Помилуйте мадам• 27 марта 2024
На якому тижні відбулись 2 роди?
Привіт, перші роди були на 38.1 хлопчик 3380 54 см пдр по УЗД на 2 дні запізнився. Зараз знову раніше поставили. Цікаво дізнатись статистику)
Заела_пластинка• 27 марта 2024
На 41й. Уже в понеділок збирались в лікарню класти, а я зі зла в п´ятницю розродилась
Свекруня• 27 марта 2024
А почему пдр около 38 недели? Ставят же 40, вроде...
По теме - вторые роды были на 39 полной, накануне пдр. Хотя, мне кажется, что была поздняя овуляция и срок получился немного сдвинут. Потому как живот очень опустился за неделю, просто в тазу лежал. Первый раз позже намного опускаются.
Помилуйте мадам
• 27 марта 2024
Ответ дляСвекруня
Ну сам лікар на останньому узд оцінює розміри дитини і вираховує приблизно дату коли народжувати. Типу пдр по розмірам дитини. Ну звичайно перенатолог веде вагітність по акушерським тижням. Просто минулий раз узіст практично вірно поставив дату.
Сиджу тихенько• 27 марта 2024
38,0, девочка, 2600 (первый мальчик, 39,5, 2550). Мелкие в меня - я родилась в 38.0 весом 2200.
Печальки.нет• 27 марта 2024
42 нед 2 роды
Был плоский пузырь. Прокололи - родила
Третий в 40 ровно
Четвертый - по дате 3, родился 7 числа. Но дату я придумала. Так что тоже в 40
Был плоский пузырь. Прокололи - родила
Третий в 40 ровно
Бодіпозітівна• 27 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
ЛЯ.....може ПОЛОГИ??
Якщо вам не зрозуміло, користуйтесь перекладачем 🤪 А краще проходьте повз. Ля🤬
Бодіпозітівна• 27 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
ЛЯ.....може ПОЛОГИ??
Через таких притрушених як ви не хочу спілкуватися рідною мовою. Ви вагітний жінці тикайте носом в одне слово, ще й ЛЯ .
Дама-мадама• 27 марта 2024
1-38,5
2-39
3- самій цікаво,очікую скоро.
Всі рази срок по узі- на 7-10 днів випереджає акушерський.
2-39
3- самій цікаво,очікую скоро.
Стопясят раз обсуждала• 27 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Как-то это странно.
Если ребёнок большой, это не значит ,что он раньше родится.
У меня оба ребёнка за 4 кг , и оба родились в 40 недель.
Помилуйте мадам
• 27 марта 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я навіть не звертаю увагу на притрушених 😅
Можливо і неправильно «роди», але є слова «родити», «народжувати» і т.п. Вони мають від якогось слова походження)