Тут как тут• сегодня в 11:57
Ось який омлет!!! А ви говорите аерогриль/ мультипіч фігня!!!
Класна штука, хто ще сумнівається - беріть!!!
Штора с кисточкой• сегодня в 12:59
Помню,10 лет назад была реклама мультиварок,все поголовно покупали.
Педиатор_я• сегодня в 13:00
я купила в икее плоские силиконовые формы, они по диаметру больше и в высоту ниже, чем формочки для кексов. в них вообще выходит порционный идеальный омлет.
Штора с кисточкой• сегодня в 13:01
Ответ дляПампушечка
Ваша духовка это каменный век. Если нет возможности это купить,то не придумывайте что это не нужно.Тоже хочу купить мультипечь двойную, вертикальную.Летом живём даче, очень пригодится
Автор, ваши кексики супер!
Удалено администрацией...
Зліпок ступні• сегодня в 13:03
Ответ дляТут как тут
В нас немає екофлоу, допомагає тим, що швидко, порівняно з духовкою, я і піци пекла дітям в ньому, просто невеликі.
піца печеться 8-9 хвилин у духовці, це Вам суто до відома. Піца саме на високій температурі печеться, в цьому сенс. А при відключеннях 24-28 годин не бачу, чим вас аерогриль врятує. Якщо що, якось тимчасово жила не вдома. готувала в ньому. ок гаджет, не більше.
Судячи з ваших відповідей, я таки права - перевага тільки коли треба невелику порцію приготувати. і знову-таки за вашими відповідями, у вас просто погана духовка. Можливо, просто вам влна і не потрібна особливо. Але піца в нормальній електро макисмум за 10 хв теж готова (2-3 зв я вже заклала на нагрівання)
Штора с кисточкой• сегодня в 13:02
Я омлет отлично готовлю без аерогриля.Главное уметь приготовить.
Хома з пастою• сегодня в 13:03
Ответ дляТут как тут
В нас немає великої кількості людей, духовку ганяти заради 4 яєць, це навіть несмішно. А м´ясо і картопля виходять справді бомбічні в аерогрилі, такі ніде не виходять. Ось на вихідних грудки запікала
Они сухие,лучше филе бедра
Зліпок ступні• сегодня в 13:03
Ответ дляШтора с кисточкой
до того хлібопічки і десь тоді йогртниці
Штора с кисточкой• сегодня в 13:04
Ответ дляЗліпок ступні
Да,точно!Хлебопечка у меня на балконе где-то стоит.
Зліпок ступні• сегодня в 13:07
Ответ дляШтора с кисточкой
я свою відвезла свекрусі. стоїть у неї, бо аж стільки хліба ніхто в нас не їсть. йогуртницю тут продала майже новою колись
Мулдьтиварку вже купувала лише батькам, але з функцією скороварки, от вони досі користуються, бо люблять холодець і тушене загалом. а скороварка з цим швидко справляється.
Аерогриль зараз тільки донька-студентка собі вибирає, бо їй на одну немає сенсу в духовці
усі ці гаджети не погані. просто треба тверезо оцінюваи, кому воно треба.
Тут как тут
• сегодня в 13:07
Ответ дляШтора с кисточкой
Мультиварка - це неймовірна річ, вона мені років 10 прослужила вірою і правдою, вигодувала двох дітей, на море з собою брали
Зліпок ступні• сегодня в 13:11
Ответ дляТут как тут
оййййй, на море з мультиваркою. А як ви відпочиваєте?
Тут как тут
• сегодня в 13:17
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
Тут как тут
• сегодня в 13:15
Ответ дляХома з пастою
Они сухие,лучше филе бедра
От якраз і ні, коли ріжу, то аж сік тече. Філе стегна теж іноді запікаю на шаурма.
Тут как тут
• сегодня в 13:17
Ответ дляЗліпок ступні
Зараз вже немає такої можливості, чотири літа без нашого моря ((((. Ну і я не дуже стомлююся, щодня відпочиваю.
Цідило правди• сегодня в 13:19
Ответ дляГрабля
у меня аэрогриль уже 3 года, но ваше фото какое-то невдохновляющее совсем.
Вот например я своим студентам сегодня утром запекла картошку по-деревенски и куриную грудку за 20 минут, накалапуцала йогуртовый соус и сварила отдельно брокколи. За скорость и сочность мяса я люблю аэрогриль. Но кому-то он не нужен. А омлет, кстати, лучше в духовке делать в большой емкости на большое количество человек. И не пригорит
Ой, блять...
Электричка• сегодня в 13:20
Ответ дляТут как тут
Удалено администрацией...
У Вас аерогріль Ninja? Якщо так, то в мене до запитання, в якому режимі та при якій температурі готували омлет та курячі грудки.
Нещодавно придбала цей давайсь у Ninja, але не можу розібратися ні з температурою, ні з програмою, щоб щось приготувати їстівне. Робила овочі( баклажан, морква, перець та цуккіні) кубиками, вийшли якісь сирі і горілі.
Омлет у Вас вийшов гарний, не звертайте увагу на критиків.
ЗдохниПуйло• сегодня в 13:29
Ответ дляТут как тут
Якраз для відключень і взяла. От і я так само - сирники, омлет, запіканки, котлети, м´ясо - пішла в душ, щось інше робити - а все готове вже через 10-20 хвилин.
М´ясу не вистачає 10-20хв
Тут как тут
• сегодня в 13:33
Ответ дляЭлектричка
Я все пробувала, підлаштовувалася, почитала інструкцію і далі вже інтуїтивно. І те, і тема режимі запікання, на заводських налаштуваннях 190 градусів, 15 хвилин. Омлету вистачило 10 хв,, а грудці - двічі по 15, при 190 градусах. Мокрі овочі я не запікала,,не люблю. А от картоплю, батат, моркву, пастернак - теж на режимі запікання, десь звивини 25, але на температурі 180 градусів, щоб не пригорало. Дуже смачний, соковитий ескалоп виходить запечений, але спочатку довго возилася поки аибрала температуру і час.
Тут как тут
• сегодня в 13:34
Ответ дляЗдохниПуйло
М´ясу не вистачає 10-20хв
Дивлячись якому.
Всім шампаньського• сегодня в 13:59
Ответ дляЗліпок ступні
сорі, а яким чином аерогриль допомагає при віключеннях? це є електроприлад х потужністю, яку екофлоу не тягне, для прикладу.
Мене, скажімо, при відключеннях рятує, що чоловік не повівся на індукцію і варильна в мене таки газова. Подругу - туристична плитка з балончиком
потужність аерогріля менша, ніж потужність електричної духовки. Наша система (батареї та інвертор) тягне і дузовку, і аерогриль, але приємніше використовувати аерогриль, бо витрати еоектроенергії менші.
Тут как тут
• сегодня в 15:01
Ответ дляВсім шампаньського
В нас і в духовки, і в аерогриля практично однакові потужності, система теж тягне і те, і те, але на духовку більше енергії, бо вона має ще нагрітися, та однозначно аеро краще.
Электричка• сегодня в 15:10
Ответ дляТут как тут
Дякую! Спробую приготувати по Вашому методу.
Зліпок ступні• сегодня в 18:57
Ответ дляВсім шампаньського
от у вашому випадку сенс є.
Зліпок ступні• сегодня в 18:59
Ответ дляТут как тут
а тепер пишете, що у вас інвентор і тягне, ви б якось легенду закоріпили. До того писали. що просто швидше готує, тому корисна штука
Тут как тут
• сегодня в 19:57
Ответ дляЗліпок ступні
Так і корисна, бо швидше готує, менше часу з інвентора(батарей) тягне заряд. Тема ж не про альтернативні джерела енергії, а про аерогриль. Як можна в наших умовах без інвентора жити? Вони зараз в усіх
Тут как тут
• 2 часа назад
Ответ дляВельшановна
А на якій температурі ви готуєте омлет в аерогрілі?
На 190, на режимі запікання (roast)