Мій не такий• 27 марта 2024

Було було, але такого ще не було

Дожилася. Де підзаробити грошенят? Дайте пораду, будь ласка. Тільки онлайн
Нагайна• 27 марта 2024
К чему эти выставления тут карт ?🤦‍♀️
Открываете интернет и ищите .

Молчунья• 27 марта 2024
Вам карточку с минусом показать?
Вельми шановна• 27 марта 2024
А у меня минус на несколько тысяч. Показать? И аренду нечем платить
Дружная семейка• 27 марта 2024
При этом налички у вас сколько?
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Покажіть. Ви теж підзаробіток шукаєте?
Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Вы богатая
автор Мій не такий • 27 марта 2024
4 коментаря і жодної поради на рахунок роботи. Дякую!

Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Моно
Ну что легче стало ?)
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вы богатая
Йомайо. Це кредитка у вас?
Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Йомайо. Це кредитка у вас?
Ага ) кредитки
Вельми шановна• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Покажіть. Ви теж підзаробіток шукаєте?
И что это даст? Зачем здесь мой баланс счета? Да, уже два года в таком положении. Онлайн ничего не могу найти. Даже на еду денег нет и из-за этого на кредитке минус.
Чупа-чупс• 27 марта 2024
Если мерять деньги кучками, то у меня ямка.
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Моно
Ну что легче стало ?)
Мені не легше. Треба робота. Бо я ще такого на картці не мала. Якщо завтра, післязавтра нічого не продам і не знайду як заробити, то буде примусова дієта
Вельми шановна• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
А мне хозяин сказал: на выход из квартиры с ребенком. Всего лишились, дома своего уже нет. Вот так бывает
Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Вы в каком городе ?
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Я якісь опитування знайшла, але вони дуже рідко надсилають мені ці анкети, ніяк 50 грн. не виведу. На Кабанчику зареєструвалась, але не можу там розібратись. І паспортні дані їм треба і гроші на рахунок покласти, блін, я заробити хочу, а не свої їм віддавати
Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Без денег сейчас лучше выезжать в ту же Германию , она больше помогает , чем Украина
Обнимашкина• 27 марта 2024
Напишу тут те, що не люблять багато порадниць читати: їдьте в іншу країну, оформлюйте допомогу, будуть кошти на їжу та дах над головою. Зараз багато країн закривають/обмежують свої програми допомоги, тому Ви маєте ще встигнути, якщо наважитесь зараз
Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
В Германию ? У меня знакомые в норвегии даже копят немного денег , но они давно приехали в начале войны

Обнимашкина• 27 марта 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Так, Норвегія, Німеччина - це зараз ті країни, де ще дають захист, виплачують допомогу. У мене теж є знайомі і там і там, вистачає на все і якщо не бігати по кафе та не скуповувати одяг - можна економити та відкладати кошти (розрахуватись з боргами, кому потрібно). І економити - це не значить обмежувати себе, а досить добре харчуватись та вдягатись, багато хто їсть та вдягається на виплатах краще, аніж жив до цього вдома
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вы в каком городе ?
Я в селі, прифронтова, дитина зі мною, нема з ким лишити, щоб вийти на повноцінну роботу. Трохи продавала речі, мала копійку, але зараз нічого не купують
Мая твая не панимать• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
И зачем вы там сидите ? Выезжайте
Хоть еда и жилье будет
Обнимашкина• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Їдьте за кордон. До Німеччини ближче, аніж до Норвегії. В Норвегії начебто більше платять, але і в Німеччині нормально будете жити.
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ні, за кордон не поїду. Як будуть наближатись кацапи, будемо виїжджати десь по Україні, вже були впо майже рік.
Обнимашкина• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Війна на роки може затягнутись. Так і життя пройде з постійними питаннями: де взяти гроші на необхідніше
автор Мій не такий • 27 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Співчуваю. Хай все вирішиться якнайкраще для вас!
Мила 26• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Не знаю, подойдёт ли вам такое, у меня был период в войну, я потеряла работу, а тут, где я живу, найти ооочень сложно. И я искала удалённую.
И нашла менеджера по продажам в инет-магазине.
Но работа не лёгкая, как для меня. Но у этих преимущество, что платят за каждый отработанный день на следующий до 12.00. То есть можно не бояться, что проработал месяц и тебя кинут.
Но нюансов много. Могу дать контакты в личку. Или сами поищите на работа.юа колл-центр flash
Мила 26• 27 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
выше автору написала про работу онлайн
Бринзолетта• 27 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Автор, если умеете связно и без ошибок писать - идите на фрилансхант и тупо ставьте самые низкие цены. Что-то да выстрелит. Тем более что там куча самой разной работы. Без опыта вам бы идеально подошла транскрибация
Кабанчик - то фигня, там лимит ставок и залог нужен
Работать надо• 27 марта 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вы богатая
Господі, капец. У мене приват на 2 тис грн, я як використаю 500 чи 700 грн не сплю ночами...