4есотка• Изменено 26 марта 2024
Чоловік довів до ручки, наговорила йому таких дурниць...
Допоможіть, в гніві наговорила чоловіку всяких дурниць, що колишній був краще і він мене від нього захистить та іншу ємоціональну гидоту яка до тогож була не правдою... Розумію що була неправа, але він вивів мене на такі слова тим що просто не дає поїхати до хворої мами провідати її, а я дуже переживаю за неї. У нас маленька дитина, йти мені з дитиною нікуди, грошей нема, але після такої сварки чоловік сказав що все скінчино і щоб я забирала дитину і йшла світ заочі. Дівчата хтось проходив наскільки важкі сварки? чи пробачав вас ваш чоловік. Я його дуже кохаю до тогож в нас спільна дитина, і всією душею сподіваюсь що то налагодиться але розумію що після того що я несла за цю добу у сварці шансів нуль? чи ми зможемо помиритись?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 марта 2024
Хто зна чи він вам пробачить.А куди вам йти?Сидіть,ну хіба вижене.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Езжайте с ребенком к маме
Так,певно їхати вже до мами і там жити.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
А що значить ’забирай дитину і йди...’. Він хоче щоб його дитина бомжувала?
Вишиванка• 26 марта 2024
Коридор затмения. Рвется там, где тонко( Автор, тоже была в таких дебильных отношениях и несла аналогичную чушь, да и он не отставал от меня в высказываниях. Да, мирились. Но это бред. Все равно в итоге разошлись. Проблема не только в том, что наговорили. Уверена он тоже не интеллигент
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так,певно їхати вже до мами і там жити.
Я так розумію автор не працює, мала дитина, а мати стара в хвора. На що вони будуть жити?
Е ні, чоловіка треба жорстко поставити на місце, а потім вже думати як ставати на ноги.
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Чтобы поставить кого то на место нужно обладать внутренним и внешним ресурсом, иначе это смешно выглядит.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Жорстоко поставити на місце?То ж вона вже ставила ось.Відправили на вихід.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
Ответ дляSo_so
То треба зібрати себе до купи. Автор взагалі не туди мислить. Вибачатися перед ним, ага . Він свою дитину з дому виганяє! Ой, мене б понесло. І пофіг чия квартира.
Вишиванка• 26 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Были на ее месте?
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
Автор, п чого він вас ’не відпускає’? Не дає грошей на дорогу, чи як це розуміти?
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Что собирать до купы? Язык к мозгу скотчем примотать?
Автор мыслит не туда это факт.
Мошей ницца• 26 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
жёстко ставить на место может человек, который ни от кого не зависит. как можно поставить на место человека, который выгоняет автора? шантаж хорош тогда, когда есть козыря. автор блефовал, но не прокатило. штож
Мошей ницца• 26 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ну, собрала. дальше что? денег нет. работы нет. ребенок маленький. из дома выгоняют. ваши предложения
4есотка
• 26 марта 2024
Так в мене наразі нема грошей, є невеликий підробіток онлайн. Всі гроші у чоловіка, навіть на підгузки дитині клячнила і собі на їжу, сигарети (знаю що погана звичка) вдома було б спокійніше, я б змогла доглядати дитину, допомагати мамі, вийти на нормальну працю онлайн, але він не дає поїхати навіть на дві неділі, вигадує різні причини, і я не розумію чому він нас тут так тримає, мама на іншому кінці країни, я пропонувала і з дитиною поїхати і сама, і з ним разом...весь час відмовки. Дійшло до того що мама захворіла ще сильніше, я і мамі наобіцяла що ось ось приїду, а чоловік таке робить...ввечері почари сваритись, спочатку через дитину т.к малий голосно плакав, заважав йому грати на компьютері. Потім понеслась повноцінна сварка, в мене сталось психічне порушення і я наговорила всілякого бруду. Розумію що і я неправа, що і чоловік непогана людина знаю точно, знаю що він би мені того самого не сказав ніколи..але мені було вкрай погано з психікою, а тепер шкодую..та розумію що загнала себе далі нікуди...
Намазюкана нішою• 26 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Он и так на своем месте, наверху.
А автор на своем, под плинтусом.
Из под плинтуса особо не выступишь
А автор на своем, под плинтусом.
Из под плинтуса особо не выступишь
Ответ для4есотка
Вы себя загнали когда согласились с этим мужчиной зайти в один лифт.
Потому что чтобы родить от того у кого надо клянчить на подгузки нужно быть абсолютным нулём.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
Ответ дляВишиванка
Были на ее месте?
Я й не на таких місцях, нажаль, бувала.
Треба міцно тримати свою позицію. Спокійно і твердо : ’Василь, хоч ми з тобою і посварилися, але у нас спільна дитина, за яку ми в однаковій мірі несемо відповідальність. Тому висказувань про те, що я маю піти, бути більше не повинно. Якщо ти не хочеш зі мною налагоджувати стосунки - подавай на розлучення, я подам на аліменти, будемо через суд вирішувати де буде жити дитина. В мене житла нема, тому скоріш за все залишиться з тобою, я буду платити аліменти та приходити на вихідні. Якщо в тебе є пропозиції, щодо налагодження відносин - я тебе вислухаю’.
Намазюкана нішою• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
Ехать к маме, подавать на алименты.
Вам так нравится унижаться, вас же с ребенком пинками как бездомную собаку выгоняют, а вы себе придумываете, что он ’непогана людина’
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
Непогана людина видає гроші на памперси? Свариться через плач дитини? Ви щось путаєте.
4есотка
• 26 марта 2024
Ответ дляSo_so
це вимушена міра, поки я не роблю я не можу розпоряджатись вільно його коштами, він так робить тому що заощаджує і сам показував що в нас великі витрати на дитину працює лише він і це заради блага сімї поки я не стану на ноги після пологів і догляду за дитиною, знаю це погано коли з чоловіком так але він по доброму це пояснював...але правда потім коли я погодилась з ним, почав весь час гніватись і раніше за те що я наче б то забагато витрачаю...і весь час лякав мене що через мене у нас ось ось не буде грошей. Скажіть може я чогось не розумію про чоловіків? ситуація справді заплутана для мене
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
Ситуація дуже просто. Ваш чоловік - чмошник, жлоб і абїюзер.
Ви забита і чомусь вважаєте що це нормальні стосунки.
Бабка-ежика• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
ви така чарівна...
БЦАшка• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
вы переигрываете :)
Намазюкана нішою• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
Вы тролль, который издевается
Розвідка Маші• 26 марта 2024
Ответ для4есотка
У вас ’сталось психічне порушення’ когда вы позволили чудаку на букву ’м’ не давать вам еду , не покупать ребенку памперсы и прочее . И при этом считать себя неправой .