Чумацький Шлях• 27 марта 2024

Дізналась, що вагітна, але чоловік пропонує аборт

Не знаю, що робить. Живемо разом, не одружені, дізналась що вагітна. Реакція спочатку зрадів, потім почав говорить, щоб я гарно подумала, чи варто залишати дитину, так як ще не закінчила навчання. Вирішили, що залишаємо. Але він знову, пропонує аборт, аргументуючи тим, що я ще молода (20 років) і він переживає, що я зіпсую собі життя. Я навіть не знаю, як реагувати. Починаю сердиться, він тоді відразу ж міняє позицію, і говорить що хоче дитину….
ЖонДуан• 27 марта 2024
Ви без нього дитину потягнете? Бо вже видно що відповідальність то не про нього

МинерАлочка• 27 марта 2024
решать только вам - я в 19 сделала аборт и ни дня не жалела... кто то рожает
Не кую, не мелю• 27 марта 2024
Якщо вирішите робити аборт - то чоловіка того залишайте.
Подмигашка• 27 марта 2024
а вы чего хотите?
если он на таких качелях, скорее всего ребенка будете поднимать сами
So_so• 27 марта 2024
Три варианта. Два плохих, один хороший и самый маловероятный.
1. Вы не делаете аборт и рожаете в 21
2. Вы делаете аборт и продолжаете жить как раньше
3. Вы делаете аборт, включает мозг, начинаете свою отдельную жизнь.
Ноунэйм• 27 марта 2024
Я б не змогла народити від такого, і пішла б від нього, безвідповідальний, скільки йому років
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ви без нього зможете дитину поставити на ноги?
Бо я не знаю випадків, коли чоловік не хотів дитини і після народження змінив свою позицію
Аnnеt• 27 марта 2024
если он не хочет этого ребёнка, то зачем ему на голову вешать эту проблему?
рожайте тогда для себя, но на алименты не подавайте, так как ребёнок лично ваша хотелка.
Анонім Завгосп• 27 марта 2024
вибачте, а в 20 років ви щось чули про контрацепцію?...
я так розумію, що і вам та дитина не потрібна зараз, йому і поготів, про це ви не домовлялись, ви не одружені.... то хто кому лікар? хочете - народжуйте для себе, звісно все зваживши (чи потягнуть ваші батьки вас та дитину)

ВундерКИНГ• 27 марта 2024
Только мне нравится: узнала, что беременна? Взрослая тётя спит с дядей не используя контрацепцию и внезапно, узнала, что беременна?
Не кую, не мелю• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Сексом займались двоє, а насідки - хотєлка автора. Во як воно виходить.
БЦАшка• 27 марта 2024
В 20 років , звичайно, ще розуму мало , але ж презервативи купити можна
Аnnеt• 27 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
именно. почему мужчина ставится перед фактом и не имеет выбора?
МинерАлочка• 27 марта 2024
отвечу сразу всем умным - презервативом пользовались всегда... он порвался - беременность - аборт
язвы
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну так чоловік не хоче і говорить про це відкрито
Пускаю бісики• 27 марта 2024
Я родила в 21 карьеры нету я в декрете на работу выйти тоже не могу так как ребенок часто болеет оставлять нескем, но у меня муж остался, он во всем помогает хотя я понимаю что родила рано если бы знала что так все будет то не спешила с этим но у нас ребенок был запланированный, хотя оба мы ни морально ни материально не были готовы к этому. Если захотите оставить вас может накрыть после родовая депрессия не спать по ночам вставать кормить ночью ребенка финансово смотрите чтобы были обеспечены, памперсы и смеси это дорого сейчас.
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
+
Не кую, не мелю• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
В мужчини є вибір. Не займатися сексом, займатись сексом лише з захистом, якщо не хоче дітей. А вагітність - це не ставлення перед фактом - це наслідки дій двох людей.
Я_не_аноним_100%• 27 марта 2024
Ответ дляЖонДуан
Навіщо автору таке на шию в 20 років? А цей хлоп і далі буде собі гуляти вільно та інших запліднювати. І скільки матерів одиначок лишить після себе?

Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Їй дитину не надуло. То з якого дива не подавати на аліменти?
Ганцю в кєдах• 27 марта 2024
Он вам не муж.
Потянете ребенка, рожайте, но вряд ли вы будете вместе
Не кую, не мелю• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Щось по ночам він хотів...... І не говорив відкрито, що дітей не хоче ні в якому разі, і що йому наплювати на психічний і фізичний стан партнера.
БЦАшка• 27 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
язвы
Якщо він порвався, то є екстрена контрацепція
nahaka• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Чудова порада. Головне - у чоловіка взагалі відсутня відповідальність за свої вчинки.
Аnnеt• 27 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
у меня подруга врала парню, что пьёт таблетки. залетела. он ребёнка не хотел и они разбежались. теперь он 14 лет платит алименты, ребёнка видел раза 2. с какого ему на голову это всё? рожаешь для себя - сама и содержи.
Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Тре було карасика свого не полоскати…..як не хоче
Статус Ква• 27 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Якщо ви доросла тьотя то мабуть знаєте, що жоден конрауептив не дає 100%
МинерАлочка• 27 марта 2024
Ответ дляБЦАшка
супер полезная информация по прошествию 20 лет - спасибо вам огромное
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Тому що на його здоров´ї це ніяк не відображається
Гірчинка• 27 марта 2024
Жодна контрацепція не дає 100% гарантії.Автор,судячи з вашого допису вам не треба ні та дитина ні той чоловік.Позбудтеся обох.Бо через рік будемо читати теми ’як подати на аліменти’.’чоловік не платить аліменти’.’