Жертва интернета• 27 марта 2024

Порадьте недорогого травматолога-ортопеда

Здається потягнула зв’язки чи м’язи чи що воно таке. Більше місяця не проходить, потихеньку відновлюю заняття, але м’язи як дубові і все ще ноги болять. Потрібен лікар хороший в Києві, правий берег до тисячі грн бажано будь ласка 🙏
Весёлая морковка• 27 марта 2024
Обидва ноги болять?

автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Обидва ноги болять?
Так, обидві ноги після заняття не могла встати на них. Зараз вже вільно ходжу, але все ще болять.
Колупалочка• 27 марта 2024
Чем лечили? Снимок делали? Чем фиксируете? Нагрузка на ногу сколько часов в день?
автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляКолупалочка
Знеболюючими, але від них толку не було. Через декілька днів змогла ступати на ноги, думала все пройде саме, сильної болі вже немає, але ноги болять. Знімку немає. Не фіксую, не знаю що це. Навантаження після травми мінімальне, ходьба і ось зараз відновила заняття потихеньку роблю навантаження
Колупалочка• 27 марта 2024
Ответ дляЖертва интернета
Тогда не удивительно.
автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляКолупалочка
Тогда не удивительно.
Що саме??
автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляКолупалочка
Тогда не удивительно.
Якщо знаєте що з цим робити була б вдячна за пораду
Незнакомлюся• 27 марта 2024
Когда я сильно подвернула ногу,то 2 недели не выходила из дома , просто прыгала по квартире на одной. Связки очень долго восстанавливаются.
Советую травму в 7ой городской больнице. Зав доктор Линько специализируется на спорт. травмах
автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Лікували чимось?

автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Також постійно боліла?
Незнакомлюся• 27 марта 2024
Вы изначально неверно себя повели. Нужен был холод первые сутки, эластичный бинт на голеностоп на месяц. Покой и минимум движений. Какой спорт
Незнакомлюся• 27 марта 2024
Ответ дляЖертва интернета
Лікували чимось?
Написала.
Незнакомлюся• 27 марта 2024
Я же верно понимаю из вашего описания? Вы подвернули ногу?
Polar_ligts• 27 марта 2024
Богдан 0 (97) 728 54 49
автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ні, не підвернула, а щось трапилось як мені здається зі зв’язками, м’язами боляче було ступати і жахливо боліли ноги, зараз просто болять, але ступати можу нормально
автор Жертва интернета • 27 марта 2024
Ответ дляPolar_ligts
Богдан 0 (97) 728 54 49
Дякую! А не підкажете де він приймає?