Застряла• 25 марта 2024
Як ви пережили токсикоз?
Дівчатка , привіт , 6 тиждень вагітності. І ось прийшов він- токсикоз . Їсти нічо не можу , все смердить, нудить постійно не залежно від того їла ти чи не їла , а особливо важко їздити на роботу, їхати десь 40 хвилин громадським транспортом це жах. Підкажіть як боролись і що допомагало ❤️
Борщик• 25 марта 2024
Я колой с лимоном спасалась, ну вы героиня, на общественном транспорте ездить с токсикозом, не представляю такое
Застряла
• 25 марта 2024
Ответ дляБорщик
Вибору нема , чоловік у відрядженні, а на таксі вранці в заторах ще гірше ніж на метро 🥲
В курсі діла• 25 марта 2024
Я вам пораджу, але на всяк випадок проконсультуйтесь зі своїм лікарем.
Емегест - це капсули при токсикозі, натуральні, без побічних ефектів. Мені допомагали, бо я теж багато їздила і літала. Саме на токсикоз випали всі відрядження 🤦♀️
осень харашо• 25 марта 2024
С первым не было вообще. Со вторым тошнило от табака. Муж бросил курить. Возил меня на работу, тк в метро мне воняло табаком. Было с 5 до 10 нед. И как проснусь, еще лежа, надо съесть дольку соленого огурца, тогда все норм))
Тішуся неперетішуся• 25 марта 2024
Я коли завагітніла другий раз, перше за що подумала, це за токсікоз, а не про пологи...
Це жесть
Ніяк їла в цей період всяке Г він чого не нудило, типу мак
Це жесть
Застряла
• 25 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це жесть
Я теж єдине що можу їсти це мак, хоча до цього взагалі його не любила , для мене це шок 😳
Эта_Шикарна)• 25 марта 2024
я 3 месяца лежала, доползала по 6-8 раз в денб до унитаза и все
просто ад
а потом замер плод
просто ад
а потом замер плод
Невгамовна Бу• 25 марта 2024
Тяжело, попускать начал только после 16 недели. Овсянка, клюквенный морс, тыквенные семечки, гранаты, картошка вареная с солью, гречка с сахаром, киви, сухарики соленые. Нужно пробовать подбирать продукты, которые хоть как-то сможете съесть. От тошноты в общественном транспорте помогало держать во рту тик-так драже или холс драже, но и то, не то, чтобы сильно помогало, а просто отвлекало хоть немного внимание.
Кукусик• 25 марта 2024
Ніяк..з 8 тижня і до 16 кожного ранку я бігала до туалету і взагалі нічого не допомагало,ні бублики,ні вода з лимоном,нічого!тільки пережити цей період і все.Лікар радила в ліжку як тільки прокинулись гризти соломку,сухарик або сушку,щоб не голодною вставати з ліжка і як прокинулись не брати до рук телефона,викликав завжди головокружіння і тошнота підходила дуже швидко
Удальонка• 25 марта 2024
никак, выворачивало от любого запаха, даже глоток воды не заходил. доходило обе беременности до обезвоживания, только капельницы спасали
Кавуся• 25 марта 2024
Та ледь тепла була
Не допомагало нічого
-9 кг до 18 тижня. Про роботу чи навіть голову помити не йшлось…
Потім хоч блювати перестала.
Нудота до кінця була.
А перші дві вагітності до 12 тижня і без втрати ваги
Не допомагало нічого
Потім хоч блювати перестала.
Нудота до кінця була.
Ловлю капці• 25 марта 2024
Доки дитина не почала рухатися - токсікоз був постійний. Не могла навіть запаху риби чи м´яса виносити.Стала вимушеною вегетаріанкою на період вагітності. Спасалася фрешами ти фруктами. На всю вагітність набрала до 5 кг.Врач сказала що запам´ятає мене на все життя, бо всіх сварила що ідять багато, а мене - чеоез те, що погано набирала вагу. Все повернулося коли народила. Знову почала їсти рибне та мясне. Але дитина - вегетаріанка від народження. Мабуть, це ії організм всього цього не хотів.
всегдаДаДа• 25 марта 2024
Сосала кусочек лимона и мятные таблетки. Особенно реагировала на помидоры и кетчуп-бррр!
Не любовница• 25 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це жесть
Доречі, я теж мак їла, від нього не нудило
Ганцю в кєдах• 25 марта 2024
мне давали еду, пока не встала, ела лежа.
Так получалось удерживать еду.
Сейчас я попробовала бы атоксил.
Что то что чистит.
Интересно, помогает?
Так получалось удерживать еду.
Сейчас я попробовала бы атоксил.
Что то что чистит.
Интересно, помогает?
Маргарита sh• 25 марта 2024
Доктор прописала таблетки ,но для меня они вообще бесполезные были ..потеряла 2 кг …к 12 неделям все прошло ,но некоторые продукты не ем до сих пор (18 недель)
Семенівни сусідка• 25 марта 2024
Нудило від усього🤢 рятувалася макаронами без нічого, смаженою картоплею, шаурмою і французьким хот-догом з гірчицею🥴 і так до 12 тижня, а потім попустило і обов‘язково серед ночі печиво Марія 🤦♀️ зараз пишу і думаю:Боже, що ж я їла🤦♀️ зараз вже 21 тиждень, то їм все що бажає вагітна душа🤭
Зубожиння• 25 апреля 2024
Перебирайтесь на такси, а то потом будете сидящим людям животом в лицо тыкать и обижаться, что место не уступают
Застряла
• 25 апреля 2024
Ответ дляЗубожиння
Ви хвора на голову ? 🤷♀️