Тут как тут• 25 марта в 11:57
Ось який омлет!!! А ви говорите аерогриль/ мультипіч фігня!!!
Класна штука, хто ще сумнівається - беріть!!!
Курочка• 25 марта в 11:59
Ответ дляАнютины ласки
Что это за горелые лепешки?где омлет?
Та да, в аэрогриле Ниньзя приготовить омлет в виде вот этого вот, так себе повод для радости.
Деловитая• 25 марта в 11:59
Аби світло,то аерогриль щодня користуюся.Зранку 9 сирників,на 20 хв,пішла в душ,вийшла і сніданок.І так багато іншого
Штора с кисточкой• 25 марта в 12:01
У меня духовка есть.Зачем мне лишние гаджеты,заставлять кухню барахлом.
Тут как тут
• 25 марта в 12:02
Ответ дляКурочка
А що омлет не можна? Дуже зручно, швидко.
Тут как тут
• 25 марта в 12:04
Ответ дляДеловитая
Якраз для відключень і взяла. От і я так само - сирники, омлет, запіканки, котлети, м´ясо - пішла в душ, щось інше робити - а все готове вже через 10-20 хвилин.
Деловитая• 25 марта в 12:04
Ответ дляТут как тут
Так,швидкість
Тут как тут
• 25 марта в 12:05
Ответ дляМішечок щастя
як робили?)
Яйця, молоко, сир потерла, сіль, розлила і в чашу на 10 хв.
Налитое яблочко• 25 марта в 12:06
Ответ дляТут как тут
це смачно?
Анютины ласки• 25 марта в 12:08
Ответ дляКурочка
Я ожидала увидеть этот японский пышный красиворумяный
А ниньзя плохой аэрогриль или в каком вы смысле?
Тут как тут
• 25 марта в 12:11
Ответ дляНалитое яблочко
це смачно?
Так, звичайний омлет, просто без смаження, і повітряний.
Грабля• 25 марта в 12:11
у меня аэрогриль уже 3 года, но ваше фото какое-то невдохновляющее совсем.
Вот например я своим студентам сегодня утром запекла картошку по-деревенски и куриную грудку за 20 минут, накалапуцала йогуртовый соус и сварила отдельно брокколи. За скорость и сочность мяса я люблю аэрогриль. Но кому-то он не нужен. А омлет, кстати, лучше в духовке делать в большой емкости на большое количество человек. И не пригорит
Сапай вазони• 25 марта в 12:13
О Боги, омлет готовится на сковороде, в духовке или микре.
В чем уникальность аэрогриля для этих целей?
Зліпок ступні• 25 марта в 12:15
Ответ дляТут как тут
сорі, а яким чином аерогриль допомагає при віключеннях? це є електроприлад х потужністю, яку екофлоу не тягне, для прикладу.
Мене, скажімо, при відключеннях рятує, що чоловік не повівся на індукцію і варильна в мене таки газова. Подругу - туристична плитка з балончиком
Грабля• 25 марта в 12:14
Ответ дляТут как тут
соглашусь, котлеты я тоже в аэрогриле только делаю
овощи-гриль тоже супер получаются, грибы
запеканки мне кажется лучше в духовке
вообще аэрогриль у меня в первую очередь - курица, картошка и овощи, жирная рыба, котлеты
запеканки мне кажется лучше в духовке
Я пані прохана...• 25 марта в 12:20
Ответ дляСапай вазони
при лечебных диетах такой омлет хорош, особенно когда желток нельзя, паровой. в мультиварке минут 25 его делать, в гриле наверное быстрее
Пампушечка• 25 марта в 12:21
Ответ дляШтора с кисточкой
Ваша духовка это каменный век. Если нет возможности это купить,то не придумывайте что это не нужно.Тоже хочу купить мультипечь двойную, вертикальную.Летом живём даче, очень пригодится
Автор, ваши кексики супер!
Зліпок ступні• 25 марта в 12:26
Ответ дляПампушечка
Автор, ваши кексики супер!
не у всіх духовки старезні, не думали? По суті, аерогриль - це якраз невеличкий гаджет, який імітує режим невеличкої духовки з конвекцією. Тобто фукнцій у нього менше. ніж у сучасної духовки (де може бути ще і готування парою, мікра. підігрів і піролізна очистка). Його плюс - якщо невелика сімʼя чи одна людина, менший обʼєм вигідніший. Але це явно не техніка. яку собі не можуть дозволити ті, хто має кошти на духовку. Це десь як сказати власнику авто, що він нищеброд, бо не купив собі скутер
Курочка• 25 марта в 12:29
Ответ дляАнютины ласки
Это отличный аэрогриль.
Тут как тут
• 25 марта в 12:29
Ответ дляГрабля
В нас немає великої кількості людей, духовку ганяти заради 4 яєць, це навіть несмішно. А м´ясо і картопля виходять справді бомбічні в аерогрилі, такі ніде не виходять. Ось на вихідних грудки запікала
Тут как тут
• 25 марта в 12:32
Ответ дляЗліпок ступні
В нас немає екофлоу, допомагає тим, що швидко, порівняно з духовкою, я і піци пекла дітям в ньому, просто невеликі.
Тут как тут
• 25 марта в 12:33
Ответ дляГрабля
запеканки мне кажется лучше в духовке
Жирну рибу я люблю на грилі звичайному, мені смачніше
Тут как тут
• 25 марта в 12:33
Ответ дляЯ пані прохана...
10 хвилин в грилі
Тут как тут
• 25 марта в 12:35
Ответ дляПампушечка
Автор, ваши кексики супер!
Вертикальна супер, місця мало дуже займає, а готувати можна 4 різні страви одночасно, і на це все до 30 хвилин часу. Хоча є і горизонтальні супервеликі, кламні,де цілу качку можна запхати.
Тут как тут
• 25 марта в 12:40
Ответ дляЗліпок ступні
Ви нічого не знаєте про аерогрилі, я теж довго думала, чи він треба, так же, як ви думала. Рік були качелі треба/ не треба.
Тут как тут
• 25 марта в 12:50
Ответ дляКликОЛЬКА
Какая гадость, вы это собираетесь есть..
А ви нектаром харчуєтеся? Вже з´їли, дуже смачно і поживно.