Борщик• 26 марта 2024

Це діастаз? Напрягла живіт (вакуум)

Омлетик• 26 марта 2024
Так

автор Борщик • 26 марта 2024
Ответ дляОмлетик
Так
І як його побороти? Що допоможе?
Свекруха каже треба прес качати
Ласую колобками• 26 марта 2024
Ответ дляБорщик
І як його побороти? Що допоможе?
Свекруха каже треба прес качати
А смысл, у вас он в складочку
Сплюшка• 26 марта 2024
Це не діостаз, це розтягнута шкіра
автор Борщик • 26 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Це не діостаз, це розтягнута шкіра
Розтягнута шкіра після 3 дітей
Але турбує стирчащий живіт відразу після їжі
Коли не їм - живота немає
Як тільки поїм - живіт як на 3 міс вагітності
ШанельКуКу• 26 марта 2024
Ответ дляБорщик
І як його побороти? Що допоможе?
Свекруха каже треба прес качати
ну накачаете вы мышцы, но дыра между ними никуда не денется.
автор Борщик • 26 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ось мій живіт коли я стою
delphoto

автор Борщик • 26 марта 2024
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляБорщик
І як його побороти? Що допоможе?
Свекруха каже треба прес качати
Якраз не можна прес качати. Треба поперечний м´яз укріплювати. Пошукайте відео. І діафрагмальне дихання
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Увеличится
автор Борщик • 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ось мій живіт
Я в дамках• 26 марта 2024
Ответ дляБорщик
І як його побороти? Що допоможе?
Свекруха каже треба прес качати
При діастазі прес качати заборонено. Вона вам нарадить
Аnnеt• 26 марта 2024
Ответ дляБорщик
Ось мій живіт коли я стою
Самый простой способ определить наличие диастаза – приподнять голову и плечи, лежа на спине с полусогнутыми ногами.
В таком положении прямые мышцы напрягаются, и расширенная белая линия выступает вперед в виде выпячивания или наоборот - Вы видите ’провал’.
Диастаз также можно нащупать между прямыми мышцами/ Если между прямыми мышцами свободно проходят два пальца – это признак клинически значимого диастаза.
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляБорщик
Розтягнута шкіра після 3 дітей
Коли не їм - живота немає
В мене теж троє, але нічого такого не має
І два стада теж
Але самотужки ви нічого не зробите, може з часом трохи стане менший. Зазвичай хірургічно це виправляють
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Це не діостаз, це розтягнута шкіра
А ви знаєте що таке діастаз?
неДодекаэдр• 26 марта 2024
При діастазі прес не качають, це хірург оперує
Все буде Україна• 26 марта 2024
Какой живот ...((((( Какой ценой достаются дети ...
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляПасти Ла
І два стада теж
Хірургічно - тільки якщо вправи не допоможуть. У автора невеликий, я більший затягнула. Не до кінця, але можу його контролювати
Сплюшка• 26 марта 2024
Ответ дляПасти Ла
А ви знаєте що таке діастаз?
А ви я бачу хірург, який по фото діагноз ставить !

Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Ви не бачите дирки? Там не має мʼязів. Не потрібно бути лікарем, щоб бачити очевидні речі.
Чи ви коли бачите сніг на вулиці, йдете запитуєте ц спеціалістів, чи дійсно ви бачите сніг?
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ну його затягнути не можливо, що ви таке говорите.
Ніякі вправи його не зменшать. Може візуально став менший, але вправами його зменшити не можливо.
Не вводьте людей в оману
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляПасти Ла
Не вводьте людей в оману
Ви взагалі не цікавились питанням? Цілком реально зменшити вправами і люди це роблять. У мене з 4см став десь 1см, і можу піднятися з ліжка не випускаючи оту випираючу ’стріху’. У автора невеликий і можна спокійно працювати з ним.
Візуально якраз мій живіт не міг змінитись, бо його в принципі видно не було ніколи.
Оскільки мої фото не показали б нічого, знайшла приклад у тренера
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Та навіщо мені ці приклади.
Я не з тих, хто ведеться на це, бо знаю яким чином заманюють клієнтів для таких занять.
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
У вас візуально збільшилися мʼязи, а діастаз зостався таким самим
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляПасти Ла
Та навіщо мені ці приклади.
Ну окей, вас ніхто і не просить ’вестися’, а я якось не дуже спішу лягати під ніж, тому виправила ситуацію сама))
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляПасти Ла
Що? 🤣🤣🤣
Анатомія вийшла з чату
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Що? 🤣🤣🤣
Анатомія вийшла з чату
Зробіть бляха узі
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Так в 50+ буде проблема велика і наслідки
Детские_Будут?• 26 марта 2024
Ответ дляПасти Ла
Наслідки чого? Що у мене тепер не 4см, а 1, який лікарі вважають нормою для жінок з дітьми? 🤔
Розкажіть, що за проблема буде
Пасти Ла• 26 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Розкажіть, що за проблема буде
Не має у вас 1. Ще раз, ви збільшити мʼязи, діасьаз не прибрали
Він у вас як і раніше 4 см
Коли вам буде 50+ все це повернеться і тоді згадаєте про цю тему