Кастрюлька• 27 марта 2024

Психологіні, треба ваша допомога

Я в емоційній сраці і мені це дуже не подобається, тісно і смердить
З початку війни нікуди не виїзжали, стрес накопичувався, поговорити мені ні з ким, всі проблеми, біль все в собі.
Маю дві роботи, якийсь час це рятувало від думок, зараз ні. Робота важка, потребує зосереджені, багато треба рахувати і розраховувати, від цього залежить подальша робота виробництва і зп людей, тобто відповідальність велика. Друга робота більш творча , але теж не проста і потребує специфічних знань
З чоловіком віддалилися один від одного, сварок нема, просто битовуха і все
Є двоє чудових діток, в яких проблеми зі здоров´ям, у старшого психічні, у молодшої фізичні , і так вийшло що чоловік більше до дочки, а з сином в нього не виходить спілкування, проблеми і підліткові зміни, вони просто сваряться
На роботі в колективі постійні інтриги і сварки, є проблеми з виплатами зп
І я не маю з ким поговорити, мої друзі або воюють, або виїхали, ті що є теж в сраці і закрилися , або працюють нон стоп
Я відмовилась від волонтерства, бо просто зносить дах від горя
Не хочу бути в сраці, хочу жити
СкокоМнеДадите• 27 марта 2024
Треба на відпочинок

Зоя Жорівна• 27 марта 2024
А нужно что?
Квітка Миру• 27 марта 2024
Автор. Тільки перезавантаження у вигляді поїздок та відпочинку. Бросайте все та їдьте хоч кудись на місяць. Візьміть з собою дитину, у якої псих. розлад
Швендяю містами• 27 марта 2024
Просто обнимаю! Может, пойти и детально выговориться психологу?
Инста_Богиня• 27 марта 2024
Доход? Надо на отдых ..мужа надо к психологу
автор Кастрюлька • 27 марта 2024
Ответ дляКвітка Миру
От теж про це думала, ми з ним як команда
3@йk@• 27 марта 2024
Ну с двумя работами можно и нужно позволить себе психолога.
автор Кастрюлька • 27 марта 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Він не бачить проблеми
Квітка Миру• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
ну якщо думали, то підсвідомість знає вихід. Дійте.
Поїдьте хоча б до Польщі. Проводьте мінімум часу у телефоні. Або у Прагу. Я була там на початку місяця. Зараз там тепло, весна. Кава, шопинг (хоч мінімальний)

zhara• 27 марта 2024
Зараз є достатньо бескоштовних психологічних ресурсів, груп підтримки. Відпочинок буде тімчасовим, але все ж таки полегшенням. Звісно, що індивідуальна робота була б вам більш корисна. Піклуйтесь про себе навіть у дрібницях, прислуховуйтесь до себе, своїх бажань. Спорт, техніки майндфулнес, в ютубі пошукайте техніку розслаблення за Джекобсоном. Слідкуйте за харчуванням та режимом сну.
zhara• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Він не бачить проблеми
Психолог не працює з третіми особами.
Домовенок Кузя• 27 марта 2024
Що значить проблеми з виплатами зп ? Ви працюєте офіційно, маєте трудовий договір і вам не виплачують зарплату ?
Домовенок Кузя• 27 марта 2024
Ну і ваше перше речення в заглавному пості ну зовсім не подобається...Попахує троллізмом.Особливо там де - тісно і смердить
автор Кастрюлька • 27 марта 2024
Ответ дляzhara
Мені важко туди звертатися, у 2022 я волонтерила в цьому напрямку, туди люди звертаються зі справжньою бідою, яку нереально подолати, мені тільки від спогаду моторошно і починає нудити ...
А так психолог якому я довіряю і який мені допомагав , зараз не працює
Треба якось самій , от тому і прошу тут допомоги
автор Кастрюлька • 27 марта 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так
Я_и_моя_собака• 27 марта 2024
Ну ок, вам потрібна допомога психолога. Година моєї роботи 1800 грн. Чи який Ваш запит щодо психолога?) Знайти тут психолога ? щоб безкоштовно Вас вислуховували, давали поради , в чому суть питання?
Я_и_моя_собака• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Повторюся, в кого Ви просите допомоги ?) Або недолугий троль, або... Таки ні , більше варіантів немає)) Троль
А шо сталося?• 27 марта 2024
Пройти кілька сеансів психотерапії. А з чоловіком зблизитись не вийде якщо бажання тільки у вас, а він закривається від вас
автор Кастрюлька • 27 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ви мені не подобається, я вже по пропозиції знаю ваші методи, вони не для мене

автор Кастрюлька • 27 марта 2024
Ответ дляА шо сталося?
Отож, я це розумію
zhara• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Люди звертаються дуже різні, повірте. Не знецінюйте себе та своїх потреб. Я не наполягатиму, це рішення лише ваше. Подумайте, на які інші ресурси ви зараз можете спиратись (хоббі, зацікавлення)? Простими словами - знайти віддушину. Бути чутливою до себе у дрібницях. Розвивати психологічну резильєнтність - вирішувати проблеми крок за кроком, у своєму темпі, не уникати і не накопичувати, справлятися зі складними емоціями. Обмежити своє коло впливу - зосередитись на тому, що ви можете контролювати, змінити або що від вас залежить.
Зоя Жорівна• 27 марта 2024
Ответ для3@йk@
Оставшись с одной работой, может и психолог не нужен будет
Меня много• 27 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
За що така ціна?)
Зоя Жорівна• 27 марта 2024
Ответ дляМеня много
За що така ціна?)
Чтобы не быть потом в эмоциональной жопе как автор))

Про цену не мое сообщение
всемВсёИмного• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Ви з ним як команда, але старша дитина також потребує уваги
всемВсёИмного• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Так
Автор, вам треба оптимізувати ваш час-який дохід приносить ваш чоловік, який дохід приносять ваші роботи і чи варті вони тих фізичних і моральних ресурсів, які ви віддаєте?
Квітка Миру• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Отож, я це розумію
Автор. Якщо хочете і Вам це потрібно, можемо поспілкуватись, наприклад голосовими у ТГ. Або письмово. Я вислухаю. Можливо щось пораджу.

P.s я була колись у дуже важкому психологічному стані. Як шалена шукала всюди допомоги. Але не знаходила її. Вигрібала сама. Багато читала та намагалась сама розуміти всі причино-наслідкові діїї.
Якщо що, звертайтесь.
всемВсёИмного• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Вона не психолог
всемВсёИмного• 27 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Ви дарма думаєте, що не маєте морального права звертатись по допомогу. Звертаються з дуже різними проблемами, ваша задача подумати про себе і рятувати свій моральний стан, від вашого стану залежить моральний стан ваших дітей і чоловіка, тому пересильте себе і зверніться
Anna -d11e• 27 марта 2024
В нашому житті все циклічно, чорно - білі смуги в житті. Я особисто переживала також такі почуття як Ви.
Потрібно віднайти сенс нашого життя, як банально б це не звучало. На це спрямована логотерапія.
І рекомендую прочитати книгу Віктора Франкла ’ Психолог в концтаборі’ вона про сенс життя. І про те , що не буває безвихідних ситуацій.