25 марта в 18:14

Коли закінчиться клятв війна?

І не буде ракет над головою та бойових дій.

Тема не для срачу!
показать весь текст
df364tye3 25 марта в 21:39
Ответ дляRolisa
Любая война заканчивается переговорами. Зеленский возможность переговоров запретил на законодательном уровне.
Думай-те
ну, если сам ,,, зеленский ,,,
переговоры закончились в стамбуле , давно об этом пора забыть ,,,
3 3 5
Sangela 25 марта в 21:40
Ответ дляЕлена1265
Нескоро. Хотите жить без войны - уезжайте. Либо смиритесь с тем, что это надолго
Хочу жить без войны и не могу уехать. Муж и двое сыновей. Как быть в таких случаях?
OL@ 25 марта в 21:48
Ответ дляІнесса -5c9a
Дзвонили вчора родичі з Севастополя, каже; у меня давления 200 из-за этих обстрелов, но наши молодцы, всё посбивали, как я ненавижу эту Украину, стереть с лица земли, сколько наших мальчиков убили зсушники....ну, що тут можна відповісти хворим людям?!
а чего они не заблокированы минимум с 22 года? Это ж надо , еще вы отвечаете на телефон
19 2 4
Rolisa 25 марта в 21:50
Ответ дляdf364tye3
ну, если сам ,,, зеленский ,,,
переговоры закончились в стамбуле , давно об этом пора забыть ,,,
Ну формально Зеленский. Сделал как ему сказали. С какими целями это сделано понятно. Жаль людей просто, жаль детей которые стали и станут сиротами, жаль вдов и матерей, потерявших детей, жаль мужчин, которых кидают на ноль.
Прекрасно все только у тех кто наживается на войне, ни они ни их дети не воюют. Ну ещё у исиды-зорьки-форумчанки
7 3 29
nenatasha 25 марта в 21:59
Ответ дляRolisa
Переговоры много о чем можно вести. О Крыме например. О Донбассе. Какие там ещё пункты в Стамбуле были?
армія - 80 тисяч
GIJane 25 марта в 22:04
Ніхто не знає, коли закінчиться...

Є у мене фантазії, що затихне після 3-го теракту на росії.
Хто б подумав про цей ігіл ще пару місяців тому, хєрня якась, як чорти з табакерки, звідки вони вилізли.
14 3 3
kristi_ana 25 марта в 22:11
Ответ дляWitty
Та може ж воно здохне нарешті... 🙏
Наступний може припинити і списати на ’попередніка’. Не факт, що так буде, але може бути
А колись писали, що він вже давно здох, і це все його двійники. Навіть його колишня дружина про це говорила.
4 2
kristi_ana 25 марта в 22:13
Ответ дляЧашечка кофе
Ракети та дрони з нами вже назавжди
Ничого назавжди не буває. Я пам´ятаю як з короновіоусом теж казали, що маски з нами назавжди. Війна закінчиться до 25 р.
3 2 16
kristi_ana 25 марта в 22:15
Ответ дляЕлена1265
Нескоро. Хотите жить без войны - уезжайте. Либо смиритесь с тем, что это надолго
Вы уже выехали? Дальше в Европе будет. Куда будете ехать?
kristi_ana 25 марта в 22:21
Ответ дляІнесса -5c9a
Дзвонили вчора родичі з Севастополя, каже; у меня давления 200 из-за этих обстрелов, но наши молодцы, всё посбивали, как я ненавижу эту Украину, стереть с лица земли, сколько наших мальчиков убили зсушники....ну, що тут можна відповісти хворим людям?!
Дебилы, а что они отвечают на вопрос, какого хрена они к нам припёрлись?
4 11
A no name 25 марта в 22:33
Ответ дляRolisa
Любая война заканчивается переговорами. Зеленский возможность переговоров запретил на законодательном уровне.
Думай-те
Так ось хто у війні винен, виявляється Зеленський.
А чому тоді санкції у путєна? Думайтє, хоча воно явно не ваше , думати.
9 13 2
космея 25 марта в 22:35
Ответ длямульти1
Третья Пасха будет мирной
Мечтать не вредно...
1 5 5
Rolisa 25 марта в 22:52
Ответ дляA no name
Так ось хто у війні винен, виявляється Зеленський.
А чому тоді санкції у путєна? Думайтє, хоча воно явно не ваше , думати.
Так в санкциях весь смысл. Дольше война = больше санкций. Кому это выгодно? Подумайте, раз я не умею
1 4 9
kseniya123 25 марта в 23:06
Ответ длямульти1
Третья Пасха будет мирной
Шутите? Это та, что через месяц?
Інесса -5c9a 25 марта в 23:09
Ответ дляkristi_ana
Дебилы, а что они отвечают на вопрос, какого хрена они к нам припёрлись?
Що ми збирались на них напасти і забрати назад Крим і Донбас.
І що вони йдуть скидати нашу владу.
OL@ 25 марта в 23:09
Ответ дляGIJane
Ніхто не знає, коли закінчиться...

Є у мене фантазії, що затихне після 3-го теракту на росії.
Хто б подумав про цей ігіл ще пару місяців тому, хєрня якась, як чорти з табакерки, звідки вони вилізли.
разведка все знала, вы не на той работе просто
vihola 25 марта в 23:21
Ответ дляGIJane
Ніхто не знає, коли закінчиться...

Є у мене фантазії, що затихне після 3-го теракту на росії.
Хто б подумав про цей ігіл ще пару місяців тому, хєрня якась, як чорти з табакерки, звідки вони вилізли.
Припустимо третій теракт відбувся, що саме спонукає їх відповзти? Розпочнеться громадянська там? Почне парашка розвалюватись?
2 1
вікусік 25 марта в 23:21
Ответ дляЕкатерина27
Неужели на сайте закончились те, кто верит в окончание весной/летом/осенью? Наконец-то! С прозрением вас!
Думаю, что раньше 2026 не закончится. Это в моем видение ситуации самый оптимистический вариант.
А чому саме 2026 року?
vihola 25 марта в 23:32
Хтось кидав тут цікаву аналітику.
Якщо хуйло не гарант безпеки, все почне сипатись. Подивіться з якими наглими пиками сюди прилазили деякі кримчани, які відверто зізнаються, що за хуйла голосують. Бо вірять, що воно їх захистить, що вони зробили правильний вибір і тому весь цей час в них не було війни.
А тепер у них є війна, в бєлгороді, в курську, в пітері і навіть в москві стріляють та ріжуть безкарно серед білого дня. І хуйло нічого не може зробити, зловив пару гастарбайтерів, тягає їх за геніталії, показує свою міць. Але парашенців це не заспокоює.
Коли зʼявляється страх, починається паніка, нема єдності, починають шукати винних одні на одних валити. От щось типу як в нас зараз. Але нас хитає, а на парашці це буде вибух. Бо надто довго пружинки була затиснута.
3 14 1
Елена1265 25 марта в 23:55
Ответ дляkristi_ana
Вы уже выехали? Дальше в Европе будет. Куда будете ехать?
Не выехала
Это ваши предположения, что в Европе будет
Life-game 25 марта в 23:58
Ответ длямульти1
Третья Пасха будет мирной
Эээм, да?
То есть через месяц прям?
А я думала конец света наоборот, да и голодной не было
Life-game 26 марта в 00:03
Ответ дляЛисий хвост
Варіанти:
1) між двома пасхами;
2) коли сяде на трон восьмий на росіі (може навіть і не той чорт);
3) до початку олімпіади у Парижі;
4) 25 вересня 2024 року - написала від фонаря.
27 августа 24го
3 3
Life-game 26 марта в 00:08
Ответ дляValentina shop2020
А я думаю 35 год примерно
А до него???
Так жить ещё 11 лет?
У нас населения не хватит
Одяг та сумки 26 марта в 00:08
у цьому році якщо будете гарно донатити. Дай бог щоб до виборів США.Потім вивід військи рік чи скільки там хз. Ну і закінчення війни не забувайте не гарантія повернення одразу чоловіків. Мій дід після війни ще 8 років служив- він не військовий( звісно прикордонники е- але не така кількість.
5 5
unser 26 марта в 00:22
Ответ дляhelga2014
Уже есть в новостях, но, там отрывок интервью, можно понять по-разному.
Но, после таких новостей много сомневающихся до этого по поводу будущего сыновей подростков, увезут до принятия закона.
По той логике, все, кто пройдут подготовку, независимо от пола и возраста, станут военнообязанными и призывными
Разумков сказал в интервью, что это проблема и он будет поднимать вопрос в комитете по этому пункту. Будем надеяться, что этот закон вообще не примут
Платья Всем 26 марта в 00:33
астрологи и арологи уже написали ответ?
PtashkaO 26 марта в 00:57
Ответ дляWitty
Ніхто не знає.
А якщо каже, що знає, і це не персональний лікар хуйла, то він бреше
Ніхто не знає. - 100% , хіба кілька самих головних ’кукдоводів’ , і то навряд чи самі точно знають.

Тут саме питання теми не вірно поставлено, хіба на всяких гадалок, віщунів направлено

Головне, як саме то закінчиться (очевидний факт, що кінець колись та й буде)
- і відповідь на те питання, гадаю більшість вже знають, поки шо ще підсвідомо, не бажають визнавати очевидний факт.
Тим паче, що ’плани’ на то шо твориться, розписані і узгоджені вже давно.

Хто так і не поняв, просто порівняти ситуацію, настрої, віру людей навесні 2022 і тепер.
3 5
Анастасия К. 26 марта в 01:08
Ответ дляPtashkaO
Ніхто не знає. - 100% , хіба кілька самих головних ’кукдоводів’ , і то навряд чи самі точно знають.

Тут саме питання теми не вірно поставлено, хіба на всяких гадалок, віщунів направлено

Головне, як саме то закінчиться (очевидний факт, що кінець колись та й буде)
- і відповідь на те питання, гадаю більшість вже знають, поки шо ще підсвідомо, не бажають визнавати очевидний факт.
Тим паче, що ’плани’ на то шо твориться, розписані і узгоджені вже давно.

Хто так і не поняв, просто порівняти ситуацію, настрої, віру людей навесні 2022 і тепер.
А кем расписаны и согласованы?
ОкейкаНиколаевна 26 марта в 01:27
Ответ дляVivianna_
у бонесдоха спросите
Новая кликуха?
3 1
kristi_ana 26 марта в 10:09
Ответ дляЕлена1265
Не выехала
Это ваши предположения, что в Европе будет
Об этом говорят уже все западные СМИ, и в отличии от нас в 22 г, все готовятся.