Котики-муркотики• 27 марта 2024
Муж как Юрий Анатольевич из сватов
Хотели бы вы себе мужа, похожего характером на Юрия Анатольевича Ковалёва из сериала Сваты ?
Ждушечка• 27 марта 2024
Та на кол його. Свати - це кацапський продукт, хто це за герой хз, але в топку його або мінімум назад в підарашію
Котики-муркотики
• 27 марта 2024
Ответ дляТрактор Віка
Які ще Свати? Ворожий контент чи що?
Я вас не о сериале спросила, а о том хотели ли бы вы себя такого мужа ,а персонажа просто навела для примера .
Хачапууури• 27 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
воно то так,але цей серіал був випущений задовго до війни. і тоді його дивилися масово
Куда ж без меня• 27 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Снято студией 95
Чавонадо• 27 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Так,інтелегентна і спокійна людина.
Ждушечка• 27 марта 2024
Ответ дляХачапууури
Та дивились тільки кацапи і ватани, а українці там зображені як лошари. Це образливо просто, як це випустили ще наші, питання. Квартал не хоче визнати, що вони ватани і все робили для висміювання українців.
Ждушечка• 27 марта 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Снято студией 95
Там і самі шоу 95го не далеко пішли, а той мульт про політиків і Володимира Великого ще та риготня. Зараз вони на одній лаві з кацапами, хоча і Дізель-шоу теж недалеко пішли.
Коханозадовільна• 27 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Якого такого?
Можете нормально пояснити?
Куда ж без меня• 27 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Якого такого?
Можете нормально пояснити?
Как Юрий Анатольевич.
Неваляшкина• 27 марта 2024
Ответ дляТрактор Віка
Які ще Свати? Ворожий контент чи що?
Зеленский автор, уже вражеский???
Ноу коммент• 27 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
А не осяйний його знімав часом? Це продукт 95 кварталу
Ждушечка• 27 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так, я нижче писала, ватний контент, хотіли заробити всі гроші світу
Та_все_ок_будет• 27 марта 2024
Всі актори виразили підтримку у війні проти України крім Кашмал. Тому всі крім неї в серіалі уроди
Файно Замало• 27 марта 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ще Феклістов виступив проти війни, окрім Кошмал.
Котики-муркотики
• 27 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Где вы видели там украинцев ? Наведите пример кто там украинец
Котики-муркотики
• 27 марта 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так Кошмал вона українка, а з російських акторів серіалу свати Олександр Феклістов ( Сан Санич Беркович ) підтримав Україну
ВерСаСе• 27 марта 2024
О, шикарный мужчина))). Только без жены он бы вряд ли был кем-то). В библиотеке бы просидел всю жизнь.
Хотя есть и плюсы: можно командовать им. Но, когда мужчина совсем, как тютя и не может принять хоть какое-то самостоятельное решение - это жесть.
Може ще третю?• 27 марта 2024
Ответ дляЖдушечка
Що за мультфільм?