27 марта в 21:22

Житло квартира купивалиб зараз

Бачу багато тем! Кирпичний дом 5 поверхів краще ніж панельний 9 поверховий? Або каркасно-монолітний 10 поверхів ( своє опалення газ)? ЗУ
Результат:
вже голосів: 50
29 (58%) Новобудова
12 (24%) Кірпічний
6 (12%) Ні
2 (4%) Так
1 (2%) Панельний
все по ГОСТу! 27 марта в 21:24
Ні
2 2
ВсеЧетко 27 марта в 21:26
Обязательно. На последние деньги в высотке на верхних этажах!
1 4
Не пириживай 27 марта в 21:27
Ні
ЖивунаБагамах 27 марта в 21:27
Ні за що би не купувала, це безумство.
автор Дама_с_караваем 27 марта в 21:27
Ответ дляВсеЧетко
Обязательно. На последние деньги в высотке на верхних этажах!
Ну не язвіть, є такі, що і за остані гроші готові купити аби не жити в чужій хаті
Точу ляси 27 марта в 21:28
Конечно купил бы! Если бы квартира стоила 1 чемодан денег, а у меня было бы 5 чемоданов денег. Квартиру с собой не заберешь, когда драпать очередной раз придется. А за деньги можно жить где угодно. Сейчас самая глупая затея, это быть привязанному к одному месту во время войны. Подождите еще несколько дней, в Харькове, Сумах, Херсоне, Запорожье квартиры еще подешевеют, чем не инвестиция?
1 5
все по ГОСТу! 27 марта в 21:30
Ответ дляДама_с_караваем
Ну не язвіть, є такі, що і за остані гроші готові купити аби не жити в чужій хаті
Щоб потім все втратити і знову жити в чужій? В теперішній час таких не знаю , навпаки хочуть продати і поїхати подалі
1 3
Голубая фишка 27 марта в 21:33
Ви найшли де питати, тут ка₴₴₴их ботів, більше ніж реальних користувачів
1 3
автор Дама_с_караваем 27 марта в 21:35
Ответ длявсе по ГОСТу!
Щоб потім все втратити і знову жити в чужій? В теперішній час таких не знаю , навпаки хочуть продати і поїхати подалі
Ой ну не знаю...кули їхати..купа но, щоб поїхати з України.
Скромняшка 27 марта в 21:37
Ответ дляВсеЧетко
Обязательно. На последние деньги в высотке на верхних этажах!
А я купила перед війною на 8 поверсі, ох і мене гризло потім, що не вибрала 2-3. Але звикла, якщо то центр
Українська зірочка 27 марта в 21:37
Мы купили в ЦУ.Довольны,жалеем ,что раньше не взяли.Было бы дешевле
автор Дама_с_караваем 27 марта в 21:38
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мы купили в ЦУ.Довольны,жалеем ,что раньше не взяли.Было бы дешевле
Вас відмовляли від покупки?
Боневтікла 27 марта в 21:38
Якби грошей було стільки, щоб могла купити, коли заманеться в будь-якій країні і не одну, а штук 5 мінімум, то купила б одну в Україні, чому ні)
Ширли-Мырли 27 марта в 21:39
Ответ дляДама_с_караваем
Ну не язвіть, є такі, що і за остані гроші готові купити аби не жити в чужій хаті
Если вы про вероятность попадания, то летит и в средние этажы, и а нижние, и в частный сектор. Моя квартира на высоком этаже в Ирпени осталась цела, а у родителей частный дом в 5 минутах ходьбы сгорел подчистую
автор Дама_с_караваем 27 марта в 21:46
Ответ дляСкромняшка
А я купила перед війною на 8 поверсі, ох і мене гризло потім, що не вибрала 2-3. Але звикла, якщо то центр
Не пожаліли, що купили квартиру?
все по ГОСТу! 27 марта в 21:50
Ответ дляДама_с_караваем
Ой ну не знаю...кули їхати..купа но, щоб поїхати з України.
Вже всі но закінчилися навіть в найбільших оптимістів
Скромняшка 27 марта в 21:51
Ответ дляДама_с_караваем
Не пожаліли, що купили квартиру?
Ні, лише пожалкувала про поверх. Хоча у нас 9 поверхівка, але тепер є залежність від ліфта. Ми знімали квартиру і коли наш будинок здався, я пам´ятаю так летіла з ключами на свій 8 поверх 😅 ( бо ліфт ще не працював).
СамавиховуюКота 27 марта в 22:00
Я купила в новострое, монолитно-каркасный, 9 этаж 25 этажного дома.
Панельку точно нет! Кирпич скорее всего тоже нет.
За 2 года войны цены на мой дом поднялись вот 3й раз! Построили за 2 года 5 домов, в 3х раскуплены квартиры полностью, в моем продажи открыли в январе, уже 70% распродано! Смотрю уже готовые с ремонтом, так цена в первых домах уже в 3 раза выше!
Если не сейчас, когда я куплю? В 90? Покупаю сейчас и многие покупают, минимум 2 тыс квартир уже купили и строят дальше!
автор Дама_с_караваем 27 марта в 22:03
Ответ дляСамавиховуюКота
Я купила в новострое, монолитно-каркасный, 9 этаж 25 этажного дома.
Панельку точно нет! Кирпич скорее всего тоже нет.
За 2 года войны цены на мой дом поднялись вот 3й раз! Построили за 2 года 5 домов, в 3х раскуплены квартиры полностью, в моем продажи открыли в январе, уже 70% распродано! Смотрю уже готовые с ремонтом, так цена в первых домах уже в 3 раза выше!
Если не сейчас, когда я куплю? В 90? Покупаю сейчас и многие покупают, минимум 2 тыс квартир уже купили и строят дальше!
Це яке місто?
СамавиховуюКота 27 марта в 22:03
Ответ дляДама_с_караваем
Це яке місто?
Окраина Киева
Поміркована думка 27 марта в 22:27
Зараз ні, ситуація тільки погіршується, що буде далі не зрозуміло. Якщо в минулому році якісь були надії, то в цьому видно, що рашка набирає обирти з вигадуванням і вдосконаленням далекобійних ракет. Краще з грошима в лагері в європі, ніж в кокошніку сидіти в новій квартирі