«У мережі поширюють скандальне відео з кабінету, начальника Рівненського територіального центру комплектування. Розпочато службову перевірку
Кадри були зняті під час таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.
“Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні”, – зазначили у ТЦК.
Крім того, там додали, що ініціювали звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та всебічному з’ясуванні всіх обставин події.»
От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
4erepashka• 28 марта 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Просто хвилинка релаксу)
може то робочі моменти,нарада?)
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Тема не про мене.
А про жінок і чоловіків в тцк. Ви як перший день в реальний світ вийшли.
Возможно, мы действительно с вами из разных миров. Но я не представляю как можно смотреть в глаза мужу и его родителям после того как они все увидели подобные сцены. Но здесь да, у каждого своя грань допустимого и моральных принципов в том числе.
Ответ дляCarin
А говорят, контуженные военные пенсионеры одни в ТЦК трудоустроены...
Этого, видно, очень удачно контузило )
Так вище відписалися, що то працівниця робить штучну вентиляцію легень, чого всі причепилися))
Може вона звістно не там робить 😂
Ответ дляНаталья557
Та звичайно, з різних.
Я з реального, а вам рожеві окуляри і біле пальто дуже пасує.
Natalie 81• 28 марта 2024
Ответ дляKira2022
Меня другое удивляет, почему не дождались получения взятки, а раскрыли эти фото.
Может всё -таки жена камеру поставила,а может нам просто только это показали и оприлюднили
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Та звичайно, з різних.
Мне очень жаль, что у вас был настолько негативный жизненный опыт.
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляOllka
Тю
Я думала там когось катують
А там кохаються, Ше й чоловік з жінкою.
Я думала там когось катують
А там кохаються, Ше й чоловік з жінкою.
Точно.
От же ш неподобство яке.
RaminaSonne• 28 марта 2024
З усього, чим вони там займатися - оте цілування та кохання - то просто милота.
Цікаво, дівчата ж, мабуть, знають одна одну? Як далі розвивалися події?
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Я бачила. Думаю їх більше. Ото волосся одна другій дерти будуть)
А краще б зібралися і йому дещо надерли.
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляБелоснежная
Митинг плавно перешел в петтинг?
Ага.
Пєтя на мітінг
Мітя на пєтінг
Пєтя на мітінг
Мітя на пєтінг
Наталья557• 28 марта 2024
Riesling, вы сами навязываетесь со своим общением. Потом блокируете. Это патология, да...
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
’Ця людина для мене найкраща’
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
’Чудовий коханець, класно робить куні, рекомендую’?
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
Ответ дляRaminaSonne
Серіал прям про Султана Сулемана)
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
’Ця людина для мене найкраща’
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
Мне тоже очень интересно)
Думаю, нам и не все показали, что там было. Цензура не допустила)
_Alekssandra_• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Точно.
От же ш неподобство яке.
А что ’подобство’? Нормальный рабочий день, рутина?
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
А взагалі - які баби дури, це просто... нема слів... Вже б мовчала, ніж так за плінтус забиватися, @@@пу за нього розриваючи... І красива жінка, мабуть, не бомжиха, що без нього тільки в петлю... От як так можна? ’Змонтоване’, блін(
_Alekssandra_• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
’під спідницями ховаєтесь’ ключевое