говорить про потенційну можливість появи дронів управляємих штучним інтелектом, для яких не потрібні будуть сотні операторів.

Мда...
ЮлияL• 24 марта 2024
Ответ дляNadine23
Так. Авторка не написала про яку мова, то я і подумала, що знову про ту навіжену волхву.
Я подумала так же

SpiritStar• 24 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
А что в этом плохого, если для этого не нужны будут люди, а только технологии?
Имею ввиду это в какой-то момент не нужны будут люди на поле боя, это же хорошо
Все залежить від того, в чиїх руках будуть ті технології (особлива увага користувачам Дії і власникам ID-паспортів).

Дрони з ІІ, здатні полювати і вбивати людей – таке майбутнє вже на порозі.
Луїс Венус, підприємець та інженер, впровадив систему штучного інтелекту (ІІ) у невеликий дрон, щоб переслідувати людей «як у грі», написав він у повідомленні від 2 березня у мережі X.
Але невдовзі він зрозумів, що його можна легко налаштувати для розміщення вибухового вантажу.
Він налаштував дрон на використання моделі виявлення об´єктів, щоб знаходити людей та летіти до них на повній швидкості. Інженери також вбудували в дрон систему розпізнавання облич, яка працює на відстані до 10 метрів. Це означає, що озброєна версія дрона може бути використана для атаки конкретної людини або групи цілей.

https://www.livescience.com/technology/engineering...
marydgayne• 24 марта 2024
Ответ дляbegovelik
а для чего же? а всю эту территорию еще потом восстанавливать нужно и контролировать население
зачем ее контролировать и какое население будет на выжженной земле? Территории захватывают не с целью их восстанавливать.
begovelik• 24 марта 2024
Ответ дляmarydgayne
понятно...
Unmistakable• 24 марта 2024
Ответ дляJimson
Просто оставлю это здесь
Гарний вислів, але помилка коштувала десятків життів....
zztop-b844• 24 марта 2024
Что нужно иметь в голове, чтобы слушать интервью Берлинской?

И даже знать, кто это такая?
Реверанс• 24 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Хайпує баба , користуючись моментом
І війна не закінчилась,як зневажливо відноситесь до наших ветеранок.Марія з 2014 це аєророзвідка України,а баба це хтось інший.І точно не Берлінська
автор lilu1990 • 24 марта 2024
Ответ дляzztop-b844

И даже знать, кто это такая?
Марія Берлінська

Люди, розширюйте свій кругозір
Реверанс• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Да, видела это интервью. Очень грустное, надеюсь это лично её виденье, а не факт
Не тільки її.
Але піплу подобаються казки.
Две- трі неделі і проча лабуда

zztop-b844• 24 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Марія Берлінська

Люди, розширюйте свій кругозір
Удалено администрацией...
Реверанс• 24 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
А кто она?Военный эксперт или очередная ясновидящвя?
Ви з 2014 року перебували в летаргічному сні?
Ветеран російсько-української війни з 2014 ,керівник аєророзвідки Марія Берлінська.Хоч погугліть.
Jimson• 24 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
Берлинских две в публичном пространстве (на самом деле, минимум три, но третья совсем не в теме)
Jimson• 24 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Берлінська Марія Сергіївна, волонтер, засновниця «Центру підтримки аеророзвідки», Невидимого Батальйону та Victory Drones.

Ольга Берлінська, Волхва України (шарлатанка)
Реверанс• 24 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
Позортесь до кінця.
Не зупиняйтесь.
Тим часом
Марія Берлінська (нар. 19 травня 1988, Кам´янець-Подільський, УРСР) — українська військова, громадська діячка, засновниця громадської організації «Центр підтримки аеророзвідки», що займається освітньою та матеріально-технічною допомогою здійснення українськими військовиками, аеророзвідки під час Російсько-Української війни. Ініціаторка та керівниця адвокаційного правозахисного проєкту Невидимий Батальйон.Засновниця та керівниця Victory Drones (проєкт фонду Дігнітас) — найбільшого в Україні навчального проєкту для військовослужбовців.
Реверанс• 24 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
З розгортанням війни на сході України Берлінська пішла доброволицею до батальйону «Айдар» і в його складі брала участь в бойових діях, відповідаючи за аеророзвідку. Її метою стало вдосконалити цей напрямок та передавати сучасні навички з аеророзвідки українським військовим на фронт. При проходженні курсів керування безпілотниками Берлінська виявила, що держава не забезпечує ні фахівцями, ні безпілотниками, тому знайшла однодумців і створила Центр підтримки аеророзвідки, який функціонує з січня 2015 року. З ініціативи Марії Берлінської з´явилися курси з управління дронами.
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
громадська діячка, засновниця та керівниця Центру підтримки аеророзвідки та проєкту «Невидимий батальйон»
Це та, котра декілька місяців тому, влаштовувала виставку дронів за 15 км від лінії фронту, розіслала в неті всім запршення про час і місце події, а коли всі зібрались, москалі вдарили ракетами по місцю зібрання і загинуло купа людей?
Реверанс• 24 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
У 2015 році Марію Берлінську, було відзначено Kyiv Post.
Вона потрапила до рейтингу 2017 Ukraine´s Top 30 Under 30 (30 найкращих українців й українок до 30 років).
2015 — переможниця Волонтерської премії ЄSOS-2015.

Нагорода «Світло Справедливості» (2023).
Реверанс• 24 марта 2024
Стало ясно, що для батальйону потрібні апарати різного типу, а тим більше безпілотники. Я поїхала в Київ і почала моніторити цю тему з нуля: що виробляється в Україні, що в інших містах; хто літає, хто вчить літати, і на якому воно все рівні. Вивчаючи ці питання, я усвідомила, що ця галузь тільки зароджується. На той момент темою аеророзвідки займались кілька волонтерських спільнот, наприклад, ’Армія SOS’ і ’Аеророзвідка’, може, ще декілька організацій. Врешті решт я знайшла спонсора, який був готовий оплатити літак для нашого батальйону. Куплений нами безпілотник називався ’Patriot’ компанії ’Айтек’. Я знайшла для себе льотного інструктора, це був Дмитро Старостін, професіонал авіамодельного спорту, і почала вчитися. Безпілотник відлітав півтора року – і влітку 16 його збили біля авдіївської ’промки’. Однак мій літак своє виконав на всі сто – бачив всю лінію фронту вздовж і поперек багато разів, і здобув для нас безліч інформації. Проте мені все одно було дуже шкода його втратити. Після цього я знову повернулась до коптерів, а в Києві для мене почали збирати новий літак. Проте оскільки наші інструктори роблять це в вільний від роботи і від навчання час, процес затягнувся аж на рік, хоча в принципі він вже скоро буде готовий.

Источник: https://censor.net/ru/r3039358
Мимо_шла• 24 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Все должны были следовать в укрытие, а не забивать болт на тревогу.
Все кто пошел в укрытие живы

knopkakyev• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Все кто пошел в укрытие живы
А всі хто гуляли на площі? Діти...
Мимо_шла• 24 марта 2024
Ответ дляknopkakyev
А всі хто гуляли на площі? Діти...
Люди добрые, вы что не в курсе,что в тревогу надо идти в укрытие, а не продолжать гулять?
В тревогу может прилететь в любое место
knopkakyev• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В тревогу может прилететь в любое место
А час був?
То давайте продовжувати дарма наражати.
Мимо_шла• 24 марта 2024
Ответ дляknopkakyev
А час був?
То давайте продовжувати дарма наражати.
Если мы говорим за то событие, то насколько показало следствие,то адреса в открытом доступе не было.
+ Это место для выставки предоставила военная администрация города.
И время было, выставка прекратила работу и всех пригласили в укрытие,но некоторые решили пойти на улицу
Дами• 24 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Марія Берлінська

Люди, розширюйте свій кругозір
Марию надо в тюрьму за выставку в Чернигове и кучу убитых людей, бежала тогда из города тварына аж пятки горели, залезла на дно , а теперь опять выползла
Дами• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Все кто пошел в укрытие живы
Ага 3 мин ракета летит до Чернигова, не все успели. Дятла в центре города выставка дронов. Судить всех организаторов, по факту ответственных не нашли и не наказали.
Natal_ka91• 24 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Вона логічно розмірковує. Найбільше лякає перспектива появи таких дронів

Коли Роєм дронів можна знищити все що завгодно
Війна технологій і бабла(( логічно, що цей напрямок треба розвивати, а не піхоту викидати(
Оленёнок• 24 марта 2024
Во-первых, у Берлинской свой корыстный интерес. Во-вторых, она серьезно не в себе. Не советую смотреть ее интервью и воспринимать ее слова за чистую монету.
Оленёнок• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Мне тоже казалось,что она преувеличивает.
В каждом интервью она постоянно говорила, что за дронами будущее,что мы отстаём и тд.
Мне тогда казалось,что она преувеличивает.
Но сейчас реально так и есть, русня преуспела в этом, хотя в начале войны у нас было преимущество
Потому что ее «школа» имеет такой нехилый профит от этого движа )) поэтому всегда нагнетает и подводит к своей теме. Человек доит бюджет)
Колючая Роза• 24 марта 2024
Ответ дляlilu1990

сьогодні слухала її , її міркування про дронів...звучить лячно
LudaSHS• 24 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Марія Берлінська

Люди, розширюйте свій кругозір
Перепись важных ’ экспертов’, так же выводы и делаются скороспело и о другом