25 марта в 20:37

Мой вкусненький ужин. А что у вас?

показать весь текст
Королева спама 25 марта в 23:04
Ответ дляСтатус Ква
Я бачила - 800 грн. То не дешево. Я тиждень докупляю продукти до картоплі щоб їсти на таку велику суму
Сделайте сами
Статус Ква 25 марта в 23:06
Ответ дляКоролева спама
Сделайте сами
З чого?
Королева спама 25 марта в 23:06
Ответ дляСтатус Ква
З чого?
Рис, рыба, огурец
Статус Ква 25 марта в 23:08
Ответ дляКоролева спама
Рис, рыба, огурец
Там ще чорним чимось замотують, в нас не має такого в селі. Та й воно ж стоїть певно як два оберемки дрів. Ви собі їжте, а я позаздрю та й все
Королева спама 25 марта в 23:11
Ответ дляСтатус Ква
Там ще чорним чимось замотують, в нас не має такого в селі. Та й воно ж стоїть певно як два оберемки дрів. Ви собі їжте, а я позаздрю та й все
Ок. Троллить не ваше
Тракторні війська 26 марта в 05:35
Ответ дляСмешнюча
Зачем вы так о себе 😂
Ви дурненькі?