Полюю на дрони• 27 марта 2024
В кого такий тональний? Як він вам?
В мене жирний тип шкіри, а він йде більше як для сухого по ідеї має зволожувати. Але факт того, що мені навпаки здається, що він підсушує і витягує вологу зі шкіри
Полюю на дрони
• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Плохой, на кожу может плохо влиять.
Це не ви випадково?) Я вас впізнала ще з попередніх тем)
Полюю на дрони
• 27 марта 2024
Ответ дляПолуничка
У меня обычный , мне нравится
Обичний це який?
Физрукая• 27 марта 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я також впізнала дівчину, з теми про туш для вій))))
Полюю на дрони
• 27 марта 2024
Ответ дляФизрукая
Але там нік був інший в неї просто😅
Физрукая• 27 марта 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Але там нік був інший в неї просто😅
У ананомів в кожній темі різні ніки. Але дівчина вже місцева знаменитість я дивлюсь😄
Локшина на вухах• 27 марта 2024
Мабуть тоналки не сильна сторона у Есте Лаудер. Багато чула, що відчуття стягнутої шкіри, але то індивідуально. Якщо тон підходить і не скочується, то можна спробувати накладати на вологий або нічний крем. Я он всіми обожаємий YSL золотий консилер не встигаю розмазати, бо засихає полосками під очима
Залізна тьотя• 27 марта 2024
В мене був.посоромилася навіть віддати сестрі. Бо реально сушить.до кінця дня якісь клапті з нього на обличчі, дуже його видно, таке враження,що його в 90-х робили. На ютубі про нього такі ж відгуки.І на тіні нарікання, що невдала формула, занадто проста, теж ніби з 90-х років. Видно в них такий стиль, щоб здешевити продукцію пішли таким шляхом
Полуничка• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
У Estee Lauder плохие тональники.
Я им пол года пользуюсь , мне очень нравится, многие визажисты используют его
Статус Ква• 27 марта 2024
Ответ дляПолуничка
В нем плохие компоненты, коже навредите при длительном использовании.
Локшина на вухах• 28 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Які конкретно компоненти і чим нашкодять? Бо те, що ви пишете, то пук за вітром.
Мені колись сподобалась Yves Rocher у відтінку піщаної троянди. Вже ж французька органічна аптечна косметика, але виникло подразнення і почервоніння аж до акне.
НашлаПерепискуМужа• 28 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Очень навредить может.