Однозначная• 27 марта 2024
Чи існує бумеранг на вашу думку?
Хочу в БАНю• 27 марта 2024
Ответ дляОднозначная
Наслідки були катастрофічні. Їхні смерті не компенсували всього горя. Крім того достеменно невідома дата смерті
Бумеранг це не фізичний рівень взаємодії. Смерть фізичного тіла, ще не значить, що душа помирає.
Хочу в БАНю• 27 марта 2024
Ответ дляMs. Iphone
Есть законы природы: выживает сильнейший и он сжирает слабых. Рашка - сильный, мы - кусок мяса
Це Ви за себе актуалізуєте? Чому узагальнює. Несіть свою енергію з собою, не розповсюджуйте на інших!
Хочу в БАНю• 27 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Є закон сіяння і жатви. Що людина сіє, те й жне. Тільки ще в більшому об´ємі.
Так:
«Істинно кажу вам: що ви зв’яжете на землі, те буде зв’язане на небі, і що розв’яжете на землі, те буде розв’язане на небі.» (Мф. 18:18)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 марта 2024
Ответ дляПилосмок працює
Если бы он был, то путлер и ему подобные сгнили бы заживо
думаю, в его случае отразится на потомстве.
Хочу в БАНю• 27 марта 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
На поколіннях...