Ля-ля-ля• 21 мая 2024
Якщо замовляють подарунок дорожчий, ніж ви розраховували?
Результат:
вже голосів:
36 (46.15%)
Купую щось на власний розсуд
25 (32.05%)
Інші варіанти
11 (14.1%)
Результат
6 (7.69%)
Все одно купую
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляharmyder
Ой....Який вік дітей, що дитина не знає ціни грошей?
Це мама замовила, 7 років
Однозначная• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це мама замовила, 7 років
Сказать маме, что это дорого. Вы можете купить подарок на сумму .... пусть выберет что-то другое. Деньги в таком возрасте не вариант
Помогалочка• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це мама замовила, 7 років
А вони на день народження вашої дитини теж дарують подарунки на таку суму?
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляПомогалочка
Я не запам´ятала , що саме вони дарували , дорогих подарунків точно не було
Голодаю• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Він не знає , вони не так часто бачаться , просто періодично зустрічаємося з його мамою і діти разом граються
Это посторонние люди, подарите от себя что считаете нужным
Плету интриги• 21 мая 2024
Ответ дляharmyder
Принципово не піду на те свято - терпіти не можу такого, вважаю відсутністю такту і виховання.
Теж так роблю і поступово збільшую дистанцію з цими людьми.
Час показав, що недаремно.
Ниф_ниф• 21 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
мои друзья как-то попросили купить их дочери самолет для Барби.
мы вообще не самые бедные люди, но когда увидели цены - аж офигели)) я говорю - соррян, он стоит 3500, это перебор, давайте еще варианты.
Як вони відреагували?
Правильно_Валерчик• 21 мая 2024
в моєму колі спілкування питають побажання по подарунку. коли в мене питають що подарувати дитині я питаю на яку суму розраховують. так само і в мене. не хочеться людей ставити в незручне положення.
якщо у вас дуже лімітована сума то краще не питати, а дарувати гроші чи подарунок на власний розсуд орієнтуючись на смаки людини/дитини, шось універсальне, а не аби подарувати і воно валялось
Плету интриги• 21 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мене попросили купити велосипед і скинули модель, який ХОЧЕ 5річна дитина.
Близько 6 тис.
І це я сама мала йти на свято, тому не пішла і принципово нічого не подарувала.
Близько 6 тис.
Несу пургу• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Друг сина
Вибачте, а як це ?
Я просто за все життя з таким не стикалася. Мені сестра або мама хіба що можуть замовити, але вони +- розуміють бюджет, навпаки, завжди просять щось що коштує менше ніж я планувала витратити.
На прикінцеві 90 , початку 2000, коли багато друзів одружувалися і часто запрошували на весілля, то бувало таке що молодята у запрошенні вказували що просять дарувати гроші, але без суми , розумію чому, бо старше покоління полюбляло тоді дарувати коври, часи, хрусталь і сервізи, які молоді вже аюсолютно не були потрібні.
Але щоб друг дитині прям зробив конкретне замовлення.......
Ну, може я динозавр? І зараз так роблять.
От чоловік мені підказує, в нього колега одружувався, то вони вказали запрошеним, що їм мають подарувати не менше ніж по 3000 грн з 1 особи, і щоб дітей молодше 12 з собою не брали, а старше 12, то вже теж особа.
Я відстала від життя......
Чарівне зіллячко• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А що вони замовили? Я б дарувала гроші , саме ту суму на яку розраховувала
Злюка-закусюка• 21 мая 2024
Ответ дляНиф_ниф
Як вони відреагували?
та нормально. сказали купить тогда какую-то куклу. у их дочери игрушек было три шкафа. там реально только самолета для барби не хватало, а играла она чем-то обычно 1-2 дня. поэтому в моей голове это прям слишком оверпрайс подарок был.
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Конкретне лего
Дама_из_рекламы• 21 мая 2024
Я не знаю, как принято у других.
У нас в этом и прошлом месяце было много детских ДР, у моего ребенка в том числе.
Все наши гости-дети дарили конверты с деньгами. Суммы 500, 700, 1000 грн.
Я когда ребенка отправляю на детский ДР, ложу 700 грн в конверт+вкусняшек (типа желейки, Баунти,Сникерс, твикс) в районе 150 грн.
Поэтому для детского ДР я тоже считаю, что это много (1700 грн).
Подарила бы либо деньги в конверте (например 1000 грн), либо сказала прямо маме, что немножко не рассчитывала на эту сумму, пусть придумают новое или подарю деньги, а вы купите потом подарок ребенку.
Ещё как вариант, если время позволяет, поищите в интернете, часто бывает, что через интернет можно найти намного дешевле, чем в магазине. Но все равно прилично выйдет
Чарівне зіллячко• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Конкретне лего
Я б не купила, якщо це виходить за рамки мого бюджету.
Дарую приблизно те що дарують дитині. Моя сестра могла прийти в торговий центр з двома дітьми і подарувати 200 грн. Це років 7 назад. І друг сина 1 тисячу. Я відповідно і віддарювала плюс мінус.
Не люблю натовп• 21 мая 2024
Я как-то была на месте заказавшего подарок). У меня спросили что подарить. Я ответила. Купила ответный подарок. Это был новый год. А человек просто пропал. Я ещё не сразу поняла, что его смутило. Носила с собой этот подарок, звонила человеку, предлагала варианты встретиться). Хотела ж отдать подарок
.
Потом только дошло, что человек стеснен в деньгах и не хочет ничего дарить и встречи избегает.
Потому нужно просто ответить, что есть такая-то сумма денег и просите выбрать из этого расчёта. Люди не читают мысли.
Горня капучіно• 21 мая 2024
Дивлячись на скільки дорожчий. Якщо суттєво дорожчий, то подарую гроші в конверті. Якщо трохи дорожчий, то розширю бюджет та придбаю, можливо за рахунок суми, яку планувала на квіти, якщо це жінка
Горня капучіно• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Якось забагато на мій погляд. Купіть сертифікат або просто покладіть гроші. І пофігу, що розгортають. Ну от реально задорого для дитячого подарунка чужій дитині
Тріль підпільний• 21 мая 2024
Автор, подарите Лего на вашу сумму .Мой сын тоже был фанатом Лего в этом возрасте, всё об этом знали и дарили в тему, но не под заказ конкретный набор. Вы о чем? Наборы бывают разные, некоторые по 300 евро и выше.
Диверсификация• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Друг сина
Кажу його батькам, що мій бюджет на подарунок менше. Вони або знаходять щось своє в межах мого бюджету, або я дарую ці гроші і якусь дрібничку.
Allein74999• 21 мая 2024
Ржу) сыну брат мужа подарил на др морской бой(около 500 грн коробка) , со словами - племянница выбирала лично. Др племянницы через 2 мес было, заказала золотые сережки-протяжки. Почти равноценный обмен 500 и 5000. Офигел даже муж.
По факту к одноклассникам ходит с 500( только деньги, дети их любят в 11-12 лет),более близкие 1000 или на эту сумму подарок.
Диверсификация• 21 мая 2024
Ответ дляAllein74999
А получила в результате что? Потому что сережки я бы не купила.
Allein74999• 21 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
1000, они в др городе, мы даже не виделись
Така бойова Я• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це мама замовила, 7 років
А она детей в Мир Уолта Диснея везет?Что за странные заказы от малознакомых людей?
Пэрисхилтонша• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це мама замовила, 7 років
А Вы уверены, что мама имела в виду именно оригинальную игрушку? Я раньше тоже поражалась с заказов больших наборов Лего, но оказалось,что имеются в виду копии, а не оригинал.
Ля-ля-ля
• 21 мая 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Так, лише оригінальну , в них багато лего
Пэрисхилтонша• 21 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я бы купила на свой бюджет и не заморачивалась.