ГейТуда• 27 марта 2024

С детства на шее увеличены лимфоузлы.

У кого ещё так? Его прям с правой стороны видно при повороте головы. Сейчас мне 36, задумалась, ведь это не нормально. Семейная сказала, что она не знает от чего так.
Секс-Бомба• 27 марта 2024
У меня тоже) не задавалась вопросом

Колгоспниця• 27 марта 2024
Так само, теж справа. 36 років. Різним хворіла, ЛОРи дивились, щупали, нічого не казали.

Ахахаха прикол, написала що мені теж 36 років, а мені-то 39
Люблю кетчуп• 27 марта 2024
Нужно делать УЗИ.
TANYA 0 0 0 0• 27 марта 2024
В дочки так, з лівої сторони, помітила десь рік тому, задавали аналізи декілька раз, УЗД робили- все ок. Консультувалась в двох педіатрів, сказали що таке буває. Но я начитавшись в інтернеті різної інформації дуже переживаю.