Без QR коду• 27 марта 2024
Чи були ви на прийомі в гінеколога Шупенюк Людмили??
Які враження від неї ??? Чи допомогла вона вам? Чи реально до неї попасти???
Блакитне небо• 27 марта 2024
Колись вона була телезірка, не знаю, може, й досі є) Так от ця зірковість їй заважала
Без QR коду
• 27 марта 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ви були в неї?
Блакитне небо• 27 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Ви були в неї?
Подруга до неї ходила й стала на облік з вагітності. Тоді вже зрозуміла, що треба іншого лікаря шукати
ГейСюда• 27 марта 2024
Вона приймала в платній клініці. Моя знайома була в неї. Їй сподобалось. І як лікар,і як людина
Без QR коду
• 27 марта 2024
Ответ дляГейСюда
Зараз бачу приймає уже в своїй. Звонила сьогодні, але ніхто не відповідає.
Бурундучиха• 27 марта 2024
Вона зараз чи то у відпустці чи то на конференції, десь у Франції. Підписана на неї в фейсбуці. На прийомі не була, дорого
Без QR коду
• 27 марта 2024
Ответ дляБурундучиха
Теж бачила що виставляє фото. Незрозуміло тоді хто до неї ходить. Якщо так мало хто відповів.