Мальчижка• 24 марта 2024
Юристы вопрос по разводу.
Подала в суд. А судья написала что позовна заява невідповідає вимогам цивільного процесуального законодавства.
175 ЦПК порушенна не наданно попередній розрахунок сумми судових витрат.
п. 10 ч. 3 ст. 175 ЦПК
п. 6 ч. 3. Ст. 175 ЦПК
177 ЦПК
Ч. 1 та ч.2 ст 95 ЦПК
185 ЦПК
Я подала оригінал свид. О браке. Копию свид о рождении ребенка. Заявление. Судовой сбор квитанцию. Что нужно еще?
п. 10 ч. 3 ст. 175 ЦПК
п. 6 ч. 3. Ст. 175 ЦПК
177 ЦПК
Ч. 1 та ч.2 ст 95 ЦПК
185 ЦПК
ХуАнита• 24 марта 2024
Советчицы, кто работает в клининге, придите уберите у меня в квартире.
Автор, Ваш вопрос из той же оперы.
На циголках• 24 марта 2024
Ответ дляМальчижка
Пойду завтра к бесплатному может помогут
тільки не забудьте привітатись і використайте слово ’будь ласка’
Мальчижка
• 24 марта 2024
Ответ дляНа циголках
Я вижу вы совсем не адвокат. Вопрос был к адвокату или юристу
На циголках• 24 марта 2024
Ответ дляМальчижка
звичайно, адвокат це той, хто безкоштовно ділиться знаннями з панночками, що не мають уявлення про елементарну ввічливість та повагу.
то я - совсєм нє адвокат.
Новопоштинская• 24 марта 2024
Ответ дляМальчижка
Встретились неадвокат и неадекват ))
ХуАнита• 24 марта 2024
Ответ дляНовопоштинская
Встретились неадвокат и неадекват ))
О, тема может стать весёленькой
Самохвалова• 24 марта 2024
Варіантів у Вас 2: 1 звернутись до адвоката очно, заплатити за його час і він вам допоможе розібратись. 2 Відкривати ЦПК і лопатити процес самостійно, щоб не витрачатись на юридичний супровід.
До речі, право на безкоштовну правову допомогу мають не всі.
Трахтибидох• 24 марта 2024
По сути вопроса фиг кто ответит, но как воспитывать, так каждая Советчица - воспитательница года. И ты смотри какие чувствительные, прям царство благородных девиц.
Мальчижка
• 24 марта 2024
Боже мир не без добрых людей. Спасибо большое, что люди готовы помочь.
Новопоштинская• 24 марта 2024
Ответ дляТрахтибидох
Так ответьте по сути
Трахтибидох• 25 марта 2024
Ответ дляНовопоштинская
Так ответьте по сути
Не отвечу, так как не знаю этого.
Но ничего зазорного в профильной помощи не вижу, если оно требует от меня 3 минуты времени.
Новопоштинская• 25 марта 2024
Ответ дляТрахтибидох
Не отвечу, так как не знаю этого.
Вы не знаете, но уверены, что для ответа на сумбурный вопрос, заданный даже без «пожалуйста», можно ответить за 3 минуты?
Прибираю щодня• 25 марта 2024
Ответ дляСамохвалова
Третій варіант: піти в судову канцелярію чи до секретаря судді, що винесла рішення, і запитати там. Зазвичай дівчата нормально все пояснюють. Безкоштовно.
Прибираю щодня• 25 марта 2024
Ви подавали тільки розлучення чи ще й аліменти? Я для розлучення ніякого попереднього рахунку не робила. Заява+ копії документів, оригінал паспорта і кода показала в канцелярії. Все. Але може змінилося щось.
Я в дамках• 25 марта 2024
в тг канале спросите, там бесплатно консультируют юристы ...в поиске наберите -юридична допомога право на захист
Мальчижка
• 25 марта 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Нет на алименты не подавала. В канцелярии сказали нужен ксерекс паспорта, я ответила что нету она приняла документы без ксерокопии. Код не просили.
inneska-85• 25 марта 2024
автор.вам же судья написал все статьи, которые надо проверить и просмотреть, где вы ошиблись. я не юрист, но сама писала иск и подавала, в итоге выиграла суд.
розрахунок судових витрат: не знаю,що саме у вас, а в мене було так в позові:
Розрахунок судових витрат:
судовий збір: 1% ціни позову, але не менше 0,4 прожиткового мінімуму, що на 01 січня 2024 р. складає 3028,00 грн:
розрахунок: 3028,0 х 0,4 = 1211,20 грн (оригінал квитанції додається).
п. 10 ч. 3 ст. 175 ЦПК - ’підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
я писала так: Я підтверджую, що відповідно до п.10 частини 3 статті 175 ЦПК України мною іншого позову (позовів) з тим самим предметом та з тих самих підстав до цього ж самого Відповідача не подано.
п. 6 ч. 3. Ст. 175 ЦПК - ’відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов’язковий досудовий порядок урегулювання спору;
напишіть приблизно так в заяві - Повідомляю Суд, що відповідно до п.6 частини 3 статті 175 ЦПК України досудового врегулювання між мною та Відповідачем не проводилося.
Розрахунок судових витрат:
inneska-85• 25 марта 2024
ст.177 ЦПК України - можливо ви не зробили копію позову та всіх додатків для Відповідача?
Ч. 1 та ч.2 ст 95 ЦПК - треба було копії документів подавати і правильно копії ці підписати. я підписувала так: Згідно з оригіналом, потім знизу дата та підпис.
в гуглі пишуть таке:
Подружжя повинне подати до суду такі документи:
копії паспортів чоловіка та дружини;
копію свідоцтва про шлюб;
копії свідоцтв про народження дітей.
ст.185 - просто почитайте,для себе.
в гуглі пишуть таке:
копії паспортів чоловіка та дружини;
копію свідоцтва про шлюб;
копії свідоцтв про народження дітей.
ст.185 - просто почитайте,для себе.
Мальчижка
• 25 марта 2024
Ответ дляinneska-85
Розрахунок судових витрат:
Спасибо большое!
Мальчижка
• 25 марта 2024
Ответ дляinneska-85
в гуглі пишуть таке:
копії паспортів чоловіка та дружини;
копію свідоцтва про шлюб;
копії свідоцтв про народження дітей.
ст.185 - просто почитайте,для себе.
в гуглі пишуть таке:
копії паспортів чоловіка та дружини;
копію свідоцтва про шлюб;
копії свідоцтв про народження дітей.
ст.185 - просто почитайте,для себе.
А как мне писать додаток до заяви? Нужно описывать что были допущенны ошибки и дальше рассписывать то что вы написали. Правильно?
Наездница• 25 марта 2024
ще в мене в позові був такий абзац:
Заходи забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви не здійснювались.
згідно кодексу тепер це треба зазначати.
inneska-85• 25 марта 2024
я так розумію, що ви правите сам позов і направляєте знову в суд.
пишите також лист, зверху справа дані суду та свої, пишете, що так і так:
На виконання вимог Ухвали (якщо у вас є Ухвала) Такого-то Суду м. ХХХХ від 20.03.2024 р., надсилаю позов з виправленням недоліків згідно ухвали Суду.
Додатки:
1) Виправлена позовна заява - 5 листів.
2) Копія позовної заяви для Відповідача - 5 листів.
не забудьте підписати Згідно з оригіналом,підпис і дату.
Додатки:
1) Виправлена позовна заява - 5 листів.