26 марта в 19:18

Заплатила за курси, одне заняття відбула і вже нічого не хочу

Стомилася від безгрошівʼя, вирішила що треба щось міняти.
Пішла на курси, дорогі і довготривалі, віддала одразу десять тисяч(нащастя в них можна частинами платити), поки відвідала тільки одне заняття (хворіла), взагалі вони розраховані на групові заняття на вихідних три місяці.
Сходила на вихідних, і мучусь тепер, бо руки опускаються, здається що я не здатна все запамʼятати і правильно робити. В ідеалі треба ще вдома працювати над освоєнням матеріалу, але мені для цього треба придбати дещо досить дороговартісне.
Прийшла сьогодні з роботи, лежу вже годину, накручую себе, бо і так грошей немає, а я ще витрачаю на те у що сама не вірю.
Це норм?
показать весь текст
15 1 1
Уси Пуси 26 марта в 20:09
Ответ дляНезнакомлюся
Не хотите, потому что стыдно. Мы поняли)
100%!!
пьЯНА 26 марта в 20:10
Психологічні?
Лика-прилипка 26 марта в 20:10
Так про який успіх може йти мова, коли ви робите з усього таємниці. Вам не курси треба,а до спеціаліста. А курси гарного мінету були б популярні. Я ось курси вумбілдінгу проводила і подобалось клієнтам).
Коварная Зая 26 марта в 20:11
Судячи з відповідей авторки та її небажання сказати, що за курси, навіть напрямок, таки ’курси лошар’ - як писали вище.
Карамелька 26 марта в 20:12
О я тоже пошла на курсы, но по похудению. Тоже дорого для меня. И в начале тоже сожалела, а сейчас отношусь к этому так, что прежней не буду. Пусть не все усвою, но это все же шаг и так воспринимать легче. К тому же вы сможете курсы просматривать со временем или это только практика?
Уси Пуси 26 марта в 20:12
Ответ дляЛика-прилипка
Так про який успіх може йти мова, коли ви робите з усього таємниці. Вам не курси треба,а до спеціаліста. А курси гарного мінету були б популярні. Я ось курси вумбілдінгу проводила і подобалось клієнтам).
почему в прошедшем времени? так и стали популярной? или теперь випиндивкурсы?:)))))
Невловимий Джо 26 марта в 20:16
Ответ дляОно само купилось
Такі я можу викладати, тільки толку ніякого
продвинутая миннетчица, для которой 10 тыс это капец какие деньги? странно. Этот талант отлично монетизируется
Хочу на Балі 26 марта в 20:21
Автор, если Вы даже под анонимом боитесь написать какие курсы, то что от себя ожидаете? Каких перемен? Так Вы ни опыта ни советов тут не получите. Непонятно вообще зачем писали
Вбигудях 26 марта в 20:21
Ответ дляБлондинка в Законе
Рассматривайте это как донат. Лектор тоже хочет кушать, а менеджерам надо кому-то эти курсы втюхивать. После наших еще и трудоустройство обещаем, но никого еще не трудоустроили.
goIt ) ?
Хочу на Балі 26 марта в 20:23
Кстати в доступе есть какие угодно курсы всех известных психологов и тд. Складчина. Неблагодаритеменя
автор Оно само купилось 26 марта в 20:24
Ответ дляКнопкотиць
Манікюр?
Вії?
Електроепіляція?
Вже ближче))
автор Оно само купилось 26 марта в 20:25
Ответ дляЧарівна патика
Так скажите, что это? Посоветуем, как дальше быть.
Масаж
автор Оно само купилось 26 марта в 20:26
Ответ дляМоя улюблена страшко
Боїтесь, що Советчицьі теж на них підуть, конкуренція?)))
Боюсь що зараз піздьож почнеться
Прокачую сідниці 26 марта в 20:27
Ответ дляОно само купилось
Жодне з перелічених
Курси масажу?
Пам´ятаю тему зі схожими вихідними даними.
автор Оно само купилось 26 марта в 20:28
Ответ дляКарамелька
О я тоже пошла на курсы, но по похудению. Тоже дорого для меня. И в начале тоже сожалела, а сейчас отношусь к этому так, что прежней не буду. Пусть не все усвою, но это все же шаг и так воспринимать легче. К тому же вы сможете курсы просматривать со временем или это только практика?
Більше все-таки практика
автор Оно само купилось 26 марта в 20:28
Ответ дляНевловимий Джо
продвинутая миннетчица, для которой 10 тыс это капец какие деньги? странно. Этот талант отлично монетизируется
То треба знати де вдало зробити
автор Оно само купилось 26 марта в 20:29
Ответ дляПрокачую сідниці
Курси масажу?
Пам´ятаю тему зі схожими вихідними даними.
Піду пошукаю
Лика-прилипка 26 марта в 20:29
Ответ дляУси Пуси
почему в прошедшем времени? так и стали популярной? или теперь випиндивкурсы?:)))))
До чого популярність? Є основна робота, яка дає можливість забезпечувати. Зараз не веду з особистих причин. А після пологів або через вікові зміни багато жінок мають таку проблему і саме від лікаря ця інформація є найбільш дієвою.
Прокачую сідниці 26 марта в 20:30
Ответ дляОно само купилось
Піду пошукаю
Так то ж точно ваша тема була)
автор Оно само купилось 26 марта в 20:30
Ответ дляПрокачую сідниці
Так то ж точно ваша тема була)
А ось і не вгадали)
Лика-прилипка 26 марта в 20:32
Так а який саме масаж? Апаратний зараз користується попитом. Чи є медична освіта?
мегамоСГ 26 марта в 20:33
Ответ дляОно само купилось
А є різниця?
Є... Дайте наводку, ми подивимось та або чарівного пенделя дамо, або стусана
Прокачую сідниці 26 марта в 20:34
Ответ дляОно само купилось
А ось і не вгадали)
Та ладно)
І деталі, і викладення думок один в один)

Даремно ви так у відчай впадаєте після першого заняття. Для вас це абсолютно нове, то ж втягнетесь потрошку. Бажаю вам успіху.
автор Оно само купилось 26 марта в 20:34
Ответ дляЛика-прилипка
Так а який саме масаж? Апаратний зараз користується попитом. Чи є медична освіта?
Поки пішла на базовий курс, освіта є, досвід роботи великий, а розуму немає (чого раніше не пішла, не знаю, ще в коледжі можна було закінчити курси, це і дешевше було значно, і навчали цілий рік)
Лика-прилипка 26 марта в 20:37
Ответ дляОно само купилось
Поки пішла на базовий курс, освіта є, досвід роботи великий, а розуму немає (чого раніше не пішла, не знаю, ще в коледжі можна було закінчити курси, це і дешевше було значно, і навчали цілий рік)
Ну то чого тоді невпевнені. Вперед до успіху. Але це важка праця. І не тут питати. Бо тут людям смішно, коли укріплюють м´язи тазового дна. А масаж дорівнює мінету.
І скоро сезон, дівчата підуть)
1 1
Невловимий Джо 26 марта в 20:38
Ответ дляОно само купилось
То треба знати де вдало зробити
по среднему ценнику вы эти 10 тыс за день насосете. Массаж впринципе дело хорошее. Но гораздо более трудозатратное. У меня образование соответсвующее + курсы, поучилась, пошла делать и поняла после того как я отомну 8-10 часов плотные тела, меня не один массажист не разогнет. А денег будет, ну столько же как если бы я разок трахнулась. В общем на этом моя карьера массажистки свернула в узкое и гораздо более не напряжное и оплачиваемое направление.
автор Оно само купилось 26 марта в 20:41
Ответ дляПрокачую сідниці
Та ладно)
І деталі, і викладення думок один в один)

Даремно ви так у відчай впадаєте після першого заняття. Для вас це абсолютно нове, то ж втягнетесь потрошку. Бажаю вам успіху.
Ну ось і «та ладно», кажу не моя
автор Оно само купилось 26 марта в 20:43
Ответ дляНевловимий Джо
по среднему ценнику вы эти 10 тыс за день насосете. Массаж впринципе дело хорошее. Но гораздо более трудозатратное. У меня образование соответсвующее + курсы, поучилась, пошла делать и поняла после того как я отомну 8-10 часов плотные тела, меня не один массажист не разогнет. А денег будет, ну столько же как если бы я разок трахнулась. В общем на этом моя карьера массажистки свернула в узкое и гораздо более не напряжное и оплачиваемое направление.
Дякую за інформацію, але я все ж втримаюсь)
автор Оно само купилось 26 марта в 20:44
Ответ дляЛика-прилипка
Ну то чого тоді невпевнені. Вперед до успіху. Але це важка праця. І не тут питати. Бо тут людям смішно, коли укріплюють м´язи тазового дна. А масаж дорівнює мінету.
І скоро сезон, дівчата підуть)
Тому і не хотіла казати які саме курси
Лика-прилипка 26 марта в 20:45
Ответ дляОно само купилось
Тому і не хотіла казати які саме курси
Але ж не інфоциганщина. Якщо офіційні, то навіть для родини то добро.