Всім привіт! Бачила інколи виставляють промокоди , можливо у когось є на reserved? Поділіться, будь ласка.
Janka-mama• 26 марта 2024
Там за підписку на розсилку дають код на -15%.
Але не знаю, чи діє він на розпродаж.
Janka-mama• 26 марта 2024
Тільки що спробувала. Діє і на розпродаж.
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
Ответ дляJanka-mama
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
Дякую
Janka-mama• 27 марта 2024
У мене не було інтернету. Так, код одноразовий. Ви можете створити будь яку електронну пошту і на неї підписатись на розсилку. Головне потім в листі, що прийде від резервед підтвердити пошту ( перейти з листа на сайт, там буде посилання). І через кілька хвилин прийде код.
А саме замовлення можна робити із вже існуючого акаунту
Ответ дляJanka-mama
Я зрозуміла 👍 дякую вам, добра людина! Хай у вас все буде чудово в житті❤️🫶🌸