28 марта в 15:37

Район лікарні

Підкажіть, будь ласка, якщо мій лікар випише направлення до спеціаліста, щоб безкоштовно, я маю йти тільки до спеціаліста зі свої лікарні/свого району, чи в любу державну лікарню Києва можна?
Я не Тролль 28 марта в 15:44
любую. а если в больнице есть пакет на оказание амбулаторных услуг - то и туда. у нас в первой больнице ( не киев) организовали консультационное отделение
З царем в голові 28 марта в 15:57
Можете йти до любого лікаря в країні