Любовь Калистратовна• 27 марта 2024

Як підлітки вибирають одяг і взуття.

Два сина, різниця в віці 1.5 років.
Старший в спортивному магазині перемірив штук 20 взуття, вибрав.
Молодший в тому ж магазині повідомив мені, що хоче повністю чорні кросівки, взяв перші, що відповідали його умовам, примірив свій розмір, сказав, що беремо ось ці.
Теж саме з одягом. Старший перемірить купу всього, при чому буде шукати щось екстравагантне. Для молодшого головне, щоб був принт з котиком або з мавпою, бажано на чорному фоні. Або просто чорне. Все )))
Бритоножка• 27 марта 2024
Ответ дляА що таке?
Мой Лев вообще не морочился, поручил это дело своей будущей теще. С моей стороны поступила к ней такая же просьба, только относительна платья и всего остального. Короче, мама со своей подругой прошла весь путь невесты. От платья, колец, украшений до выбора ресторана и бантиков на стулья. Говорит, что кайфовала неимоверно. Я потом только примеряла несколько вариантов и сделала окончательный выбор. Ни кольца, ни ресторан не видела. Мне это все было пофиг, положено так и ладно.
Пощастило вашій мамі та її подрузі. Зараз можливостей набагато більше ніж в неї свого часу було

Бритоножка• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Бо обидва - вогонь 🔥
Як я їх розумію))
Я теж вогонь, Стрілець ♐️
А тепер поспівчувайте нашому татові, він ♍️ Діва. В нього 6 пар майже однакових джинсів Levi’s , які я йому купую і з десяток майже однакових футболок. Раз на рік він купує кроси NB однієї моделі, хіба що колір різний. Але не завжди
Все буде Україна• 27 марта 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
У меня тоже муж лев . Наоборот очень быстро всё покупает. Ненавижу с ним шопинг, даже в супермаркете. Берет быстро не дав мне подумать надо или не надо . Первый бежит с этойтележкой я следом.Тоже самое со шмотками . Ещё и недоволен что я не купила, а если мне не удобна эта модель ,то чтотнужен все равно брать должна раз пришла и морочила голову. Это ужас какой-то. Стараюсь без него. Но иногда приходится . Я машину не вожу.. с супермаркетрм решили я иду пешком , а он забирает если тяжелое. А если нет то пешком хожу. Просто мои нервы не выдерживают
Это говорит лишь о том, что знаки зодиака ни влияют не на что)
Грамотний хвіст• 27 марта 2024
Ответ дляБритоножка
Не у зодіаку справа. Син Лев, дуже прискіпливо все обирає, особливо одяг та взуття. Донька Овен, обирає набагато швидше. Обидва люблять наряджатися
Так, згодна. Мій чоловік посада керівник, працює з людьми на великій фабриці. І от думаю тому він такий . В ці вихідні в неділю їздили в ikea. Магазин відкрився в 9 ранку. Ми приїхали в 9 .30 . То він нам з мамою висказував що ми не організовані хоча консальтат попередив зайти можете ,.але касса працює з 11 ми самі перші були . Ще треба буде їхати шафу купляти як мої нерви це витримати я не знаю..
Грамотний хвіст• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Да, сам по себе человек такой . Характер . А знаки зодиака тут не при чём.
А що таке?• 27 марта 2024
Ответ дляБритоножка
Да, она тоже говорила, что в ее время выбора не было, что досталось по талонам в салоне новобрачных то и брали. А тут глаза разбегались.
Люблю пиво• 27 марта 2024
Я собі і сину за день ( вечером по суті, після роботи саме більше 2-3 години) набираю корзину одягу і замовляю. І це по 3-5 позицій на людину. Чоловік може тиждень дивитися кожен вечір по годині, або дві. Думаєте, щось путнє вибирає? Починаю переглядати, кажу :’ пальто синтетика, того і коштує 3 тис, ти впевнений, що хочеш його?’. По суті , я вже і йому набираю, просто шлю йому посилання на товар і питаю:’ подивись ці, може сподобаються’. І тоді, тиждень потому він з фразою:’ я вибрав і замовляю’ заказує все те, що я йому нависилала.

Зараз все скажу• 27 марта 2024
сын 15 лет привела в магазин, ткнул пальцев в первое понравившееся, будь-то кроссы, штаны, кофты, примерил, взял, все. Младший 4 года будет полдня в магазине бегать, то не такое, се не такое, хочу то, нет то.
миссАрфография• 27 марта 2024
У меня дочка так же как старший.
Если я не могу отбиться от назойливых консультантов, то от нее пытаются слинять сами
Затишне кубло• 27 марта 2024
Ответ дляНепереможна
Мой такой же в 53 года. Хотел купить кроссовки для бега. Несколько месяцев читал отзывы, перемерял в магазине кучу кроссовок. Купил одни, потом сдал, купил другие - сдал. Подумал и пошёл и купил снова первые зато, если уже взялся за что-то, то сделает идеально, хоть и долго. Причём, даже любой ремонт в доме. Характер занудный, капец.
Аналогично. Занудный капец и с возрастом все хуже.
Точно так же выбирает кроссовки. Месяцами.