Зроблено у 80-х• 25 марта 2024

Чи можна на роботу носити одяг по фігурі?

Не буде якось вульгарно виглядати? Я працюю в чоловічому колективі, не хочу щоб не так сприйняли.
Шкала Радощів• 25 марта 2024
А что вы имеете в виду под одежда по фигуре. То в чем обычно ходят в спорт зал??

Хочу в БАНю• 25 марта 2024
Дуже розмито описано. Залежить від тканини, від фігури. Є дівчата в шортах трусах нічого такого не викликають, а є невеличке декольте і всі з розуму сходять)) В цьому унікальність жінок)
Доктор Хаос• 25 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Теж не зрозуміла питання
Для драки• 25 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Это секретная информация.
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Наприклад, джинси по фігурі і завужена сорочка, водолазка.
Така бойова Я• 25 марта 2024
Можно носить все,что нравиться вам.проблема восприятия мужчин,то их личные завыхрения
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я переживаю через те, що в мене сильно форми виділяються(

мадам Везувий• 25 марта 2024
Смотря какую одежду, у нас на работе девочка носит все прям ну очень в обтяжку, ощущение, что она в постоянном поиске.
Детские_Будут?• 25 марта 2024
Если это строгий костюм, то почему бы и нет? Но платье с глубоким декольте и юбкой выше колен - это уже перебор)))
Хочу в БАНю• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
О, це я така. Тоді як казав мій чоловік, хоч гольф вдягти, твій 5 розмір видно. А по фігурі, це в обтяжку чи приталене щось?
БолеИменее• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну и пусть себе выделяются, назад их не засунуть) Так что носите)
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Просто приталене) я намагаюсь сховати, щоб не було видно форм. Але оверсайз мене повнить.
Партизанка• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
водолазку узкую без жакета не стоит носить, некрасиво и не стильно
Виннипуховна• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Автор, все залежить від фігури. Якщо одяг кожну складку підкреслює при розмірі XL і більше, то тоді не треба по фігурі
При гарних параметрах, чому б і не одягнути джинси з водолазкою?
Зілля до весілля• 25 марта 2024
Если в офисе нет дресс кода- почему нет?
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляПартизанка
Та я не в офісі працюю)
Дрібка щастя• 25 марта 2024
Ваше ’по фигуре’ - это в обтяжку до такой степени, что швы нижнего белья проступают? Тогда не стоит. Купите свой размер.
Ms. Искренность• 25 марта 2024
якщо це лосини чи гольф-сітка то краще не треба.
Якщо це джинси - то ОК
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляВиннипуховна
В мене розмір S-M, але груди майже четвірка(

автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляДрібка щастя
Ні) приталене просто.
Аль де Барановна• 25 марта 2024
Одяг поза фігурою буде гірше 😂
Виннипуховна• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
У Вас груди 3-4 розміру?
У мене так само.
В оверсайзі я квадратна. Хоча вузька талія.
Верх ношу в обтяжку, а джинси, брюки широкі, не скіні. Якщо ще й каблук, то виглядає стильною, сексуально, але не вульгарно.
Дрібка щастя• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ні) приталене просто.
А в чем тогда проблема? Весь официальный дресс-код приталенный.
Дон Пэдро• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
а в сант напишите .. и что ві хотите носить ? стрейч?
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляДон Пэдро
Джинси, приталені штани, лонгсліви, сорочки, водолазки. Груди 95, талія 64, таз 102
Принцепесочка• 25 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Тобто варіант, що їй просто це подобається, не розглядається?
Дон Пэдро• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
у вас комлексы что-ли? у меня м ..в голову не приходит стесняться по фигуре одежы
TaFo• 25 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
значит вы понимаете, как будете выглядеть, и все равно вам не понятно?
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляДон Пэдро
Я соромлюся різних поглядів з боку чоловіків( вони на роботі і так чіпляються.
автор Зроблено у 80-х • 25 марта 2024
Ответ дляTaFo
Хтось на це не звертає увагу, в кого немає комплексів.