Булку Дай• 26 марта 2024

Краків. Як можна пізно вечером чи вночі доїхати з автовокзалу з Босяцької до

Планую подорож. З границями нічого неясно. Можливо автобус прийде із запізненням. Як доїхати в нічний час до аеропорта.
Прагматик флегма• 26 марта 2024
Оттуда же ходят автобусы
руки_Крюги• 26 марта 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Оттуда же ходят автобусы
Автор видимо и спрашивает - до сколько ездят?.
А если ночью?
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Оттуда же ходят автобусы
Можливо і ходять. Не знаю. Але чи в нічний час ходять? За якимось графіком? Де почитати? Виліт можливий о 4 год. Або о 6 год.
Самая СоветЧиваЯ• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Такси ездят в любое время.
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Такси ездят в любое время.
Дорого. Хочеться поекономніше.
Самая СоветЧиваЯ• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Дорого. Хочеться поекономніше.
Та ладно. Убер не дорого и такси не так и дорого будет
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
То вже на крайній випадок. Колись читала за нічний автобус. Думаю, може хтось користувався і підкаже наскільки реано на нього розраховувати
Кошка Мурка• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Дорого. Хочеться поекономніше.
Недорого. Уж точно дешевле беготни и нервов.Около 50 злотых я платила
Прагматик флегма• 26 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
А если ночью?
Ночные автобусы есть
Прагматик флегма• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Есть ночные, в приложении Jakdojade можно увидеть расписание
Бронетапці• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
поезда ходят каждіе полчаса
Обращеница• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Дорого. Хочеться поекономніше.
В польше такси как в украине, а может и дешевле, через приложение посмотрите цену
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляБронетапці
поезда ходят каждіе полчаса
Ходять вдень. Вночі нема ніби
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Знайшла таку інформацію. Але не знаю наскільки вона правдива. Вночі автобус 902 ходить ніби щогодини, ціна 4 зл. Таксі середня ціна 70 зл.
Замороженная селедка• 26 марта 2024
Болт викликала
Хтомолодець? Я!• 26 марта 2024
может,вы сразу билет до аэропорта купите на автобус? по 902 автобусу какая-то стара инфа.4 злотых это в черте города за 20 минут.
Хтомолодець? Я!• 26 марта 2024
Смотрите,с жд вокзала (это там же,где авто вокзал,только спуститься на 1 уровень),ходит электричка .Последняя в 23-36,первая 3-26.потом каждый час.Стоит 17 злотых Можете посмотреть на Koleo (Krakow Lotnisko)
Апофиозная• 26 марта 2024
Автор звідки будете їхати? З України частина авьобусій йде через аеропорт, пошукайте
Нічого вдягти• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Дорого. Хочеться поекономніше.
Там аеропорт недалеко від міста. Що вам дорого? Якщо дорого навіть 30-40 злотих на таксі, то простіше подорожувати по Україні
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляНічого вдягти
Дякую за пораду. Але не про те запитувала. Хіба ви знаєте куди і чого я їду? Багаті ви наші.
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляАпофиозная
Дякую. Дивлюся різні варіанти.
автор Булку Дай • 26 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую. Важлива інформація.
Нічого вдягти• 26 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну запізніться на літак, так дешевше буде 100%. Люди вам нормальні поради дають, а ви фиркаєте тут
Говорю-балакаю• 26 марта 2024
Авторе, нічні автобуси, якщо їдете перший раз, я б не рекомендувала. Вони можуть приїхали раніше графіку, часто просто проїжджають зупинку, тому треба стояти і як побачиш автобус махати йому рукою )))) ціна 4 злоті - то щось дуже стара інформація, реально. Перевірте в додатку jakdojade
Я б таки викликала таксі через Болт чи Убер.