Какие пельмени в супермаркетах вкусные?

Бегу домой, нужно что-то купить, быстро съесть и бежать дальше, хочу пельмешки.
Гали и прочих подробных рядом нет
svetikmolcha 23 апреля в 16:23
Нам нравятся Мишутка
Невгамовна шахиня 23 апреля в 16:23
Мне левада нравятся и геркулес
2 1
Патриоточка 23 апреля в 16:23
Мені подобаються Левада, Геркулес і Три ведмеді.
1 1
Сокодавка ще та 23 апреля в 16:24
Левада не нравится. Три ведмедя и Мишутка.
Забула що? 23 апреля в 16:26
Мишутка
Бесконечность-не предел 23 апреля в 16:27
Детские мишутка
Губи з філером 23 апреля в 16:29
У нас все любят Мишутку
в морозилке всегда 6-10 пачек
Чемодан-Вокзал-Майами 23 апреля в 16:30
Три медведя более менее
Чемодан-Вокзал-Майами 23 апреля в 16:30
Ответ дляГуби з філером
У нас все любят Мишутку
в морозилке всегда 6-10 пачек
Ниче се вы любители пельмешей
Капитошечка 23 апреля в 16:35
мне Гьодза в Варусе нравятся
Капитошечка 23 апреля в 16:35
Сокодавка ще та 23 апреля в 16:36
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ниче се вы любители пельмешей
У нас запас поменьше, но тоже есть. Используем, когда нет времени или желания готовить ужин.
Сокодавка ще та 23 апреля в 16:37
Ответ дляКапитошечка
Пробовали такие, но пельменями их язык не поворачивается назвать. Тоже вкусно.
Чемодан-Вокзал-Майами 23 апреля в 16:37
Ответ дляСокодавка ще та
У нас запас поменьше, но тоже есть. Используем, когда нет времени или желания готовить ужин.
У нас если есть в морозилке пельмени, никто другое не хочет. 🤣
Незламна Україна 23 апреля в 16:37
Брала останній раз 3 ведмеді в АТБ і була приємно здивована, смачні виявилися, свинина-яловичина купувала.
Бандитка Сью 23 апреля в 16:45
Левада. Пельмені Левада зі свининою 800г чі з яловичиною. Там меньше за все всяких домішок. Класичний рецепт пельменів. Не беріть пельмені в назві яких домашні, українські, фірмові, бо там вже не витримується стандарти. У правильних пельменях 50/50 фарш/тісто і у фарша не менше 80% м´ясної сировини (тільки м´ясо-сало), чи сировини тваринного походження (до м´ясной сировини додається 2-3% сухого молока)
Бандитка Сью 23 апреля в 16:51
Ответ дляНезламна Україна
Брала останній раз 3 ведмеді в АТБ і була приємно здивована, смачні виявилися, свинина-яловичина купувала.
Але 3 ведмеді у яловичо-свинні додають курку, і великими літерами про те не пишуть, тільки маленькі. Там яловичини та свинини 45% у фарші всього. Це порушення і обман покупців.
Губи з філером 23 апреля в 16:52
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ниче се вы любители пельмешей
У нас сын аутист, полюбил в последнее время пельмени и ест практически только их
Ну а шо делать, покупаем и варим)
Незламна Україна 23 апреля в 16:53
Ответ дляБандитка Сью
Але 3 ведмеді у яловичо-свинні додають курку, і великими літерами про те не пишуть, тільки маленькі. Там яловичини та свинини 45% у фарші всього. Це порушення і обман покупців.
Можливо, але пельмені смачні, ну я взагалі пельмені в магазинах рідко купую, так коли треба щось з´їсти, а часу готувати не має.
Чемодан-Вокзал-Майами 23 апреля в 16:54
Ответ дляГуби з філером
У нас сын аутист, полюбил в последнее время пельмени и ест практически только их
Ну а шо делать, покупаем и варим)
Все правильно. Пусть ест что любит. Сама люблю)) пузо растёт от них)))
Бандитка Сью 23 апреля в 17:01
Ответ дляНезламна Україна
Можливо, але пельмені смачні, ну я взагалі пельмені в магазинах рідко купую, так коли треба щось з´їсти, а часу готувати не має.
Вибачте, не хотіла вас засмутити. У мене претензії до трьох ведмедів, про їх маніпуляції.
Всі ми матусі хочемо як найкраще для дітей та себе, але часу не завжди вистачає. Я розбираюсь в пельменях, бо сама їх купую частенько, бо допізна працюю.
Незламна Україна 23 апреля в 17:05
Ответ дляБандитка Сью
Вибачте, не хотіла вас засмутити. У мене претензії до трьох ведмедів, про їх маніпуляції.
Всі ми матусі хочемо як найкраще для дітей та себе, але часу не завжди вистачає. Я розбираюсь в пельменях, бо сама їх купую частенько, бо допізна працюю.
Не засмутили), я дитині не даю, а ми з чоловіком купуємо не часто.
волосатое стекло 23 апреля в 17:17
Ніякі. Все що тут радять, було куплене і спробуване, все гадость.
Губи з філером 23 апреля в 17:40
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Все правильно. Пусть ест что любит. Сама люблю)) пузо растёт от них)))
Это да, пузо растет)