Чумацький Шлях• 27 марта 2024
Дізналась, що вагітна, але чоловік пропонує аборт
Не знаю, що робить. Живемо разом, не одружені, дізналась що вагітна. Реакція спочатку зрадів, потім почав говорить, щоб я гарно подумала, чи варто залишати дитину, так як ще не закінчила навчання. Вирішили, що залишаємо. Але він знову, пропонує аборт, аргументуючи тим, що я ще молода (20 років) і він переживає, що я зіпсую собі життя. Я навіть не знаю, як реагувати. Починаю сердиться, він тоді відразу ж міняє позицію, і говорить що хоче дитину….
Статус Ква• 27 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Вчіть українську мову, будете розумнішою!
То може ви вчіть, щоб херню не писати. Автор написала Не одружені!
Ганцю в кєдах• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Ото вес торкнуло, півдня строчите без змісту.
Статус Ква• 27 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Не читайте))
Твоя подружайка• 27 марта 2024
Вы ещё очень молодая,у вас будут ещё дети, но лучше не от этого придурка.
Мальчун-задирун• 27 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
отвечу сразу всем умным - презервативом пользовались всегда... он порвался - беременность - аборт
язвы
Он порвался - пьёте постинор.
Мальчун-задирун• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Якщо ви доросла тьотя то мабуть знаєте, що жоден конрауептив не дає 100%
Презик+таблетки дают 100%
Видна міленіалка• 27 марта 2024
Решение таких вопросов только на женщине!
Только вы можете решить -почувствовать хотите рожать или нет.Не стоит н кого слушать .Толко ваше решение и ответственность.
juliyadorosh• 27 марта 2024
дитина у вас вже є. вона - жива людина, просто ще маленька. чому вона має відповідати за безвідповідальність дорослих? реакція чоловіка не обов´язково означає,що він буде поганим батьком. (знаю ситуацію, коли чоловіки переконували дружину зробити аборт через страх за майбутнє, але це не завадило їм бути люблячими і турботливими батьками).
juliyadorosh• 27 марта 2024
цікаво, жінки, які плачуть через вбивства росіянами українських дітей і ті,хто радять робити аборт (а це вбивство ’МАМОЮ’ СВОЄЇ ж дитинки)- це одні й ті самі люди?
Статус Ква• 27 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Презик+таблетки дают 100%
Ще можна мірену поставити щоб навєрніка)). Може ще в курсі, що не всім можна пити таблетки, ні?)) Камон
Подмигашка• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
а Мирену можно ставить не рожавшим?
Фенте Фря• 27 марта 2024
Ответ длякурасаны
чужі діти теж нікому не потрібні, зараз таких лохів не має, щоб чужу дитину виховував нормально, тому хай не сподівається
так у лохов и не спрашивали. пусть сидят возле мамкиной юбки до пенсии.
нормальному мужчине чужой ребенок не помеха.
МинерАлочка• 27 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Он порвался - пьёте постинор.
Та ну - вы уже 25 написали
Мальчун-задирун• 28 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
Та ну - вы уже 25 написали
Это чтоб вы знали, что делать в следующий раз.
А ещё, чтоб не рвался, надо не экономить на презиках и выбирать их по размеру. И надевать правильно.
Взрослые тётки, сексом заниматься научились, предохраняться - нет.
Камон, рожайте после каждого порвавшегося, надо же кому-то демографию поднимать
курасаны• 28 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
нормальному мужчине чужой ребенок не помеха