Розумна Губка• вчера в 23:41
Деменція у батьків. Що ви робите?
У мами деменція, їй 81. Почалося все до війни, а зараз дуже швидко прогресую. У кого схожа ситуація, чи є можливість якось затормозити цей процес? Також морально - я все ніяк не звикну, що це вже не людина, яка адекватно реагує. Вона із стану напівдитини переходить в агресію. Виражена опозиційна поведінка.
Да будет так• сегодня в 09:48
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Всю жизнь - это не деменция.
Вероятно другое заболевание.
Перекус беру завжди• сегодня в 09:53
Ответ дляБабка_в_кедах
Та наверно просто характер. не стыдно наговаривать на пожилых родителей? Все пожилые со своим характером
Характер? При деменції люди можуть хату спалити аба вбити когось з родичів
Перекус беру завжди• сегодня в 09:54
Ответ дляРозумна Губка
Ми в Німеччині зараз, ви знаєте якісь конкретні препарати?
То йдіть до лікаря. Її оприділять в дім пристарілих. А якщо вона щось на зйомній квартирі скоїть, потоп чи пожежу? Там тисячі євро. Воно вам треба?
Перекус беру завжди• сегодня в 09:56
Ответ дляРозумна Губка
Все забуває, що вчора, або навіть сьогодні обговорювали, Коли питаю про щось одне, вона відповідає нелогічно. Якщо щось не так, агресує. Поведінка дитини. Часто я бачу, що вона мене взагалі не розуміє.
Вона каструлю пусту оставить так на ввімкненій плиті або кран не закриє бо забула
Пишу з калідору• сегодня в 10:02
Ответ дляПерекус беру завжди
У моей знакомой отец с деменцией оставлял газ и говорил я вас всех уничтожу. Она несколько раз приходила к нему в квартиру в этот момент и можно сказать,спасла жизнь жильцов дома . Когда она спросила у полицейского ,а можно они с мужем его в село увезут ,и там будут его хоть как-то контролировать ,конечно же связав его ,он был очень агрессивный ,- полицейский ответил ,это будет преступление ,похищение человека . Т е. ничего страшного ,что в один день он может подорвать 5 этажный жилой дом и в психушку ложить принудительно нельзя ,только по собственному желанию
Невгамовна сила• сегодня в 10:08
Ответ дляРозумна Губка
бєженка не має часу до лікаря піти?
Марафетчица• сегодня в 10:40
Важко змиритися, але при деме особистість помирає. Залишається лише тіло, в якому живе дитина. І вік «дитини» залежить від стадії деменції- 5, 3,1 років. Остання стадія- це малюк, який не може ходити. Страшна хвороба для рідних
Марафетчица• сегодня в 10:41
Ответ дляБабка_в_кедах
Да Щас же• сегодня в 10:49
Ответ дляРозумна Губка
Я знаю, що це таке.У мене близько 10 знайомих працює в таких закладах. Тому я трошки в курсі як там. Ну і наразі мама сама себе обслуговує. Єдине я боюся, щоб вона не почала забувать приймать ліки. Поки вона ще справляється.
Автор, дуже вас розумію. У мене у мами прогресуюча деменція на почві цукрового діабету. Це жах. І це дійсно невиліковно. Враховуючи всі обставини, мені здається я у пеклі. І допомогти нічим не можу і не знаю, чого очікувати в ту чи інши хвилину від неї. Весь час на стрьомі, що відбудеться, куди бігти, де її шукати і що розгрібати. Весь час переживаю, щоби її не образили, бо коли вона щось чудить, то оточуючі то про це не знають і вважають, що вона то навмисне. Це справді жахливо і непоправно. Співчуваю вам, обіймаю і плачу разом із вами, бо розумію це з власного досвіду...
Телячі ніжноСті• сегодня в 12:09
Ответ дляРозумна Губка
Я вже писала, воно дуже потрошки проявлялось і я тільки недавно зрозуміла, що це ознаки деменціі. А мама взагалі про це чути не хоче.
Из тех что помню препаратов -назначали мамонтин, но психиатр предупреждала что нужно наблюдать одним помогает у других дает агресию и бессонницу
Брюлик в стразах• сегодня в 12:34
Ответ дляРозумна Губка
Агресія не весь час, спалахами. Я сумніваюсь, що лікар щось випише саме від агресіі.
а чого лікар не випише від агресії?
ДваДваВісім• сегодня в 14:15
Ответ дляПерекус беру завжди
В мене мама навпаки стала добра, ніжна, дякує постійно. Їй 84, в неї Паркінсон і деменція. За все життя слова доброго від неї не чула, ругалпсь, шпиняла, била в дитинстві. Все не так, всі не такі, скандалила постійно і чіплялась. А оце десь рік-два, як стала хвороба прогресувати, хоч до рани прикладай. Як мила п´ятирічна дитина.
Яичница с беконом• сегодня в 16:44
Ответ дляГл. Амурная
Сразу видно человека, который понятия не имеет, что такое деменция
Ещё один доктор 😂 смежная сфера , если интересно. Часто вижу таких таких ’уставших деток ’ сдали и забыли . Ещё и на форум прибежали советовать
Яичница с беконом• сегодня в 16:53
Но что интересно. Как тема про собачку , которую хотят пристроить , так прям стена из зоозащитниц. А как мать , судя по всему с 1.стадией деменции, и дочь готовая в это вкладываться . Так сдать и не мучиться. Мир сошёл с ума 🤯
Бойова• сегодня в 17:35
Ответ дляЯичница с беконом
Что б вас так ребёнок определил
Искренне желаю,чтобы вам не прилетела неожиданность за такие ответы,когда столкнетесь с этим лично
Бойова• сегодня в 17:39
Ответ дляЯичница с беконом
Судя по описанию у вашей мамы 1 или 2 стадия. Можно дома справиться, главное наблюдение доктора и приём лекарств !регулярный! Ну и ваше время и желание конечно
Вы забыли непредсказуемость болезни,поведения больного,условий съемного жилья и ограниченности времени у людей.
Очень быстро наступает период,когда за человеком нужен присмотр 24/7.
На своей жизни в это время можно ставить крест и требуется психологическая помощь самим родственникам больного.
Свезло так свезло• сегодня в 17:49
Ответ дляТелячі ніжноСті
Мемантин