задумчивая мордочка• 24 марта 2024
Лазерный эптлятор с Али экспресс
Кто-то покупал? Есть ли результат?
Я уже прошла все курсы в салоне, но думаю вот для поддержания результата дома делать. ..если оно работает.. есть единичные волоски
Хомо_сапиенс• 24 марта 2024
Я не розумію з чого воно там працює?!
Там прості діоди стоять чи що, за таку ціну?!
задумчивая мордочка
• 24 марта 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Я не розумію з чого воно там працює?!
Я теж не розумію, тому і питаю чи хтось купляв) бо відгуків там куча, що ’отримала, все ціле, працює, дякую’ Але про результат ні слова....
Хомо_сапиенс• 24 марта 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну я не вірю що за 800грн щось там може посприяти видаленню волосся