Marie-Antoinette2• 28 марта 2024

Ви бачили чим у тих ТЦК займаються?

«У мережі поширюють скандальне відео з кабінету, начальника Рівненського територіального центру комплектування. Розпочато службову перевірку

Кадри були зняті під час таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.
“Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні”, – зазначили у ТЦК.
Крім того, там додали, що ініціювали звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та всебічному з’ясуванні всіх обставин події.»

От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
4erepashka• 28 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
с двумя
одразу?
Carin• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Ну ви шо, всі знають, що в тцк лише справжні альфачі
Такі дрібниці по 5 разів на день - не межа
А говорят, контуженные военные пенсионеры одни в ТЦК трудоустроены...

Этого, видно, очень удачно контузило )
4erepashka• 28 марта 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Просто хвилинка релаксу)
може то робочі моменти,нарада?)
Seehund• 28 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Мусье знает толк в извращениях.
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Тема не про мене.
А про жінок і чоловіків в тцк. Ви як перший день в реальний світ вийшли.
Возможно, мы действительно с вами из разных миров. Но я не представляю как можно смотреть в глаза мужу и его родителям после того как они все увидели подобные сцены. Но здесь да, у каждого своя грань допустимого и моральных принципов в том числе.
автор Marie-Antoinette2 • 28 марта 2024
Ответ дляCarin

Этого, видно, очень удачно контузило )
Так вище відписалися, що то працівниця робить штучну вентиляцію легень, чого всі причепилися))

Може вона звістно не там робить 😂
Kira2022• 28 марта 2024
Ответ дляNatalie 81
Проблема в том,что ему уже настолько нечего делать,что мысли только об одном.Для секса есть нерабочее время
Меня другое удивляет, почему не дождались получения взятки, а раскрыли эти фото.
Riesling• 28 марта 2024
Ответ дляНаталья557
Та звичайно, з різних.
Я з реального, а вам рожеві окуляри і біле пальто дуже пасує.
Natalie 81• 28 марта 2024
Ответ дляKira2022
Может всё -таки жена камеру поставила,а может нам просто только это показали и оприлюднили
Kira2022• 28 марта 2024
Ответ дляNatalie 81
Не может, в данном случае это уголовно наказуемо
Читака• 28 марта 2024
то що різні жінки чи я недобачаю
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Та звичайно, з різних.
Мне очень жаль, что у вас был настолько негативный жизненный опыт.
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляЧитака
то що різні жінки чи я недобачаю
Разные
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляOllka
Тю
Я думала там когось катують
А там кохаються, Ше й чоловік з жінкою.
Точно.
От же ш неподобство яке.
RaminaSonne• 28 марта 2024
З усього, чим вони там займатися - оте цілування та кохання - то просто милота.
Цікаво, дівчата ж, мабуть, знають одна одну? Як далі розвивалися події?
Riesling• 28 марта 2024
Ответ дляНаталья557
А мені жаль, що доводиться спілкуватись с занудами.
Більше не буду.
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Я бачила. Думаю їх більше. Ото волосся одна другій дерти будуть)
А краще б зібралися і йому дещо надерли.
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляБелоснежная
Митинг плавно перешел в петтинг?
Ага.
Пєтя на мітінг
Мітя на пєтінг
КокоСина• 28 марта 2024
Коментар жінки альфача
Наталья557• 28 марта 2024
Riesling, вы сами навязываетесь со своим общением. Потом блокируете. Это патология, да...
Riesling• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
О так вона теж займається навчанням особового складу.
Тоді все норм. Міцна сім´я!
_Юта_• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
Нну... Судя по фото она зато красивая
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
’Ця людина для мене найкраща’
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
’Чудовий коханець, класно робить куні, рекомендую’?
автор Marie-Antoinette2 • 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Серіал прям про Султана Сулемана)
КокоСина• 28 марта 2024
-Ким ви бачите себе в армії, штурмовиком, розвідником, кулеметником?
-Начальником Рівненського ТЦК!
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
’Ця людина для мене найкраща’
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
Мне тоже очень интересно)
Думаю, нам и не все показали, что там было. Цензура не допустила)
_Alekssandra_• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Точно.
От же ш неподобство яке.
А что ’подобство’? Нормальный рабочий день, рутина?
iroman• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
Значит она все-таки существует)
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
А взагалі - які баби дури, це просто... нема слів... Вже б мовчала, ніж так за плінтус забиватися, @@@пу за нього розриваючи... І красива жінка, мабуть, не бомжиха, що без нього тільки в петлю... От як так можна? ’Змонтоване’, блін(
_Alekssandra_• 28 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Коментар жінки альфача
’під спідницями ховаєтесь’ ключевое