27 марта в 11:28

Порадьте професійного адвоката в Європейскому суді з прав людини

буду дуже вдячна
Аноним с кешбеком 27 марта в 11:42
Можу порадити свою колегу Ольгу Поєдинок (шукайте на фейсбуці). Телефон особистий нажаль не дам. У неї, до речі, чоловік суддя в Європейському суді з прав людини.
автор Смайлик 27 марта в 11:48
Ответ дляАноним с кешбеком
Можу порадити свою колегу Ольгу Поєдинок (шукайте на фейсбуці). Телефон особистий нажаль не дам. У неї, до речі, чоловік суддя в Європейському суді з прав людини.
дякую
Светка-пипетка 27 марта в 12:13
Ответ дляСмайлик
дякую
++ получили решение на выезд мужа
А я нівроку 27 марта в 12:29
Ответ дляСветка-пипетка
++ получили решение на выезд мужа
Вдалося виїхати?
автор Смайлик 27 марта в 13:01
Ответ дляСветка-пипетка
++ получили решение на выезд мужа
зовсім ні