Чумацький Шлях• 27 марта 2024

Дізналась, що вагітна, але чоловік пропонує аборт

Не знаю, що робить. Живемо разом, не одружені, дізналась що вагітна. Реакція спочатку зрадів, потім почав говорить, щоб я гарно подумала, чи варто залишати дитину, так як ще не закінчила навчання. Вирішили, що залишаємо. Але він знову, пропонує аборт, аргументуючи тим, що я ще молода (20 років) і він переживає, що я зіпсую собі життя. Я навіть не знаю, як реагувати. Починаю сердиться, він тоді відразу ж міняє позицію, і говорить що хоче дитину….
Зоя Жорівна• 27 марта 2024
Ответ дляПодмигашка
а вы чего хотите?
если он на таких качелях, скорее всего ребенка будете поднимать сами
не факт, мені мізки виїдав теж, 25 років разом, двох дітей ’підняли’, не хотів спочатку обох, але зараз як кажуть ’божевільний татко’, дітей обожнює

Зоя Жорівна• 27 марта 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я родила в 21 карьеры нету я в декрете на работу выйти тоже не могу так как ребенок часто болеет оставлять нескем, но у меня муж остался, он во всем помогает хотя я понимаю что родила рано если бы знала что так все будет то не спешила с этим но у нас ребенок был запланированный, хотя оба мы ни морально ни материально не были готовы к этому. Если захотите оставить вас может накрыть после родовая депрессия не спать по ночам вставать кормить ночью ребенка финансово смотрите чтобы были обеспечены, памперсы и смеси это дорого сейчас.
першу дитину народила у 19 років, чоловік попався придурок, вигнала, у 25 була менеджером, у 26 головним менеджером, у 27 директором власної фірми
Пускаю бісики• 27 марта 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
С ребенком кто сидел когда на работе были?
Работать надо• 27 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
отвечу сразу всем умным - презервативом пользовались всегда... он порвался - беременность - аборт
язвы
Зараз вам напишуть, що презервативи не можуть рватись.
Підтверджую, раз в кілька років таке може статись.
курасаны• 27 марта 2024
Ответ дляПускаю бісики
відповіді не буде, бо то фантазерка
курасаны• 27 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
В 20 лет вполне можно родить ребенка, доучиться в ВУЗе и выйти замуж. Но не за этого мудака, которому не нужен ни ребенок, ни беременная от него женщина. Иначе про аборт просто бы не заикался никогда.
чужі діти теж нікому не потрібні, зараз таких лохів не має, щоб чужу дитину виховував нормально, тому хай не сподівається
Master77• 27 марта 2024
А вам дитину не шкода? А гріх на душу брати?
Ниф_ниф• 27 марта 2024
Ответ длякурасаны
ну і чмо, що сказати
Він себе таким не вважає
Каже, що я сама винна
курасаны• 27 марта 2024
Ответ дляНиф_ниф
Він себе таким не вважає
Каже, що я сама винна
І в чому ви винні?
Просто чму зручніше все спихнути на вас от і все
Кастрація примусова для таких чмошників

Ниф_ниф• 27 марта 2024
Ответ длякурасаны
І в чому ви винні?
Кастрація примусова для таких чмошників
Він мені сказав, що я сама хотіла дитину і що я його використала. Він не хоче дитину і щоб я справлялася сама.
Хоча до цього ми все обговорювали і він хотів
Ну і зрозуміло, що я нічого взагалі не робила щоб навмисно завагітніти
Така бойова Я• 27 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
язвы
Про постінор чули ?
Смайликівна• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
именно. почему мужчина ставится перед фактом и не имеет выбора?
Перед фактом, что если не предохраняться, то возможна беременность? Так это биология, 8й (9?) класс
Я таке знаю• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
если он не хочет этого ребёнка, то зачем ему на голову вешать эту проблему?
рожайте тогда для себя, но на алименты не подавайте, так как ребёнок лично ваша хотелка.
Тогда будет честно, если он стерелизацию сделает, потому что его хотелка с мозгами не дружит и не знает что такое контрацепция, ответственность. Такие безответственные или вообще должны воздерживаться от секса, или стерелизовать их надо, чтобы не портили жизнь молодым девочкам.
S-V-T• 27 марта 2024
20 років- чудовий вік, жіночі гормони в самому природньому розквіті, всі свої , а не введені штучно в 30- 40 років, однозначно народжуйте!
А чоловік ,з яким варто узаконити відносини ,якщо ви плануєте бути сім´єю, з часом оговтається і прийме роль майбутнього батька.Ні- шукайте підтримку у найрідніших, якщо її не має - народжуйте та будьте мудрою жінкою.Якщо потрібна допомога- пишіть в особисті
S-V-T• 27 марта 2024
Нещодавно мої інтерни прислали відео з операції , де була небажана вагітність( якраз саме той випадок, коли вчаться інтерны), малюк тижнів 13- 15 , народився цілим та живим , закривав очі рученятами та доживав свої останні хвилини на долоні молодої лікарки.....Навіть мене ’ видавшую виды ’ цей малючок зачепив......
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 марта 2024
Делайте аборт и бросайте этого сожителя
курасаны• 27 марта 2024
Ответ дляНиф_ниф
Кончене безвідповідальне чмо шматок паскудного лайна ненавиджу таких недомудаків
ніякої відповідальності я б дерла три шкури на місці держави з таких щоб голий босий був як нитка щоб падло коли присовує свій паскудний член думало башкою і несло відповідальність
Шкода обманутих жінок і їх дітей і ніякої справедливості і управи аж бісить
Пукимончиг• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Нифигасе заявка .
Пукимончиг• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
у меня подруга врала парню, что пьёт таблетки. залетела. он ребёнка не хотел и они разбежались. теперь он 14 лет платит алименты, ребёнка видел раза 2. с какого ему на голову это всё? рожаешь для себя - сама и содержи.
Вазектомию таким .
А особо одаренным лоботомию в подарок

Пукимончиг• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
моё мнение не изменится: если женщина решила родить ’для себя’, то на алименты рассчитывать не имеет права.
Вот когда женщина решит родить ОТ себя тогда и не сможет расчитывать.
А пока можете умерить свою прыть и женоненавистничество.
Патика-мотика• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Море_море_я_скучаю• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ви без нього зможете дитину поставити на ноги?
Бо я не знаю випадків, коли чоловік не хотів дитини і після народження змінив свою позицію
Мой хотел, так хотел что просто умирал
У меня не было такого прям сильного и навязчивого желания.
Но в общем я была не против, и все таки возраст почти 30, одного ребёнка я точно хотела иметь
Дочка родилась, первый год как ветром сдуло, то футбол, то бильярд, то рыбалка (раньше не увлекался), короче миллион разных причин лишь бы не быть дома с нами
Короче не выдержал трудностей
А если сомневается мужчина, то вообще не представляю что может быть
AmazingLady• 27 марта 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Про це треба вдвох думати. Контрацепція не тільки жіноча відповідальність
Рожать пока может только женщина.и она принимает окончательное решение
AmazingLady• 27 марта 2024
Ответ дляНаездница
В чоловіка завжди є вибір - забопігти вагітності або ні.
Цей вирішив свій вибір зробив, тож тепер платитиме аліменти.
У женщин тоже есть выбор всегда- да или нет
Почекуха• 27 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
язвы
У нас когда порвався , то я пила постинор, чтобы предотвратить беременность и аборт . Но если бы постинор не помог, аборт я бы не делала .
Почекуха• 27 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Так є таблетка , щоб вагітність не допустити, саме коли рветься . Навіщо зразу вдаватися в крайності і робити аборт?
Редиска Я• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Мужчина делает выбор в момент полового акта-надевая или не надевая презерватив. Женщина делает выбор в момент обнаружения беременности. Так что отец участвовал в зачатии, пусть платит, это минимум вообще вложений
А що таке?• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
маринабаранова• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
А що він жінка?)) Чоловік як стать.
В українській мові термін ’Чоловік’ має різне значення: це і стать, і сімейний стан. Може - не знали?)
Статус Ква• 27 марта 2024
Ответ длямаринабаранова
Знаю. Так автор написала, що не одружені.