«У мережі поширюють скандальне відео з кабінету, начальника Рівненського територіального центру комплектування. Розпочато службову перевірку
Кадри були зняті під час таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.
“Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні”, – зазначили у ТЦК.
Крім того, там додали, що ініціювали звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та всебічному з’ясуванні всіх обставин події.»
От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
Ответ дляdebor_a
З однаковими зачісками, але різних розцвіток
Дружний колектив)
Ответ дляCarin
Порнография, к-рую мы заслужили. Ну, спасибо, хоть не с мобилизованными мужиками, чтобы заставить контракты подписать.
Время используют с удовольствием. До этого мусорята спалились на вызове. Недаром им камеры нагрудные выдают, как выяснилось.
А як спалилися?
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляKira2022
Крутит мужик на работе романы, что в этом такого прям?
все бы ничего,но крутит он их на людские налоги
Ответ дляdebor_a
А як спалилися?
Поехали на Поселок на вызов соседей утихомирить веселых девиц (по памяти Заболотного), к-рые праздновали чей-то из них д/р. Те пригласили с ними оттянуться. Еще как оттянулись, нагрудные камеры не дадут соврать ) В райотделе начальство неделю очень возмущалось, что их на тот вызов с собой не взяли ввиду крайне сложной ситуации по месту.
Х-Одесса писала.
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Це тімбілдінг
боюсь представить какие у них тогда корпоративы
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляKira2022
Думаете он им платит из бюджета за секс?)
А если серьезно, то надо смотреть как работает, а не с кем спит, тоже мне проблема века нашлась.
как он работает мы уже посмотрели
Ответ дляdebor_a
Та не кажіть. Хто на перекур, хто на перетр@х.
Багато роботи, напевно бідному і пообідати немає часу, морально підтримує усіх жінок, які там працюють)
Ответ дляdebor_a
Так дивіться, як працює - фото виклали.
Ще відео є, але там півтори хвилини всього, заздрити нема чому)
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляKira2022
Важно как, а не кем
так именно это и изображено на видео
Oksana0612• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Цікаво як вони одна з одною тепер будуть пересікатися по коридорах
Я думаю таких учасниць багато, просто попалися дві.
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляKira2022
Вот это проблема, а кто с кем спит, если по обоюдному и совершеннолетние, то как то пофиг совсем.
Удалено администрацией...