lilu1990• 25 марта 2024

Впізнаю наших людей. Лицемірів

Обговорювати можна тільки ваші переживання і проблеми, ваше нещасне існування за кордоном чи тут під обстрілами. Проблеми ваших чоловіків, які тікають від страшних тцк. Можна говорити тільки про ваших дітей, які з жиру бісяться. Про ваших родичів які не можуть собі дати ради.

Проблем у військових не існує. Вони морально стійкі і ніколи не переживають. Створиш тему - одразу провокація. Військові ж не плачуть, не мають емоцій, в них можна тільки вірити.

Лицемірство
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Я ненавижу особей, вроде Вас - пытающихся создать картинку, что в Украине все плохо, посеять неверие,и упадок. Только, знаете, чем больше вас таких вылазит - тем понятнее, что хреновенько москалям на фронте, не выходит ничего. И это радует.
Я вообще ничего про Украину не писала, если не заметили. Это уже ваши фантазии.
Сейчас меня волнует только что мой папа выехать не может из страны

Jimson• 25 марта 2024
Ответ дляИрина 789
Так у нее все такие темы. Бот на зарплате.
Здесь немного другое. Человек перенес сильный стресс, что вызвало определенные изменения в сознании. По какой-то причине отказывается от медикаментозного лечения. Пишу без тени иронии. Таких людей среди нас будет все больше.
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
К чему ваша подготовка, чего ещё не там?
Ой, точно. Чого ж я ще не там, не підтверджуюю факт що у нас через день після мобілізації уже на нулі?

Як це так, що у нас готують довго і якісно? Вибачте що не вписуюсь у шаблони рос пропаганди
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
И что?
Себе задайте этот вопрос. Вы же рассказываете про кого-то там, что его ТЦК поймали.
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990

Вы просто вообще не готовитесь
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляJimson
Совєтчіци ще й мастєра ставити діагнози онлайн

Уже й забула про це
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Военнообязан?
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Вы просто вообще не готовитесь
Я ж кажу. Типові наші люди
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Вы спросили, я сказала. Про ваших знакомых я не спрашивала. И мой знакомый уже давно в Польше

Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Военнообязан?
Нет, просто мужчина
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я ж кажу. Типові наші люди
Ок, у вас специальная подготовка на советчице? Или вас так готовят, что вы все время можете в интернете сидеть?
tanysha777• 25 марта 2024
І доречі, слуги наймудрішого наріду знайшли найкращий спосіб, як перемогти, продовжуючи красти і не витрачати кошти на озброєння і забезпечення військових - нас врятує диктатура!
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Прікіньте. На все є час. І навіть не бють і руки не заламують. Вибачте, що не вписуюсь в ваші стандарти бідної побитої уніженної квіточки яку заламали в бусік
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777
Ідіть скажіть це місцевим радам. На сесію сходіть

Поцікавтеся як кошти розподіляються, з депутатами поговоріть

Нєєєєєє, ви просто будете недовольна і ображена. Бо лінь
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А вас бы и не задавали - вы женщина.
И что, расписания никакого нет? Все время только на советчице можете сидеть?
Даже не интересно, неправдоподобно, тренируйтесь ещё
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
А вас бы и не задавали - вы женщина.
Весь час?
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Весь час?
Мне надоело, если честно. Всем и так всё ясно.
Mira29-c3c3• 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777
Тавишо
Сльози душать
Завдяки таким як ви, я завжди впевнена у завтрашньому дні.
Бо завтрішнє дно обов´язково буде глибшим за сьогодні.
Адже не існує такого дна, яке б не пробила ..еко манда і банда, що хрюкає біля корита, коли Україна стікає кров´ю

Хоч бачу, куди в тому числі йдуть гроші, вкрадені в армії - ганьба
Ганьбище
Який зв’язок між бандою і хлопцями ЗСУ?
Jimson• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Давайте! В чем гарантии будут заключаться?
Кстати, можно подробней - кого там в Херсоне, или в Краматорске заперли?
Всех тех, у кого есть взрослые дети, мужья, отцы, братья. Они не спешат на встречу с Королем Лемберга, потому что прекрасно знают, чем им это грозит.

Принцы должны быть в Лондоне, рабы в окопе.

tanysha777• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990

Тільки після фото, де ви тримаєте за горло безумну безуглу

Та й взагалі, до чого тут місцеві ради, коли владу захоплено агентами кремля і людьми януковича
Так що, диктатура - ваше всьо
Бачу, ви вже звикли
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Добре що вам не набридло придумувати виправдання, чому всі навколо погані, одна ви хороша
kira_plast• 25 марта 2024
Щонайперше, НЕ всі українці - саме такі, як ви написали. І проблеми військових і військовичок багатьом НЕбайдужі. Те, що теми блокуються або видаляються - або політика адміністрації кдф (навіть інтерфейс україномовний вони НЕ спромоглися замовити, оплатити й створити), або свідчення того, що тролі й боти з кацапії - тут просто ’плодяться, множаться й процвітають’.
Спробуйте на інших, більш тематичних форумах і площадках, створювати теми про українських військових і військовичок.
Слава Україні!
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777

Так що, диктатура - ваше всьо
Бачу, ви вже звикли
Я вже в цьому варюсь років десять, і мене за горло тримали бо багато питань задавала. Може я коли й нояла, але тільки тому що морально виснажена через діяльність

Ви ж виснажені через бездіяльність. Вам навіть нецікаво як розподіляється ваш місцевий бюджет. Сходіть хоч на одну сесію, тоді поговоримо.
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А можно пример где я там что-то оправдывала?
tanysha777• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990

З яких це пір гроші на армію йдуть з місцевих бюджетів?
Де мільярди мільярдів міжнародної допомоги?
Аааа, точно, вона ж крадеться не в доларах, а в гривнях і тому все ок

Ну і нарешті, я своє відходила і відстояла і все могло бути інакше
Але ви вибрали просторєрєстатьстрєлять і взглянуть глибше в очі путіну, бо всі ви - президенти і в своїх головах війну закінчили
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Нет, просто мужчина
Ага... На сколько я знаю, все, кто не является военнообязанным, спокойно могут выезжать за границу. Если Ваш папа не может, тогда: а) он военнообязан, б) Вы врете, нет никакого папы, и это тупо предлог в) он может выехать, но нафиг никому и нигде не сдался
Spicy -02f0• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Если вы не знаете военнообязанные это те, кто присягу давал
А сейчас не выпускают всех мужчин
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляtanysha777

Ви про дороги писали, про бруківку, про облагородження міст.

Де мільярди допомоги? А скільки коштує один день війни вам не цікаво? А виплати тим хто втратив годувальця на війні? А впо? А пенсії? З яких болтів платяться? З ваших скромних налогових відчислень у бюджет?
Will_Be...• 25 марта 2024
Ответ дляJimson

Так, мы про гарантии говорили, Вы написали: ’Могу дать Вам железобетонные гарантии...’ - где они, в чем заключаются?
Jimson• 25 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
В том, что в Берлине не было ракетных ударов (бомбардировок) и городских боев с мая 1945 года (семьдесят девять лет)