Обговорювати можна тільки ваші переживання і проблеми, ваше нещасне існування за кордоном чи тут під обстрілами. Проблеми ваших чоловіків, які тікають від страшних тцк. Можна говорити тільки про ваших дітей, які з жиру бісяться. Про ваших родичів які не можуть собі дати ради.
Проблем у військових не існує. Вони морально стійкі і ніколи не переживають. Створиш тему - одразу провокація. Військові ж не плачуть, не мають емоцій, в них можна тільки вірити.
Лицемірство
Ответ дляlilu1990
Це ваші особисті претензії до конкретних людей. Ідіть і з ними їх вирішуйте
Законодавство таке, ідіть і вимагайте його змінити. Пишіть петиції, розповсюджуйте
Але ж ви хочете просто нояти нічого не роблячи
Вы много уже решили? Или только тут на форуме смелая, с претензиями к простым людям?
tanysha777• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
То шо нам тепер здатися кацапні?
Треба зупинитися і розібратися з внутрішнім ворогом.
Бо так чи інакше, це відбудеться, але з неоціненними втратами
А результат той самий та й він вже готовий
Ответ дляWill_Be...
Не помню про ’Крым 2 недели’, от официальных лиц, представляющих армию. Арестович - трепал и продолжает трепать от себя, по сути, как и Вы и я. Т.е. это не было официальной позицией государства. А, вот, Буданов зачем говорил про ’Крым до конца лета - интересно’, хотя, мне кажется, это было сказано на рашкинскую публику - такой себе элемент психологического давления.
К Арестовичу можно относиться по-разному, временно отброшу в строну все эмоции.
Алексей Николаевич - высококлассный ретранслятор, усилок, бог с ним, телевизор, для простоты картины.
Глупо ругать телевизор, за то, что вам не нравится сюжет фильма или концерт. Это устройство. Программа передач от него не зависит.
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Есть но он в армии не служил, и их всем дают, если вы забыли.
И это никак не противоречит моему начальному тезису. Мой папа выехать не может и не сможет в ближайшем будущем. И есть риски что он попадет на войну. Даже внучку увидеть не может вживую.
Считаете у меня нет повода переживать?
Тем, кто не военнообязан не дают.
Если военник есть, значит, Ваш папа военнообязан. Все. Он подпадает под действие ЗУ ’Про мобилизацию и мобилизационную подготовку’
Ответ дляtanysha777
Аааа, зупинитись треба. Так і скажемо кацапам - нам тут зупинитись треба. Почекайте там на лінії зіткнення, ми тут внутрішнього ворога пошукаємо
Марика-bf42• 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777
Так не треба було продовжувати нарощувати озброєння і після 19-го року???
Треба було закрити ракетні програми?
І продовжувати розказувати як знищували армію ?
Треба було закрити ракетні програми?
У моїй голові немає світлих періодів за 30 років існування країни у цьому питанні, так зрозуміло? Бо продавали і відновлювали одні і ті самі люди, які просто дуже люблять гроші. Це я ще не беру до уваги весь той прошарок регіоналів, який тупо працював на рашу. Ви знаєте скільки військової техніки було продано за час правління Ющенка? Не могли помаранчеві не знати ціну, яку потім ми за це заплатимо. Тому краще не чіпайте мене зі своїм святим порохом.
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляJimson
Арестович - телевизор?
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Тем, кто не военнообязан не дают.
Мне как-то плевать. Это ничего не меняет и не имеет значения в данном контексте
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Почему же, очень меняет. Взрослый, здоровый, военнообязанный мужчина, который не может выехать - не вызывает сочувствие, поскольку не может он выехать вполне себе правомерно.
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
У меня вызывает, потому что это мой папа. А вашей оценки я не просила
Марика-bf42• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А ви що на роботі робили всі ці роки? Чаї ганяли і колег обсуждали?
Без прийняття деяких речей, які були не зовсім справедливими, ми з того гівна ніколи не вилізимо. Треба рухатися назустріч, а не триматися за своє. Мені також здається, що пенсія в 45 у мирний час, якось не дуже. В мене багато рідних і знайомих військових. І дуже різні історії служби. Хтось в степу, а хтось в теплі. Треба було якось це враховувати.
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Да - бедненький папочка.... Жил себе в удовольствие, а тут бац, и оказывается, что паспорт гражданина Украины - это не только права, но и обязанности?
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Фу, вас противно читать. В принципе про вас все ясно
Ответ дляWill_Be...
Арестович - телевизор?
Ретранслятор информации, очень классное устройство, можно сказать уникальное, элитное. Hi-End.
Ради интереса, попытайтесь представить, сколько вы продержитесь против него в устных дебатах? Себе отвожу 3-5 минут (оптимистично). На бумаге, конечно, подольше.
Ответ дляелена123
Так я и не выхожу на пенсию в 45 лет, с льготами, с немалым выходным денежным пособием, хорошей пенсией и пр.
Ну таке Законодавство. Писалося не нами. А всі ваші розмови на рівні обговорення бабок на лавці. Пишіть звернення, петиції з цього приводу, якщо вам щось не подобається, робіть публічний розголос.
Ответ дляЗвёздонька
Про військових влучно. Про кадрових так 100500. Якщо кадровий , то по-перше, ти нічого не робив все життя і тебе кожен громадянин утримував. По-друге, ти якщо вже вщент, не можеш виконувати завдання, то все одно мусиш, бо ти ж кадровий, що на тебе даремно податки витрачали? По-третє, ти будеш героєм, якщо тільки загинеш. Ну і якщо ти не на нулі, то з якого фіга тобі платити адекватне грошове, чим ти краще водія чи касира.
А можете пояснити, чому кадровий військовий у свої 42 ’своє відслужив’ і сидить на пенсії, продовжуючи працювати вже у цивільній сфері, бо здоров´я дозволяє. При цьому його не мобілізують. А ось умовного 58-річного Петра, що все життя проробив трактористом чи у цеху, мобілізують аж бігом? Так хто з них давав присягу ’служити українському народу’ і хто по факту служить тепер?
Марика-bf42• 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777
73% зайде на ура
Хоча ботвина вже тухла, але неначасі харчами перебирати
Ви головне очей від ліку сивочолого не відривайте) може колись віддячить)
tanysha777• 25 марта 2024
Ответ дляМарика-bf42
Ну по-перше, це ви почали до мене чіплятися
Я так само, все своє життя прожила в очікуванні світлого майбутнього і так само пережила всі розчарування, щ Ющенко в тому числі
А всі оці заламування рук - дешева маніпуляція
Так, армію знищували ті ж самі агенти кремля при владі, з паспортами рф, які імітували незалежність України під сапогом раші
Але, якби не було насрано баригою в пусті голови, кожен адекватний знає, що армію було відновлено і звільнено 80% окупованих територій
Чи була подолана корупція? Ні
Чи проводились хоч якісь реформи? Так
І я прекрасно розумію, що реформи проводили важко в в більшості під тиском ЄС
Але ж, була створена Порошенко особисто, антипутінська коаліція і вона існувала, поки квартал не розвалив усе на своєму шляху
І як ви побороли баригу? Та ніяк, він як був так і залишається в шоколаді
Натомість, замість корупції, ми всі там, куди нас послав ВАШ зе
З корупцією в мільйонному ступені і майже знищеною Україною і українцями
Чи була подолана корупція? Ні
Чи проводились хоч якісь реформи? Так
Марика-bf42• 25 марта 2024
Ответ дляA no name
Тому що війна потребує велику кількість солдат. А кадрові військові то офіцери, їх треба менше. Тому так.
Ответ дляМарика-bf42
Я б могла погодитися з вашим аргументом, якби кадрових військових на пенсії мобілізували на офіцерські посади, а ’Петра чи Івана’ без досвіду служби в армії - солдатом. Але ж реалії інакші: кадровий військовий не служить у військовий час взагалі. А Петро та Іван йдуть або солдатами, або молодшими офіцерами (після військової кафедри і без служби в армії, тобто абсолютно нульові).
Чекаю на інші аргументи, хто може пояснити чому у воюючій країні кадрові військові, яких все життя вчили служити, працювати зі зброєю і т.д. раптом виявилися ’непридатні’ до військової служби? Чому їх не залучають до їх прямого обов´язку згідно наданої ними присяги?
Якщо чесно - я не розумію навіщо нам утримувати армію в тилу, якщо їх роботу по факту виконують цивільні на фронті.
Марика-bf42• 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777
Чи була подолана корупція? Ні
Чи проводились хоч якісь реформи? Так
Чи була подолана корупція? Ні
Чи проводились хоч якісь реформи? Так
Вас не турбує/напружує той момент, що Порошенко завжди був у шоколаді, з моменту народження? Я не хочу дискутувати, тому що дуже добре знаю, що собою представляє ця людина. Можете молитися на нього й далі, я-пас. Одне скажу, він фантастичний політичний гравець, без будь якої моралі.
tanysha777• 25 марта 2024
Ответ дляМарика-bf42
Удалено администрацией...