Деловитая• 27 марта 2024
Ви подобаєтесь собі 18річна?)
Якщо вам 30+ та ви дивитесь на свої фото в 18. Ви собі подобаєтесь? Я не маю на увазі стан шкіри і тд, звісно молодість це краще що в нас є. А зачіску, почуття стилю, макіяж і тд.
Дивлюсь начебто гарненька, але все що я з собою робила не прикрашало мене, мама була права)))
Результат:
вже голосів:
43 (74.14%)
Так, подобаюсь все гарно
11 (18.97%)
Ні, якись абсурд
4 (6.9%)
Результати та інше
Деловитая
• 27 марта 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я гарна, але оті брови гусениці 😂
Ага, було і таке)) це часи такі були, не ми))
Ms. Сама прямота• 27 марта 2024
Так, подобаюсь. З макіяжу тільки вії нафарбовані. А вони в мене довгі.
Та я і зараз гарна
Кошка Мурка• 27 марта 2024
Та хз. В кожен період часу своя мода, свої тенденції.
Ось дивилась на свої фото де мені 35. Така зайобана тьотка.
І зараз мені 43. Ну огонь баба
СкокоМнеДадите• 27 марта 2024
Раніше вважала себе не красивою не слухала маму. Тепер розумію що була і дарма себе накручувала, слухала своїх ровесників.. була гарна, здорова.. з головою треба було працювати а не з зовнішністю.
Сокодавка ще та• 27 марта 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Нет. Мне больше всего нравится после 30-ти.
И у меня почему то так. После 30 я будто расцвела и внешне и физически, 30-35 это просто самые офигенные годы были у меня.
Гравіцапа• 27 марта 2024
Мені зараз 40+ якщо розглядати свої фото в 18 років то так я тільки з віком розумію наскільки я була гарною, і природньої краси.
Але якщо згадати той період життя то моя зовнішність мене хвилювала в останню чергу бо тоді якраз був напружений час в моєї сім´ї.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 марта 2024
Пішла альбом погортала, де я молода та вродлива :) Так я була дуже мила дівчина і подобалась собі, а зараз взагалі розумію, яка я була красотка. Мені 46, ех, а наче не так давно було 18.
мадамГрицацуева• 27 марта 2024
Нет. К слову, у меня практически нет фоток себя 18-летней с макияжем. И фоток в той одежде, которую я тогда носила, тоже нет. На своих фотках в 18-летнем возрасте я одета в какую-то случайную одежду
Уравнобешенная• 27 марта 2024
Сегодня пересматривала все свои фото, которые у меня сейчас есть. Там нет 18летней меня, но в 22 я была прекрасна, а в 29-30 просто шикарна. Хотя сейчас -в 45 была бы счастлива выглядеть как я 35летняя.
Папобус• 27 марта 2024
Очень нравлюсь. Я была офигенная. Сейчас тоже ничего, но тогда вот выдающаяся