Аноним_• 25 марта 2024

Що гарне купували в Німеччині і що вигідніше по ціні ніж у нас і кращої якості?

Поділіться, хто був в Німеччині що привезли і реально оцінили тут. Думаю, дитячий одяг там певно можна купити собі і дітям. Взуття. Розкажіть на що можна там витратитись-що купити? Їду на тиждень - хочу трошки розслабитись, погуляти і пошопитись
Лгин• 25 марта 2024
Проблема в том, что намного дешевле все только онлайн, в магазинах все дороже и намного.
Разве что поехать в аутлет.
Также после Пасхи на пасхальную продукцию Линдт будет -50% везде

Поторописька• 25 марта 2024
банально зара и подобное, если попасть на распродажу
Пасти Ла• 25 марта 2024
одяг, взуття
автор Аноним_ • 25 марта 2024
Ответ дляЛгин
Разве что поехать в аутлет.
Якраз їду на Пасху і тиждень після неї побуду там. Дякую
Большой секретик• 25 марта 2024
По магазинам пройдитесь , а так все можно и заказать и здесь и не тащить оттуда это все .
Асталависта бэйби• 25 марта 2024
Сестра племяннице в лидле часто берет одежду. Мне нравится немецкий стиральный порошок, лекарства.
Лгин• 25 марта 2024
Ответ дляАноним_
А что хотели бы конкретно купить?

Запароленое одеяло• 25 марта 2024
В ТК Мах зайдите
автор Аноним_ • 25 марта 2024
Ответ дляЛгин
А что хотели бы конкретно купить?
Я хочу просто щось захотіти купити. Радості щось останнім часом нічого не викликає. Поїду в Швейцарію, Францію і поживу в Німеччині пару днів. Хочеться щоб розказали що там можна придивитись і вигідно взяти. Маю 2 синів, може їм щось покупляю - одяг , взуття.
Брюлик в стразах• 25 марта 2024
Ответ дляАноним_
Если там друзья,то лучше купить онлайн и отправить на их адрес
Милота• 25 марта 2024
Навіть не знаю, що й порадити. Коли їхала до Німеччини жити думала, що тут все 🔥. А зіткнулась з тим, що в Польщі все набагато цікавіше і вибір більший. Ми живемо в Німеччині у великому місті, але вибір, брендів менше, аніж в звичайному ТРЦ у Польщі.
У мене теж виникало бажання просто піти та купити щось таке, що викликало б радість. Нічого не придумала. Купила лише необхідне. От взагалі немає бажання витрачати тут кошти на шопінг
автор Аноним_ • 25 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Є там куди відправити. Дякую, подивлюсь
Брюлик в стразах• 25 марта 2024
Ответ дляАноним_
Є там куди відправити. Дякую, подивлюсь
Лучше заказать все онлайн,а там дни потратить на экскурсии
автор Аноним_ • 25 марта 2024
Ответ дляМилота
В Польщі я багато бувала. Люблін, Варшава, Хелм. Магазині там і дійсно класні. Була ще в Іспанії -там взагалі вау, особливо в Барселоні. Вот думаю, що в Німеччині набрати ...
Патриоточка• 25 марта 2024
Товариш мого чоловіка їде до нас в Україну. Питає що купити, а я і не знаю що можно йому таке заказати італійського ))
В Німеччині пам´ятаю що рекламували сире м´ясо на бутерброди. Але я коли була, то так і не ризикнула скоштувати. А так щоб купити, навіть не знаю, ціни там не дешеві.
Патриоточка• 25 марта 2024
Ответ дляАноним_
А що з Іспанії везли?
Якщо брати по продкутах то Польща дешевша ніж Німеччина.
Лгин• 25 марта 2024
Ответ дляАноним_
Если есть возможность заказывать, то одежду на Заландо заказать, у них бесплатная доставка и возврат, оплата через 14 дней после заказа.
Из недорогих магазинов есть tk-maxx, deichmann, но я там не покупаю ничего, не скажу об ассортименте.
Косметику всю дешевле онлайн - flaconi, parfumdreams. Единственное в Дугласе даже если цена на ценнике одна, они продадут на кассе дешевле, если им показать цену на сайте самого Дугласа, на сайте цены всегда ниже.
Лгин• 25 марта 2024
Ответ дляАноним_
По сравнению с Барселоной оффлайн шоппинг в Германии конечно никакой)
автор Аноним_ • 26 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
А що з Іспанії везли?
З Іспанії продуктів трохи(хамон і солодощі), класні для волосся засоби побрала - маску на волосся. Одягу -Бенеттон, Зара, Манго і ще взуття класне - шкіряне , іспанське(писало зроблено в Іспанії, якість супер).

Мост_Устал• 26 марта 2024
компресійний трикотаж - онлайн замовити
Патриоточка• 26 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
компресійний трикотаж - онлайн замовити
о, мені потрібно. А можнте ссилку скинути на магазини. Може через посередника закажу.
Мост_Устал• 26 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
shop-kompressionsstrumpf.de - тут, було дуже вигідно, але мені допомогла подруга - замовила на себе і потім передала.
Мишка-шалунишка• 26 марта 2024
Я в Германию летала 8 лет и всегда актуальны для меня были витамины Ортомол, в Украине на них цена бешеная, а сами витамины очень классные. Из одежды всегда привозила Бенеттон, нравится качество очень. Обувь мне тут не нра, ну разве что спортивная, а модельной тут вообще нормальной нет. Из продуктов даже не знаю, мне Линдт вообще не нравится, но есть в магазинах швейцарский шоколад- он очень вкусный. Ну и сыр - выбирай не хочу)
Лунтик-паунтик• 26 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Какой немецкий порошок вам нравится?
волосатое стекло• 26 марта 2024
Одежда тут ужасная, вчера как раз были с дочкой в главном городе земли, что ткани, что пошив. Обувь тоже не блещет. Сапоги за 50 евро дочке на сезон хватило. Из хорошего витамины.
Асталависта бэйби• 26 марта 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Какой немецкий порошок вам нравится?
В восторге от него
Асталависта бэйби• 26 марта 2024
Ответ дляволосатое стекло
А какую одежду вы покупаете? Мы одеваемся в кунде и хм. Обычное качество .
А обувь лучше всего брать кожаную. Беру в дайхмане фирму Медикус или 5 авеню и горя не знаю. Носятся отлично. Зимние ботинки относилась две зимы, они только внешне выглядят не новыми, а функциональность полностью сохранили. То же касается и кроссовок.
Поначалу брала кроссовки и ботинки кожзам, вот они сразу пошабашили. Когда стала брать кожу проблем больше не возникало.
волосатое стекло• 26 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Дочка СА и ньюйоркер, я в ТМ Макс, но все равно не восторг, а лишь бы было что одеть. В Дайхмане вообще не видела кожаной обуви даже дорогой, все кожзам. Даже хваленые пумы, адидасы и т.д в Дайхмане отстойного качества.
Асталависта бэйби• 26 марта 2024
Ньюйоркер откровенный шлак. Кунда получше будет за небольшие деньги.
Вот кожаная обувь указанных мною марок
https://www.deichmann.com/de-de/damen/schuhe/c-ws/...
В других марках тоже встречается кожа, но нужно искать. А у этих фирм кожзама нет вообще, только кожа.
Квітка папороті• 26 марта 2024
Ответ дляАноним_
Нічого там дешевого нема. Знайома постійно їздить до сестри і завжди каже що там у магазинах все дорого. Бувають звичайно акції на одяг, взуття, сумки, окуляри, розпродажі, а так щоб по повній вартості то дорого. Вона єдине чим задоволена то це речами які німці там викидають, вони по типу виносять їх на вулицю і ставлять при дорозі, там багато хорошого буває. Вона так багато техніки привезла, посуду, і усілякі речі декору. Ну не думаю що ви підете у приватні сектори на пошуки чогось цінного)