26 марта в 19:18

Хто живе з біополярним розладом?

Сьогодні мені поставили цей діагноз 😭😭😭
БезПаспортаНеПродаю 26 марта в 19:22
А какие у Вас симптомы?
автор Хтомолодець? Я! 26 марта в 19:25
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А какие у Вас симптомы?
Часті тяжкі депресії, іноді буває піднесення.
Попа как у Кардашьян 26 марта в 19:27
Ответ дляХтомолодець? Я!
Часті тяжкі депресії, іноді буває піднесення.
У багатьох зараз затяжні депресії, але ж цей розлад це ж ще якісь симптоми?
Бутербродница 26 марта в 19:30
Залежить,думаю,від важкості захворювання і своєчасного,постійного лікування.В сусідки буйні маніакальні фази,з роботи звільнили,це не реально.Живе сама,група,дає собі раду,хоча не роздягається і не миється вже з осені,так як я бачу.Донька навідується,але рідко.Лікувати себе не дає.
Я не Тролль 26 марта в 19:46
Поставили доньці-підлітку..
Перепади настрою, дипресія затяжна, апатія, спить більше ніж на ногах..
Виписали медикаментозне лікування, щоб стабілізувати стан.
У мене настрій ніякий((( тримаюсь із останніх сил, бо останні роки котились у це(( боротьба за навчання, ношусь з нею, ’вмовляю’, намагаюсь щось зробити, а толку..
Переживаю за майбутнє взагалі
автор Хтомолодець? Я! 26 марта в 19:50
Ответ дляЯ не Тролль
Поставили доньці-підлітку..
Перепади настрою, дипресія затяжна, апатія, спить більше ніж на ногах..
Виписали медикаментозне лікування, щоб стабілізувати стан.
У мене настрій ніякий((( тримаюсь із останніх сил, бо останні роки котились у це(( боротьба за навчання, ношусь з нею, ’вмовляю’, намагаюсь щось зробити, а толку..
Переживаю за майбутнє взагалі
Що приписали лікарі? Я б хотіла якось вас підтримати словами… це дуже тяжко
Я не Тролль 26 марта в 19:55
Ответ дляХтомолодець? Я!
Що приписали лікарі? Я б хотіла якось вас підтримати словами… це дуже тяжко
Виписали Кетилепт.
Нещодавно почала приймати. Поки видимих результатів немає.

Дякую за підтримку. І я вам співчуваю. Дуже хочеться, щоби минулось таке! Віра і праця над собою - то велике діло. Але я сама на грані. Підтримки немає, зараз з дітьми сама, та й з чоловіком завжди стосовно доньки були непорозуміння: я старалась з розумінням ставитись до неї, особливо, коли підлітковий вік пішов, а чоловік її просто морально ’добивав’. Мені так боляче тепер, думаю, що можливо, це і пригнітило її ще більше(((
А що таке? 26 марта в 20:03
Цікаво як дізналися про свій діагноз, кто колегіально робив такий висновок?
А що таке? 26 марта в 20:05
Знову ж таки, потрібен постійний тривалий моніторінг стану. Ви працюєте?
Я не Тролль 26 марта в 20:06
Ответ дляА що таке?
Цікаво як дізналися про свій діагноз, кто колегіально робив такий висновок?
Тобто, хто?
Діагноз такий ставить лікар - психіатр.
13чудоСВЕТА 26 марта в 20:31
Автор, моя подруга живе з таким діагнозом. Викладач в університеті закордоном. Дебют стався через зраду чоловіка. Вийшла другий раз заміж. Нормальне життя у неї
Я не Тролль 27 марта в 10:22
Ответ для13чудоСВЕТА
Автор, моя подруга живе з таким діагнозом. Викладач в університеті закордоном. Дебют стався через зраду чоловіка. Вийшла другий раз заміж. Нормальне життя у неї
Тобто до цього випадку із чоловіком ніяк не проявлялось у подруги це?
Мене дуже непокоїть те, що дитина не може зосередитись на навчанні, і постійні зміни настрою та депресія шкодить концентрації на знецінює мету((
Я не знаю, як тримати фокус на важливості. Бьюся довго, зараз уже важче через вік, якісь власні її переконання. І це мене лякає - майбутнє, освіта, хороша робота, здорові стосунки..
13чудоСВЕТА 27 марта в 11:26
Ответ дляЯ не Тролль
Тобто до цього випадку із чоловіком ніяк не проявлялось у подруги це?
Мене дуже непокоїть те, що дитина не може зосередитись на навчанні, і постійні зміни настрою та депресія шкодить концентрації на знецінює мету((
Я не знаю, як тримати фокус на важливості. Бьюся довго, зараз уже важче через вік, якісь власні її переконання. І це мене лякає - майбутнє, освіта, хороша робота, здорові стосунки..
Вона просто завжди була трохи дивакувата, як для звичайних людей. Знаєте такий тип дуже розумних людей, байдужих до свого зовнішнього вигляду. Вчилась дуже добре, але більше нічого такого
13чудоСВЕТА 27 марта в 11:28
Ответ дляЯ не Тролль
Тобто до цього випадку із чоловіком ніяк не проявлялось у подруги це?
Мене дуже непокоїть те, що дитина не може зосередитись на навчанні, і постійні зміни настрою та депресія шкодить концентрації на знецінює мету((
Я не знаю, як тримати фокус на важливості. Бьюся довго, зараз уже важче через вік, якісь власні її переконання. І це мене лякає - майбутнє, освіта, хороша робота, здорові стосунки..
У доньки є хороший психіатр? Зазвичай професіонал буде дійсно розуміти ваші, як мами, переживання. Я вважаю, що вони виправдані. І ніколи такий лікар не скаже залишити дитину у повному спокої, а паралельно з ліками дасть пораду, як з цим жити, щоб нормально соціалізуватись дитині
Я не Тролль 27 марта в 11:32
Ответ для13чудоСВЕТА
Вона просто завжди була трохи дивакувата, як для звичайних людей. Знаєте такий тип дуже розумних людей, байдужих до свого зовнішнього вигляду. Вчилась дуже добре, але більше нічого такого
Я прочитала, що ця штука проявлятись починає в підлітковому віці, це найраніше, а може і пізніше. Тобто теоритично, людина може і не розуміти, що відбувається, якщо до спеціаліста не звертатись.
Моя донька навпаки - дуже експресивна була, завжди в центрі уваги, купа творчих інтересів, але поступово стала замикатись. Зараз це ’вираження’ у настрої, коло спілкування - таке ж ,як вона, всі друзі нестандартного мислення, творчі, яскраві.
Я не Тролль 27 марта в 11:35
Ответ для13чудоСВЕТА
У доньки є хороший психіатр? Зазвичай професіонал буде дійсно розуміти ваші, як мами, переживання. Я вважаю, що вони виправдані. І ніколи такий лікар не скаже залишити дитину у повному спокої, а паралельно з ліками дасть пораду, як з цим жити, щоб нормально соціалізуватись дитині
Так, звернулись нещодавно, за рекомендаціями, ніби, спеціаліст хороша, сподіваюсь, все стабілізуємо.
Паралельно вона має постійні сесії із психологом.

Я вже сама розумію, що мені до останньої треба: і себе підтримувати, і розуміти, як з дитиною себе поводити. Бо, наче, все зрозуміло, а щоденні ситуації - то ж життя..інколи просто істерика нападає на мене, але я тримаюсь, бо менший дуже сприймає гостро мій стан і переживає, не хочу його лякати.
Коротше, важко, якщо чесно..
13чудоСВЕТА 27 марта в 12:50
Ответ дляЯ не Тролль
Я прочитала, що ця штука проявлятись починає в підлітковому віці, це найраніше, а може і пізніше. Тобто теоритично, людина може і не розуміти, що відбувається, якщо до спеціаліста не звертатись.
Моя донька навпаки - дуже експресивна була, завжди в центрі уваги, купа творчих інтересів, але поступово стала замикатись. Зараз це ’вираження’ у настрої, коло спілкування - таке ж ,як вона, всі друзі нестандартного мислення, творчі, яскраві.
У моєї доньки майже весь клас такий, як ви назвали. Фізмат ліцей. Творчі чи математичні здібності частіше супроводжуються психіатричними особливостями.
13чудоСВЕТА 27 марта в 12:53
Ответ дляЯ не Тролль
Так, звернулись нещодавно, за рекомендаціями, ніби, спеціаліст хороша, сподіваюсь, все стабілізуємо.
Паралельно вона має постійні сесії із психологом.

Я вже сама розумію, що мені до останньої треба: і себе підтримувати, і розуміти, як з дитиною себе поводити. Бо, наче, все зрозуміло, а щоденні ситуації - то ж життя..інколи просто істерика нападає на мене, але я тримаюсь, бо менший дуже сприймає гостро мій стан і переживає, не хочу його лякати.
Коротше, важко, якщо чесно..
Я вас дуже розумію. Я часто страждаю на депресію, вже 10 років на АД. Донька має ОКР. Важко, але з хорошим психіатром можна домогтися комфортного життя. Я вас щиро бажаю ефективного лікування та щасливого життя
Я не Тролль 27 марта в 13:05
Ответ для13чудоСВЕТА
Я вас дуже розумію. Я часто страждаю на депресію, вже 10 років на АД. Донька має ОКР. Важко, але з хорошим психіатром можна домогтися комфортного життя. Я вас щиро бажаю ефективного лікування та щасливого життя
Дуже вам дякую за підтримку.
І вам і вашій доньці бажаю щастя і комфортного життя

А до кого ви звертались, в якому ви місті?
Ми онлайн зараз із психіатром і психотерапевтом. Офлайн нереально зараз.
13чудоСВЕТА 28 марта в 22:38
Ответ дляЯ не Тролль
Дуже вам дякую за підтримку.
І вам і вашій доньці бажаю щастя і комфортного життя

А до кого ви звертались, в якому ви місті?
Ми онлайн зараз із психіатром і психотерапевтом. Офлайн нереально зараз.
Дякую. Ми в Харкові жили до війни. Дитячий психіатр Міхановська Наталя Генадівна. Її телефон 0672 674058