Гл. Амурная• 25 марта 2024

Ціна ремонту

Дівчата, підкажіть , будь ласка, яка вартість буде зробити підлогу на 2 поверх? Які етапи роботи ще потрібні? І якщо у Вас є номер телефону хорошо майстра, поділіться будь ласка. Фото додаю.
Треба ось так• 25 марта 2024
Ви б хоч місто уточнили, може хтось дійсно майстра порадить)
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Дякую 🙂
Село біля Борисполя
Леди_в_ночи• 25 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Ваше питання такий моветон)
Треба ось так• 25 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Дякую 🙂
Село біля Борисполя
Єдиний майстер, якого я знала, виїхав закордон.
З досвіду друзів можу порадити спробувати на кабанчику пошукати майстрів
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Дякую ❤️
Nadine23• 25 марта 2024
Підлогу на другому поверсі? Чи підлогу на двох поверхах?
Nadine23• 25 марта 2024
Яка основа зараз? Ви бетон заливали чи плити готові? Яка квадратура?
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляNadine23
На другому поверсі тільки дерев´яні палки з щілями, треба зробити підлогу нормальну
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляNadine23
Зараз тільки дерев´яні палки з щілями щоб заходити на другий поверх треба підлогу зробити.
Nadine23• 25 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
То треба або робити опалубку і заливати бетоном, або класти бетонні плити перекриття.
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляNadine23
Дякую ❤️ а по вартості знаєте скільки буде коштувати?
Nadine23• 25 марта 2024
Якщо Вам хтось буде радити залишати дерево і щось зверху ліпити, то не погоджуйтесь. Я працюю в будівництві і собі ми з чоловіком також будинок самі будували. Яка квадратура по підлозі?
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляNadine23
Дякую ❤️
Приблизно 40 кв.м
Nadine23• 25 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Буде не дешево. Вам потрібен гарний майстер або фірма. Ви можете приблизно самі порахувати вартість матеріалів. Якщо 40 м.кв. залити бетоном товщиною 15 см, то це орієнтовно за бетон буде від 24 до 28 тисяч, залежно від доставки. Плити перекриття можете подивитись в інтернеті вартість. Вони різних розмірів є, ціна від цього залежить.
Nadine23• 25 марта 2024
Потім як зробите бетон або плити покладете, то потрібно буде зробити стяжку ( або цементно-піщану або можна самовирівнюючу). А далі вже кладете ваше чистове покриття (ламінат,плитка...)
Nadine23• 25 марта 2024
А взагалі Вам потрібна бригада, яка зробить Вам чорнове оздоблення всьогобудинку. Бо я так розумію по фото, що там і на першому поверсі стяжка потрібна. Ну і стіни відповідно робити також.
Nadine23• 25 марта 2024
Я Вам можу залишити номер будівельника,який нам робив. Попитаєте в нього ціни на ці роботи. Він з іншої області, але якщо комплекс робіт, то приїжджає. Як мінімум, зорієнтує Вас по цінам. Віктор 0961761001.
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляNadine23
Дякую ❤️
автор Гл. Амурная • 25 марта 2024
Ответ дляNadine23
Так, Ви праві