25 марта в 20:37

Мой вкусненький ужин. А что у вас?

показать весь текст
Матраскин Брат 25 марта в 21:01
Ответ длятянитолкайка
какие криски хорошенькие.
Статус Ква 25 марта в 21:01
Ответ дляМоре Щастя
Прокинтесь
Що не так?
тянитолкайка 25 марта в 21:02
Ответ дляМатраскин Брат
фото
Это собачки были?
Новопоштинская 25 марта в 21:02
Ответ дляСтатус Ква
Що не так?
половина Херсона деукопована
Матраскин Брат 25 марта в 21:03
Ответ длятянитолкайка
Это собачки были?
Статус Ква 25 марта в 21:04
Ответ дляНовопоштинская
половина Херсона деукопована
🙏
Море Щастя 25 марта в 21:04
Ответ дляСтатус Ква
Що не так?
Херсон деокупований в листопаді
Штора с кисточкой 25 марта в 21:05
Готова перловка с телятиной в горшочке
Статус Ква 25 марта в 21:05
Ответ дляМоре Щастя
Херсон деокупований в листопаді
Дуже добра новина🙏
Королева спама 25 марта в 21:05
Ответ дляСтатус Ква
Не можу. Там фотку з телятиною додавали, так не те що грошей на телятину не маю, а навіть духова шафа відсутня. В мене тільки пічка. Де готую собі картоплю або буряк цукровий свині
Ого, целая свинья есть, не прибедняйтесь
Море Щастя 25 марта в 21:05
Ответ дляСтатус Ква
Дуже добра новина🙏
Ви не в собі?)))
Статус Ква 25 марта в 21:06
Ответ дляМоре Щастя
Ви не в собі?)))
Чого?
Море Щастя 25 марта в 21:06
Ответ дляСтатус Ква
Чого?
Бо для вас це новина
Статус Ква 25 марта в 21:06
Ответ дляКоролева спама
Ого, целая свинья есть, не прибедняйтесь
Я на продаж вирощую. Собі не можу дозволити( дрова купую за ті гроші
Королева спама 25 марта в 21:08
Ответ дляСтатус Ква
Я на продаж вирощую. Собі не можу дозволити( дрова купую за ті гроші
Ну две растите, одну на продажу, вторую себе
Кіна не буде 25 марта в 21:10
Салатик. В ресторанчике
3 1
Мне без сахара 25 марта в 21:13
Ответ дляЛеді_в_пледі
Основне правило: запікати під фольгою мінімум 3 години на 160°. І стежити щоб у формі була рідина
Тобто просто кусок телятини солимо перчимо і в фольгу мінімум на три години. А рідина то вода чи спочатку власний сік, а потім воду додати?
Да, я блондинка! 25 марта в 21:13
Ответ дляСтатус Ква
Я на продаж вирощую. Собі не можу дозволити( дрова купую за ті гроші
Подумала б , що Ви -Таня , але ж Таня в квартирі і без свині . А таких Тань у нас ого-го , виявляється . Живіть своїм життям , заздрість вбиває.
Леді_в_пледі 25 марта в 21:14
Ответ дляМне без сахара
Тобто просто кусок телятини солимо перчимо і в фольгу мінімум на три години. А рідина то вода чи спочатку власний сік, а потім воду додати?
Та, я посипала приправою, пару годин лежало маринувалось. Форму трохи змазала оливковою олією і всьо. Воду не доливала, соку було достатньо
Новопоштинская 25 марта в 21:18
Ответ дляЛеді_в_пледі
Та, я посипала приправою, пару годин лежало маринувалось. Форму трохи змазала оливковою олією і всьо. Воду не доливала, соку було достатньо
Ви зі Львова?)
Статус Ква 25 марта в 21:27
Ответ дляКоролева спама
Ну две растите, одну на продажу, вторую себе
А за що другу купити й чим кормити?
Статус Ква 25 марта в 21:27
Ответ дляДа, я блондинка!
Подумала б , що Ви -Таня , але ж Таня в квартирі і без свині . А таких Тань у нас ого-го , виявляється . Живіть своїм життям , заздрість вбиває.
Яка Таня? То я живу, але хочу як багачі
Леді_в_пледі 25 марта в 21:32
Ответ дляНовопоштинская
Ви зі Львова?)
Я інтерукраїнка)
Тарабарщина 25 марта в 21:36
Це вже хтось їв?
Зайканалужайке 25 марта в 21:45
Моя бабуся поросяткам щось схоже варила
Мне без сахара 25 марта в 21:54
Ответ дляЛеді_в_пледі
Та, я посипала приправою, пару годин лежало маринувалось. Форму трохи змазала оливковою олією і всьо. Воду не доливала, соку було достатньо
Дякую
Королева спама 25 марта в 22:59
Ответ дляСтатус Ква
А за що другу купити й чим кормити?
Придумайте что-то. А если нет, ну значит нет. Будете есть, что есть
Статус Ква 25 марта в 23:00
Ответ дляКоролева спама
Придумайте что-то. А если нет, ну значит нет. Будете есть, что есть
То так і їм й заздрю вам
Королева спама 25 марта в 23:01
Ответ дляСтатус Ква
То так і їм й заздрю вам
Суши недорогие, любой может позволить. Было бы желание
Статус Ква 25 марта в 23:03
Ответ дляКоролева спама
Суши недорогие, любой может позволить. Было бы желание
Я бачила - 800 грн. То не дешево. Я тиждень докупляю продукти до картоплі щоб їсти на таку велику суму