мистерЛяпсус• 24 марта 2024
Дівчатка, а Ви себе любите?
Я себе не те, що не люблю, а просто ненавиджу. Вважаю себе просто нікчемною, тупою, страшною і так було завжди. Мене ніхто не любить, не поважає, навіть власний чоловік постійно з мене насміхається. Всі в моєму оточенні лише користуються мною, коли їи щось потрібно. В мене геть опустились руки. Хто був у такій ситуації?
Жена брата Админа• 24 марта 2024
Ну почніть щось робити за що б ви себе поважали.
Підіть в спортзал.
Освойте професію
Підіть в спортзал.
Освойте професію
Дуняша• 24 марта 2024
И люблю и ценю себя. Но честно говорю, что училась этому долго. Получилось. И настраиваться на это состояние нужно периодически .
мистерЛяпсус
• 24 марта 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Підіть в спортзал.
Освойте професію
Підіть в спортзал.
Освойте професію
Я працюю, дуже багато працюю. Але всерівно критикую себе, що я простр невдаха.
Дуняша• 24 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так может вам к психологу пойти, избавиться от комплексов, нелюбви , претензий к себе?
Жена брата Админа• 24 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А хто для вас ’ вдаха’?
Якою ви бачите жінку яка любить себе?
Бойцовская• 24 марта 2024
Навіть не знаю чим вам допомогти. В мене такого не було ніколи 🤷♀️ а чому ви себе так зневажаєте? Це з дитинства вам таке втімяшили?
Жена брата Админа• 24 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Я даже дрочу на свою фотографию.
Бо мастурбація то секс з самою коханою людиною
МУСЯкомарова• 24 марта 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Да, я же себя люблю! И наперед угадываю все свои желания!
мистерЛяпсус
• 24 марта 2024
Ответ дляДуняша
Я ходила нещодавно, знову треба піти.
мистерЛяпсус
• 24 марта 2024
Ответ дляБойцовская
Це таке з дитинства(
Бойцовская• 24 марта 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Підіть в спортзал.
Освойте професію
Підіть в спортзал.
Освойте професію
А себе обовʼязково любити ЗА ЩОСЬ? я себе просто так завжди любила та поважала, навіть коли ще не мала ані освіти, ані роботи
Козяка-маляка• 24 марта 2024
Было такое. Правда давно. До тридцати мне было. Считала, гордится мне нечем, результатов, как таковых замечать не хотела. Правда единственный самый близкий друг - муж, меня всегда любил и уважал. Вот он, и не позволил опустить руки.
Жена брата Админа• 24 марта 2024
Ответ дляБойцовская
А звідки ж ще?
Принесла 4 зі школи. - будеш двори мести
Тебе з такими кривими зубами ніхто заміж не візьме
Завагітнієш до дому не приходь!
мистерЛяпсус
• 24 марта 2024
Ответ дляВилами по Воде
Вас в детстве обижали ? Я себя тоже не люблю. Но не до такой степени
Дуже ображали, особливо мама. Постійно била по обличчі, порівнювала з іншими та казала, що я гірша за всіх однокласників. Ще і страшна та жирна.
Бойцовская• 24 марта 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А звідки ж ще?
Завагітнієш до дому не приходь!
Це вам так казали батьки? Мене за оцінки ніколи не сварили, але мені навчатися було легко, хоча іноді бувало що і не дуже оцінки були
Жена брата Админа• 24 марта 2024
Ответ дляБойцовская
Ні, моя мама золота людина. Я в неї завжди була найгарніша і найрозумніша
Зроблено у 80-х• 24 марта 2024
Скорее всего, отчасти так и есть. Не всем повезло с генетическим ранговым потенциалом.
Я тоже такая, но пробовала работать над собой, применять другую тактику поведения. Растеряла все свое окружение, а новое хрен соберешь. И не факт, что прошлый сценарий не повторится.
Просто ваша генетическая предрасположенность быть пооезной для людей, сочувствовать, идти на самопожертвование. В первобытной общине такие люди тоже были нужны.
Смиритесь, либо как я, просто живите и на фиг всех и все) Но так тяжело)
ЗаведУющая• 24 марта 2024
Ответ дляБойцовская
Если не можешь найти в себе то, за что тебя можно любить и уважать - значит, нужно вырабатывать в себе эти качества
Зараз на дієті• 24 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Везет вам! Если бы я знала, чего я хочу - мне бы цены не было!
МУСЯкомарова• 24 марта 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Мои желания это повкуснее поесть и как-то похудеть.