28 марта в 10:14

Конец капитализма

Я давно об этом говорила и думала.ну нафига человеку что платьем ,20 квартир ,10 машин .
Когда рядом сосед живёт в съемной однушке и имеет одни джинсы?
Мы живём в век ,когда есть либо бедные ,либо богатые.а посмотрите на Африку?бедные дети всегда голодные ,нет еды ,воды...
Это мир прогнил ,как сотая бутылка из пластика гниёт на дне океана.
А помните раньше были банки стеклянные с кефиром,мне правда было лет 6,но я помню.или стеклянные стаканы для газировки ...
Скорее всего мы идём к тому что после отключения интернета ,а оно будет в середине конце сентября,глобальный сбой ,всех уровняют.все должны быть равны.пржтому наличку я с карт буду снимать .а там жизнь покажет.интересно что будет с ипотеками.у меня квартира.
показать весь текст
Natalia505 28 марта в 11:37
Ответ дляMs. Dolly
Так в чем проблема? Идите работайте и не заглядывайте другим в рот и тарелку
Серйозно? тоб то одні на грані виживання, без доступу навіть до питної води, а інші витрачають мільйони, тільки на яхти і повій це норма?
Ms. Dolly 28 марта в 11:40
Ответ дляNatalia505
Серйозно? тоб то одні на грані виживання, без доступу навіть до питної води, а інші витрачають мільйони, тільки на яхти і повій це норма?
Так, це життя. Воно різне і його створюють як не дивно люди)) Xочеш більшого ти можеш це змінити... Вивези свою сімю в краще місце.. Пробуй, пробуй і пробуй. А не сидіти і нити, що все вокруг оxрєнєлі..
Не треба спасати того, xто цього не просить... сподіваюсь Ви стикались з таким в житті і знаєте що це..не на словаx
МаргариткаW 28 марта в 11:45
Ответ дляMs. Dolly
Так, це життя. Воно різне і його створюють як не дивно люди)) Xочеш більшого ти можеш це змінити... Вивези свою сімю в краще місце.. Пробуй, пробуй і пробуй. А не сидіти і нити, що все вокруг оxрєнєлі..
Не треба спасати того, xто цього не просить... сподіваюсь Ви стикались з таким в житті і знаєте що це..не на словаx
очень интересно послушать, как это реализовать мужчинам, который превратили в крепостных.
4 3
Natalia505 28 марта в 11:47
Ответ дляMs. Dolly
Так, це життя. Воно різне і його створюють як не дивно люди)) Xочеш більшого ти можеш це змінити... Вивези свою сімю в краще місце.. Пробуй, пробуй і пробуй. А не сидіти і нити, що все вокруг оxрєнєлі..
Не треба спасати того, xто цього не просить... сподіваюсь Ви стикались з таким в житті і знаєте що це..не на словаx
Розмова не про окремо взяту людину і її вибір, а про глобальні речі -Африка, Індія чому світ не витрачає кошти щоб покращити існування цих людей? Чому витрачаються мільярди на війни, виробництво нікому непотрібної хєрі яка гниє і вбиває екологію, чому гуляють, відпочивають, єб...на мільйони, ..ярди і всім насрати? Ви над цим не думаєте?
Ms. Dolly 28 марта в 11:47
Ответ дляNatalia505
Розмова не про окремо взяту людину і її вибір, а про глобальні речі -Африка, Індія чому світ не витрачає кошти щоб покращити існування цих людей? Чому витрачаються мільярди на війни, виробництво нікому непотрібної хєрі яка гниє і вбиває екологію, чому гуляють, відпочивають, єб...на мільйони, ..ярди і всім насрати? Ви над цим не думаєте?
Ну так і Ви подумайте, чому вони самі не розвивають свою економіку і не xочуть налагоджувати відносини з іншими краінами..
Ms. Dolly 28 марта в 11:48
Ответ дляМаргариткаW
очень интересно послушать, как это реализовать мужчинам, который превратили в крепостных.
Повод завжди знайдеться.. не треба нити
2 1
Natalia505 28 марта в 11:49
Ответ дляМаргариткаW
очень интересно послушать, как это реализовать мужчинам, который превратили в крепостных.
Як це зробити людям які ще й досі живуть в землянках, без умов, з місячним доходом в районі ста долларів. Тим хто пухне з голоду, спить в нетрях і палять людей в річці?
Пописанная парта 28 марта в 11:49
Ответ дляПомилуйте мадам
Кстати он грамотный и обрадованный человек не смотря на его репертуар
він часом в президенти балотуватися не планує? в нього всі шанси
Natalia505 28 марта в 11:52
Ответ дляMs. Dolly
Ну так і Ви подумайте, чому вони самі не розвивають свою економіку і не xочуть налагоджувати відносини з іншими краінами..
Бо без вливань зовні, там нічого не вийде розвивати. Інвестують в блядЄй, і власне задоволення, тижнями скачуть на яхтах. Але не дають людям хоча б на воду. От і подумайте чим живе світ. І він дійсно смердить гниллю, це правда.
Кидаю курити 28 марта в 11:51
Ответ дляNatalia505
Серйозно? тоб то одні на грані виживання, без доступу навіть до питної води, а інші витрачають мільйони, тільки на яхти і повій це норма?
Ви конкретно, своїми ручками і своїми доходами як покращили стан цих обездолених? А то демагогію розводити всі вміють.
Поліпривіт всім 28 марта в 11:53
В Африке уже давно хорошо живут.Намного лучше,чем мы.
Кидаю курити 28 марта в 11:53
Ответ дляNatalia505
Бо без вливань зовні, там нічого не вийде розвивати. Інвестують в блядЄй, і власне задоволення, тижнями скачуть на яхтах. Але не дають людям хоча б на воду. От і подумайте чим живе світ. І він дійсно смердить гниллю, це правда.
Оці вливання, ці інвестиції звідки пропонуєте брати?
Ви мені нагадуєте людей на моїй роботі, які всі постійно дають поради як і що краще зробити, але ніхто нічого в результаті не робить, бо відповідальність ніхто брати не хоче. А які гарні гасла!
Natalia505 28 марта в 11:54
Ответ дляКидаю курити
Ви конкретно, своїми ручками і своїми доходами як покращили стан цих обездолених? А то демагогію розводити всі вміють.
я конкретно своїми ручками вирощую їжу якою ділюсь з людьми. І багато років сплачувала податки офіційно.А ви своїми ручками хоч щось, колись робили? Якщо ви на особистість вирішили перейти, давайте по вас поговоримо.
Кидаю курити 28 марта в 11:55
Ответ дляNatalia505
я конкретно своїми ручками вирощую їжу якою ділюсь з людьми. І багато років сплачувала податки офіційно.А ви своїми ручками хоч щось, колись робили? Якщо ви на особистість вирішили перейти, давайте по вас поговоримо.
Я податки не лише сплачувала, і їх і дотепер сплачує у на жаль високому розмірі. Якраз для того, щоб такі як ви мабуть мали можливість висловлювати свою думку вільно. Поки:-)
Natalia505 28 марта в 11:55
Ответ дляКидаю курити
Оці вливання, ці інвестиції звідки пропонуєте брати?
Ви мені нагадуєте людей на моїй роботі, які всі постійно дають поради як і що краще зробити, але ніхто нічого в результаті не робить, бо відповідальність ніхто брати не хоче. А які гарні гасла!
До чого тут гасла якщо ми говоримо про економіку і життя країн які занепадають?
Кидаю курити 28 марта в 11:56
Ответ дляNatalia505
До чого тут гасла якщо ми говоримо про економіку і життя країн які занепадають?
Гасла до того, що треба спочатку подивитися що у себе в країні відбувається. Чи ви вважаєте, що в Україні все чудово?
Natalia505 28 марта в 11:56
Ответ дляКидаю курити
Я податки не лише сплачувала, і їх і дотепер сплачує у на жаль високому розмірі. Якраз для того, щоб такі як ви мабуть мали можливість висловлювати свою думку вільно. Поки:-)
Який зв´язок поміж вашими податками і моїми висловлюваннями конкретно?
Чупа-чупс 28 марта в 11:56
Это вы нам тут предсказывали конец февраля: снимайте с карт деньги, от ТЦК уже можно будет не бегать? 🤪🤪🤪
3 1
Natalia505 28 марта в 11:57
Ответ дляКидаю курити
Гасла до того, що треба спочатку подивитися що у себе в країні відбувається. Чи ви вважаєте, що в Україні все чудово?
В моїй країні війна. А вам з теплого крісла що, не видно?
Кидаю курити 28 марта в 11:58
Ответ дляNatalia505
Який зв´язок поміж вашими податками і моїми висловлюваннями конкретно?
Зв´язок дуже простий: поки ще хтось працює на реальну економіку, можуть існувати інші галузі, віддалені від економіки і виробництва.
Кидаю курити 28 марта в 11:58
Ответ дляNatalia505
В моїй країні війна. А вам з теплого крісла що, не видно?
То чому вас цікавлять країни Африки і Індії, якщо у вашій країні війна і людям тут потрібна допомога?
Заместитель Анонима 28 марта в 11:59
Ответ дляФима Собак
А Вы сами не видите конец эпохи? Время войн. Правила не действуют...Никакие куда дальше
А когда не было войн?
Natalia505 28 марта в 12:00
Ответ дляКидаю курити
Зв´язок дуже простий: поки ще хтось працює на реальну економіку, можуть існувати інші галузі, віддалені від економіки і виробництва.
Ще раз питаю де конкретно зв´язок поміж моїм висловлюванням, думкою, з вашими податками? Інші галузі так само працюють, дякуючи податкам. Дивіться щоб корону вашу хтось раптом лопатою не поправив, а то враження що ви на своїх особистих плечах всю країну тягнете.
Natalia505 28 марта в 12:01
Ответ дляКидаю курити
То чому вас цікавлять країни Африки і Індії, якщо у вашій країні війна і людям тут потрібна допомога?
Мене взагалі багато речей цікавить я не обмежую себе в цікавості. Ви щось маєте проти?
Кидаю курити 28 марта в 12:03
Ответ дляNatalia505
Ще раз питаю де конкретно зв´язок поміж моїм висловлюванням, думкою, з вашими податками? Інші галузі так само працюють, дякуючи податкам. Дивіться щоб корону вашу хтось раптом лопатою не поправив, а то враження що ви на своїх особистих плечах всю країну тягнете.
І вам бажаю того ж. Щоб поверталося те, чого ви іншим бажаєте
Natalia505 28 марта в 12:04
Ответ дляКидаю курити
І вам бажаю того ж. Щоб поверталося те, чого ви іншим бажаєте
А що я іншим бажаю?
Добро с Кулаками 28 марта в 12:07
Я посмотрела приготовки к свадьбе века
Идийца. Потом их Ганн и трущобы.
Вот зачем индийцу часы за 1.5 млд дол
Когда через дорогу дети мрут от антисанитарии? Богатые будут всегда. Но чем развитее система, тем малоимущие больше защищены, например шведская модель.
Однако мир несправедлив и волшебников нет.

https://cxid.info/amp_180907_v-indii-proxodit-svad...
Natalia505 28 марта в 12:05
Ответ дляДобро с Кулаками
Я посмотрела приготовки к свадьбе века
Идийца. Потом их Ганн и трущобы.
Вот зачем индийцу часы за 1.5 млд дол
Когда через дорогу дети мрут от антисанитарии? Богатые будут всегда. Но чем развитее система, тем малоимущие больше защищены, например шведская модель.
Однако мир несправедлив и волшебников нет.

https://cxid.info/amp_180907_v-indii-proxodit-svad...
Це точно.. дивлюсь іноді на цей триндець і офігєваю.
автор Помилуйте мадам 28 марта в 12:06
Ответ дляMs. Dolly
Так, це життя. Воно різне і його створюють як не дивно люди)) Xочеш більшого ти можеш це змінити... Вивези свою сімю в краще місце.. Пробуй, пробуй і пробуй. А не сидіти і нити, що все вокруг оxрєнєлі..
Не треба спасати того, xто цього не просить... сподіваюсь Ви стикались з таким в житті і знаєте що це..не на словаx
Так никто не завидует этому.мне хватает моей неидеальной квартиры и одной машины ,не будет машины тоже переживём .не надо путать когда человек незнает куда тратить бабки и покупает сотый дом.вопрос о прибавильном распределении ресурсов .
Нормальному человеку для счастья мишуры не надо .нужны только базовые вещи
Natalia505 28 марта в 12:14
Ответ дляПомилуйте мадам
Так никто не завидует этому.мне хватает моей неидеальной квартиры и одной машины ,не будет машины тоже переживём .не надо путать когда человек незнает куда тратить бабки и покупает сотый дом.вопрос о прибавильном распределении ресурсов .
Нормальному человеку для счастья мишуры не надо .нужны только базовые вещи
Нікого тут розподіл ресурсів не цікавить. Я вам більше скажу, про це думають одиниці і влади їх розподіляти ніхто з присутніх немає і не буде мати. Я маю землю і хвилююсь що завтра нового закона приймуть і це заберуть. Невідомо що буде ще з водою і житловим фондом, після війни.