А я нівроку• 27 марта 2024
Як я дивлюся серіали )
Давно хотіла подивитися "Чому жінки вбивають".
Добре знятий, гарні костюми, стилистика часу прям супер.
Подивилася 4 серії, потім відкрила Вікіпедію, прочитала зміст серій. Відкрила статті про фільм: почитала про костюми, прочитала аналіз характерів героїнь. Ввечері родивлюся вибірково епізоди, які цікаві.
Хто ще так дивиться?
Швендяю містами• 27 марта 2024
Не, мне так неинтересно)
После просмотра сериала могу прочитать историю или что-то связанное с сериалом.
Пописанная парта• 27 марта 2024
Я будь які серіали та фільми дивлюсь на 1.5 швидкості. Якщо прям дуууууже цікаво - на 1.25, але то рідко буває.
Підкасти, блогерів - на 1.75. Мені норм.
ЯкаКраля• 27 марта 2024
Я не так. Якщо на ноуті дивлюсь, а не по тєліку, то скіпаю довгі задушевні бесіди.
Сладкий лимончик• 27 марта 2024
Только если уже очень поздно, то читаю спойлеры и решаю досматривать или нет.
Прям детально не углубляясь что за костюмы, музыка, актеры и прочее.
Борода• 27 марта 2024
Я останнім часом всі фільми дивлюсь з телефоном в руках.
Почала себе заставляти відкласти телефон, але не можу витримати до кінця фільму.
Залежність мабуть 😟
Мішечок щастя• 27 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Я нужную информацию периодически смотрю на 1,5, если автор сопли жует. Но сериалы даже не представляю себе так смотреть
Сладкий лимончик• 27 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Не, мне так неинтересно)
+
Если на реальных событиях, то ищу реальную историю и фото прототипов. Но все уже после окончания фильма.
Швендяю містами• 27 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Круто
Нужно попробовать))) особенно если затянуто все)
Налитое яблочко• 27 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
я така сама , вважаю цю функцію - найкращим винаходом ) жаль , що в інсті такого немає )) бо є люди які так повільно розмовляють , наче і цікава суть , але ж так довгоооо
Точная копия плова• 27 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Гадаю, що скоро так і знімати почнуть. Ми всі потребуємо, щоб швидкість інформації прискорювалася .
Пописанная парта• 27 марта 2024
Ответ дляМішечок щастя
Якось всі такі повільні стали, це дратує(
Курси, якісь лекції цікаві на 1.25, якщо прям потрібно проаналізувати і запам´ятати, то на 1 дивлюсь.
Помітила, що говорити і думати теж швидше стала, а от тіло за мозком не встигає(
Пописанная парта• 27 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
100%
Ну от як, наприклад, Стерненка на нормальній швидкості слухати? Таке враження, що він спеціально швидкість на 0.75 поставив. Тому включаю на 1.75 і якраз норм.
Таке враження, спеціально час тягнуть.
Скорая помощь• 27 марта 2024
Я также. Иногда даже книгу, если очень интересная, могу посмотреть чем закончится.
Додекаэдр• 27 марта 2024
Якщо подобається, то одразу шукаю чи не по книзі знятий і читаю усі книги автора.
Подвійна веселка• 27 марта 2024
Не так радикально, але передивляюся про акторів, події, місця зйомок, фан фектс, ..
3@йk@• 27 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А где читаете ?
Я вот фильм Начало не поняла
что именно вы не поняли
может разбор фильма гляньте
Семенівни сусідка• 27 марта 2024
Я дивлюся детективні серіали. Дивлюся початок, потім мию посуд, готую, прибираю, постійно хтось заходить з домашніх, щось питає, розказує. Пішли вже титри і я починаю перемотувати назад, бо пропустила, хто вбивця:)))
Семенівни сусідка• 27 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
100%
Таке враження, спеціально час тягнуть.
Я дивлюся відоси для підготовки до НМТ з математики, є одна вчителька, яку реально слухаєш на подвійній швидкості, і ще встигаєш записувати :))))
А я нівроку
• 27 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну у вчителів це професійне, мабуть. Вони мають орієнтуватися не на найспритнішого, а на більш тормознутого у класі )
Семенівни сусідка• 27 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Погоджуюся.
Гарантую неперелевки• 27 марта 2024
Якщо дуже-дуже цікаво, можу почитати спойлер. Часто в процесі якщо щось сподобалось, наприклад актори, музика, костюми тощо, то можу перериватися на почитати, подізнаватись інфу про це, погуглити про потенційне продовження і т.д. ВАе цікаві речі не дивлюсь вибірково, дивлюсь все.