Ля-ля-ля• 21 мая 2024
Якщо замовляють подарунок дорожчий, ніж ви розраховували?
Результат:
вже голосів:
36 (46.15%)
Купую щось на власний розсуд
25 (32.05%)
Інші варіанти
11 (14.1%)
Результат
6 (7.69%)
Все одно купую
Ашолюдискажуть• 21 мая 2024
Кажу прямо, що розраховувала на інший бюджет і прошу обрати щось в межах нього.
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляМиссис Буркул
подарю деньги
Це не варіант , діти потім розгортають подарунки кожного
Захекалася читать• 21 мая 2024
Я никогда не спрашиваю , что за подарок надо купить. Всегда покупаю, то на что мне хватит денег и что сочту нужным. В том числе детям , к кому ходит на ДР сын.
Оченьценная• 21 мая 2024
Дарую гроші «на …»(що замовили) або купую якщо на скажімо 10-20% дорожче ніж я думала
ВЫВсеВрете• 21 мая 2024
Без контексту складно відповісти
Мамі, чоловіку, дитині купою, якщо можу
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Я завжди питаю, але вперше замовили один єдиний варіант . Як правило, всі просто кажуть чим дитина цікавиться і з того вибираю
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Без контексту складно відповісти
Мамі, чоловіку, дитині купою, якщо можу
Просто чужій дитині
Захекалася читать• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Так может не надо спрашивать и вам не будут заказывать конкретные подарки ?
НашлаПерепискуМужа• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Друг сина
Ненормально заказывать подарки друзьям, это ок только с близкими
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Вперше так відповіли. Взагалі не питати теж не люблю, якщо зовсім не знаю , чим дитина цікавиться
Петриківна• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Друг сина
В таком варианте находила еще маму и вместе один покупали
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляПетриківна
Не знаю нікого , хто там буде
Захекалася читать• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну так спросили бы у своего ребёнка , чем интересуется его друг. Так бы что - то и выбрали по своим финансам.
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Він не знає , вони не так часто бачаться , просто періодично зустрічаємося з його мамою і діти разом граються
Злюка-закусюка• 21 мая 2024
мои друзья как-то попросили купить их дочери самолет для Барби.
мы вообще не самые бедные люди, но когда увидели цены - аж офигели)) я говорю - соррян, он стоит 3500, это перебор, давайте еще варианты.
Фима Собак• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Друг сина
Тоді гроші чи сертифікат в той магазин, де це продається
Захекалася читать• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я бы в таком случае просто купила бы что- то на своё усмотрение. И не парилась бы.
Фима Собак• 21 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Донька колись ішла на день народження. Я теж не питаю ніколи - мама іменинниці сама замовила Барбі з нової колекції 🤣 Я спочатку ох…ла, але потім мама повернула різницю )
Фима Собак• 21 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
О, нижче таку саму історію розповіла 🤣
Копуша• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Просто чужій дитині
Наскільки дорожчий? Якщо можете собі дозволити і це прямо найкращий друг, то купіть, але на майбутнє більше не питайте побажань. Якщо не можете собі дозволити і дозволяє ситуація, то даруйте конверт, мовляв це на здійснення мрії. Тут ще вік значення має, чи вже добре розуміє дитина вартість бажаного подарунку, може не розуміти, що це задорога забаганка. Чи то батьки дитини озвучили?
Захекалася читать• 21 мая 2024
Ответ дляФима Собак
К счастью у моего ребёнка нет таких друзей и таких родителей, которые будут заказывать дорогие подарки на ДР и вообще что- то заказывать. Может потому что мы сейчас живём в другой стране и тут так не принято делать.
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляharmyder
Просто цікаво, на яку суму подарунок вам замовили?
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляКопуша
Можу дозволити, але це не зовсім в плани входило, не найкращий друг